• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

16. októbra 2017 
@zuzu1122 bola taká fain dalo sa s nou porozprávat :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenusika ani ja na nich nedám dopustit :slight_smile: :slight_smile: aj my sme čakali 15 rokov a nakoniec nám Reprofit splnil sen :slight_smile: :slight_smile: som v 16 týždni zatial všetko ok :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 je až teraz som si vsimla, že ti naskakakuju tt, ja som 25 tt....
29. jan 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 my sme boli u nej iba raz, zial viac sme nestihli lebo nahle odisla
29. jan 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenusika tak fain to si už pekne 25 tt :slight_smile: :slight_smile: ja čakám dvojičky takže radost dvojnásobná :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 ja som bola u nej dva krát raz na vklad a raz na sono :slight_smile: :slight_smile: ale vraj odišla kvôli krajkovi :frowning2: :frowning2:
29. jan 2013 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ale co? zeby sa nepohodli? ja som bola na nu aj nahnevana lebo do oci nam hovorila aby sme sa nebali, ze vsetko bude ok a do papierov napisala ze jedina moznost aby sme mali deti je ivf a pritom nam odporucila iui, ktore aj tak bolo na nic.. :frowning2:
29. jan 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 ved to ktovie čo tam bolo :slight_smile: :slight_smile: ale ved nás to už teraz trápit nemusí ja už tehu som a ty o chvílu budeš tiež :slight_smile: :slight_smile: ozaj a kolko si ideš dat vložit jedno či dve? :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no bodaj by si pravdu mala aby som bola... pekne si to povedala... idem si davat len jedno, lebo so zelezom v chrbte by som tazko zvladla dve naraz... teda chcela by som aspon dve deti ale postupne :slight_smile:
29. jan 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 ale budeš tehu :slight_smile: :slight_smile: aj ja som mala taký plán že jedno a potom druhé a ten hore mal so mnou iné plány :grinning: :grinning:
29. jan 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ja by som dve urcite nezvladla... ale zas na druhej strane radsej dve naraz ako ani jedno... :slight_smile: obdivujem kazdu buducu maminu co caka dve babenka... to si zober ze mas vsetko dvojnasobne, ked pojdu do skolky, do skoly, na strednu, na vysoku.... :slight_smile:
29. jan 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 ved ja som bola dlho v šoku :slight_smile: :slight_smile: ale teraz sa s tým začínam zmierovat ved čo mi už ostáva :wink: :wink: ale zase suseda má tiež dvojky a povedala že by nemenila :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 vazne? wow, dvojicky... teda dvojky ako tomu hovoris :grinning: :grinning: :grinning: a co manzel? co na to povedal, ked sa to dozvedel? musel to byt aj pre neho sok, ci?
29. jan 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 neviem ako sa tváril muž lebo jemu to povedal doki po sone :slight_smile: :slight_smile: ale ked som videla ako sa tvári potom ako som prišla tak to hovorilo o všetkom úsmev že sa velmi teší :slight_smile: :slight_smile: ved nejak to zvládneme :slight_smile: :slight_smile: nečakali sme že budú dve doki bol viac šoknutý ako my dvaja z mužom :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no nech uz je to ako kolvek, len nech su zdrave :slight_smile: musela si si prejst hotovym peklom a zvladla si to skvele este tu robis aj psychicku podporu :slight_smile:
29. jan 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 presne tak aj ja hovorím len nech sú zdravé :slight_smile: :slight_smile: ja som sa po tých neúspechoch naučila byt sama sebe psychologom a darilo sa mi to :slight_smile: :slight_smile: bol to šok že dvojky ale zase teraz ked idem na sono a vidím že sú drobci v poriadku tak sa teším velmi :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no ked ja uvidim prvykrat bublinku asi sa strapnim - rozplacem sa :grinning: ja som taka citlivka, ja sa rozplacem len vidim male deti...
29. jan 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu1122 mne ked povedal že sú tam dve miminá som nevedela či plakat či sa smiat no bolo mi tak zvlášne som nevedela či je to pravda a či len sen :slight_smile: :slight_smile: ale ked mi ukázal ako bijú srdiečka tak potom som uverila ale skôr som bola v šoku :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 prvykrat si isla na sono a uz si videla bit srdiecka? v kolko tyzdni ich vlastne videl uz? a kedy si u neho bola prvykrat? myslim, najskor si si robia test a za ako dlho po pozitivnom teste si sla na krv? :slight_smile:
29. jan 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 to som bola v 6 týždni tak už srdiečka bili :slight_smile: :slight_smile: prvý krát som bola na sone 14 dní po tom ako som si robila tehu test :slight_smile: :slight_smile: na krv som šla hned na druhý den po pozitívnom tehu teste :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 takze nebudem dotierava ak si urobim na osmy a deviaty den test a ked vyjde pozitivny tak hned v pondelok pojdem na krv, ci? :slight_smile:
29. jan 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 môžeš si aj tak spravit ale oni kážu test robit na 12 den po vklade :slight_smile: :slight_smile: tak ti stačí íst až potom na krv :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 co som citala tak niektorym kockam ukazal uz na 6-ty den a to zas nechcem prehanat, radsej si pockam do toho osmeho dna predpokladam, ze to uz pregnyl nebudem mat v sebe :sunglasses:
29. jan 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 to áno 8 den bude ideálny skúsit testík :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 vzdy som sa usmievala ked tu kocky pisali, ze cakanie je najhorsie a ze to asi nevydrzia a testnu skor ... uz viem ako sa citili... :grinning: uz keby to bolo zajtra aj tak je neskoro :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 je to najhoršie len ja som to nejak neriešila a nestresovala som sa :slight_smile: :slight_smile: a testovat som neskúšala skôr až ked mi doki kázal som testla :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ved budem sa snazit aj ja nestresovat, ale bude to feeeeest tazke :slight_smile: , zvlast ked mam v praci samu tehotnu kolegynu :unamused:
29. jan 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 to ti verím že to bude tažké :slight_smile: :slight_smile: ale zase ked sa budeš pozerat na tehulky tak si len pomysli že aj ja budem zachvílu tehu :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 joj, toto si hovorim uz skoro dva roky... dokonca bolo obdobie, kedy som nemohla tehotne ani citit, lebo nikto s nami nic nerobil, nikto nas neliecil a samym sa nam to nedarilo... :frowning2: ale teraz ked uz mame aku taku nadej, tak je to lepsie :slight_smile:
29. jan 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 ja som tiež ked som sa snažila otehotniet tak som pozerala kočíky ked sme šli s kamoškou do mesta :slight_smile: :slight_smile: vtedy som sa smiala že som asi divná :grinning: :grinning: a teraz ked som tehu tak ked vidím mamičku s kočíkom tak to so mnou nič nerobí :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok