• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

17. januára 2017 
ahojte dievcata podla coho vám určí lekáar v Brne ze ake injekcie predpíše?? alebo sa riadi podla toho aké ste brali predtým? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 ahoj ja som na rizikovom hned ma doki vypísal ako som otehotnela tak vegetím doma :slight_smile: :slight_smile: ja som prvé tri mesiace stále vracala tak si neviem ani predstavit ako by som to zvládala v robote :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ket bude úspešný uvidíš budem ti velmi držat palce :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 jooooj aj ja by som chcela byt doma na rizikovom... za aky dlhy cas po tom ako si zistila, ze si tehotna ti zacalo byvat zle?
29. jan 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence, ktora mi viete poradit, alebo sa vyjadrit k tomuto: dnes som volala do RF a povedali mi, ze jedno vajicko je len jednobunkove :frowning2: , dve su stvorbunkove a jedno sestbunkove... som posmutnela, ale ta zlatunka teta v rf mi povedala, ze aby som sa nebala, ze niekedy sa to stava ze jedno sa pomalinky zacina vyvijat a potom sa rozbehne... povedala mi aj, ze norma je tri - styribunkove v tomto stadiu... mozno sa opytam hlupost ale to sestbunkove sa preto tak rychlo deli, lebo to mozu byt jednovajecne dvojicky? :unamused:
29. jan 2013 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ved prave aj ja som bola prekvapena ked mi ta tetuska povedala, ze len nech si zavolam, len sa teraz bojim, lebo jedno sa nam akosi prestalo vyvijat a neviem, co si mam o tom mysliet :frowning2:
29. jan 2013 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 neboj, sestbunkove je ocosi rychlejsie, nie su to dvojcatka, drzte sa :slight_smile:
29. jan 2013 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 som taká spokojná ked som doma :slight_smile: :slight_smile: vychádzky mám neobmedzené tak si chodím von kedy chcem :slight_smile: :slight_smile: mne začalo bývat zle asi od 7 týždna :slight_smile: :slight_smile: ved to sa ti pekne vyvíjajú neboj a to jednobunkové ich dobehne :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dakujem... podstupujem to prvykrat a som sa prelakla, ze ked je jedno take slabsie aby sa nezastavili aj tie ostatne a na piatok mi nic nezostane :frowning2:
@jomini
@tinka9075
29. jan 2013 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 len prestan mysliet negatívne :slight_smile: :slight_smile: v piatok pekne pôjdeš na vklad a mysli pozitívne :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 neboj, ved krasne rastu, do piatku su z nich blastocysty, nemusis mat obavy :slight_smile:
29. jan 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini dakujem, tak som sa trosku upokojila :slight_smile:
29. jan 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tinuska a ty nemas urcene vychadzky od-do? aj ked si na rizikovom? ci to je ine ako normalna PN?
29. jan 2013 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 nie nemám určené vychádzky ked som sa pýtala dokiho že kedy môžem íst von tak povedal že hocikedy :slight_smile: :slight_smile: vraj mi kontrola nepríde síce chodím von kedy chcem a kontrolu som ešte nemala :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 aha, tak to potom asi bude ine... neotravujem ta hlupymi otazkami? chcela by som este vediet, ci doktor ta sam automaticky vypisal alebo ako a ci to bolo hned ako si zistila ze si tehotna... a kedy si dostala knizku?
29. jan 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 ale nie neotravuješ ved nato som tu aby som ti odpovedala ked sa pýtaš :slight_smile: :slight_smile: on ma vypísal hned aj kvôli potratom ked som viac krát potratila tak mi povedal že hned pôjdem na rizikové a to ešte nevedel že čakám dve :slight_smile: :slight_smile: knižku mi dal pred vianocami asi týžden chcel mi ju dat skôr začiatkom decembra a potom sme sa dohodli že mi jú dá pod stromček :slight_smile: :slight_smile: s takou radostou ju písal že radost bola na neho pozerat :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 :grinning: :grinning: :grinning: mas asi dobreho gynekologa... ja som po operacii chrbtice a sice nemam narocnu robotu fyzicky ale na nervy.... praca s ludmi je to najhorsie co moze byt...
29. jan 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 tak to áno velmi dobrého ved on to chudák všetko so mnou prežíval a vždy ked som potratila a prišla k nemu spolu sme plakali :cry: :cry: aj teraz plakal ale od štastia ked som mu doniesla správu od doktora z brna že som tehotná :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 jaky zlaty... to je nejaky starsi? alebo mladsi? pred tym ako si potratila to si bola na tych ivf tu na sr, ze? do brna si isla a hned to to vyslo ak sa dobre pamatam, tusim si to takto pisala...
29. jan 2013 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 on je velmi fain :slight_smile: :slight_smile: má 47 rokov áno tie potraty som mala na sk to bolo aj po prirodzenom oplodnení aj po iui aj po ivf :confounded: :confounded: v brne som šla na iui a hned sa podarilo :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak to ti tichucko zavidim, ze mas takeho super doktora a blahozelam ti, lebo zohnat tu lekara s ludskym pristupom, to je ako hladat ihlu v kopke sena... :confounded: prosim ta ak ti budu moje otazky neprijemne, tak neodpovedaj... ked si isla na to ivf, ktore nevyslo, co bolo pricinou?
29. jan 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 ja som velmi rada že je taký super :slight_smile: :slight_smile: to ivf neúspešné ved na sk nik nepátral po tom a ked som prišla do helíku som bola po 3 potratoch a doki mi povedal že som obyčajný prípad :unamused: :unamused: a v brne mi doki hned na konzultácii povedal že to nie je normálne tolko potratov a nič neriešili :confounded: :confounded:
29. jan 2013 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no jako inac... podla ludi v heliose (nebudem im hovorit doktori, lebo podla mna niesu) su vsetko obycajne pripady... uz by som tam nesla... a vajicka sa ti vsetky vyvijali pekne a bez problemov? najhorsie asi je, ze ked si myslis, ze uz je vsetko tak ako ma byt (ked prejdes stimulaciou, injekciami, liekmi, niekolkymi sonami, punkciou a vkladom) tak to nakoniec nevyjde... obdivujem ta ako si to zvladla... neviem ci by som ja nasla v sebe tolko sil...
29. jan 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 a najväčší gol bol ked mi doki povedal že môžem volat hocikedy keby niečo tak som zavolala ked som začala krvácat a odpoved doktora že aj tak potratíte no dakujem pekne za takú radu :angry: :angry: vajká boli ok v helíku mi zobrali 10 a všetky sa oplodnili tak neviem kde bol problém vkladali mi blastocysty tak neviem kde bol problém :slight_smile: :slight_smile:doki v brne hned nasadil injekcie aj tabletky tak si myslím že aj to pomohlo :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 to si robis srandu, ze ta rovno odrovnali s tym ze aj tak potratis :fearful: ... no toto keby povedali mne pred mojim muzom tak im tam asi huby rozbije... no teda, to je sila... ale aj v bratislave su taky... kolegyna isla tiez na ivf do blavy a tam jej povedali hned aby sa moc netesila, ze prvykrat to aj tak nevyjde a vyslo jej to hned na prvy sup, ale povedala mi, ze ked jej to takto vmietli do tvare ze sa pre to dost naplakala... a ani sa nedivim :confounded: ... preco si vlastne hned nesla do brna? ci si nevedela o nich?
29. jan 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 no to mi povedal ved čo chceš od Krajkoviča?ja mám o nom svoj názor :confounded: :confounded: ved ja blbá keby som hned vedela o brne tak na sk ani nepáchnem do centier :unamused: :unamused: ale zase teraz som spokojná že sa podarilo asi to tak malo byt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 krajkovic? aj my sme u neho boli... vlastne najskor sme boli u gatovej ale ta bez slova odisla... potom sme boli u staroveckej a potom u neho... toto pohadzovanie mi islo na nervy... :rolling_eyes: ja som tak rada, ze som pocuvla radu a sli sme do brna... tiez sme o tom nevedeli... a uz vobec som necakala takyto pristup...
29. jan 2013 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 môj muž o nom povedal že vždy ked sme tam prišli tak mal pocit že sa nám chce strčit do zadku až prehnane na všetko reagoval ja takých ludí nemusím :slight_smile: :slight_smile: ja som bola pár krát aj u gatovej u nej som bola aj na vklade bola to fain lekárka :slight_smile: :slight_smile: ved aj ja som rada že sme šli do brna fakt ten prístup sa nedá porovnat z našími centrami :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ani ja nemožem dopustiť na BRNO REPROFIT. Vďaka nim čakáme babatko po 12 rokoch.....
Koľký tt ste?
pekný večer
29. jan 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ano, gatova bola prijemna az na to, ze nam usten povedala nieco uplne ine ako napisala do papierov... a potom som pred krajkovicom vyzerala ako blazon...
29. jan 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok