Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mirinda10
7. okt 2009

tak babulky zacneme ja si myslim ze 13 je oplodnenych

super ja som vidis ani nebehala po obchodoch ja obchod nemusim vsetko teda knihy idem cez net som leniva ale budem musiet zacat ak chcem nejake oblecenie pre drobcov

tadea
7. okt 2009

zuzlík-uzlík!!!!!

čakám tu len kvôli tebe!!!

môj tip 15

tanitta
7. okt 2009

tipujem 11 😎 ....
baby mne sa to nechce ani verit... on este spiiiiiiiiiiiiiii....

mirinda10
7. okt 2009

tanitka bud rada aspon tu budes s nami, neboj on sa zobudi 😉

tanitta
7. okt 2009

ja tava mohla som si ist tiez lahnut.. ale uz je neskoro....horsie je mne sa napovel spat nechce...namna to pride okolo 17°° 😀

mirinda10
7. okt 2009

no bola som dnes kuknut na ten kocik BUMBLERIDE INDIE TWIN ale je to na prd ked sa neda presunut ta rucka takze nie je vidno na drobcov som z toho sklamana a to bol moj typ co som chcela kupit ale je to neprakticke ale niekde som videla, ze to mali aj opacne len neviem kde

tanitta
7. okt 2009

myslis preklapaciu?...rucku?.. ci ako?....
oci mam uz jak zvarac.. takze koncim.....skoda ze som nevykukala zuzlu.... 😎 ........
paa

mirinda10
7. okt 2009

ano preklapaciu rucku za co tlacis kocik

no mala si asi ist spat ak nie tak si len lahnut a zavriet na chvilku oci aj to pomaha

julietka
7. okt 2009

mirindi ale ked vozis drobcov vo vanickach tak ich mas otocenych k sebe, ale ked uz nie su vanicky iba sportak tak vtedy su ti otoceni chrbatikom, pozri si fotoalbum mazous aj ona ho ma a tiez toto minule rozoberali ak sa nemylim

tanitka no veru skoda ze si si nesla lahnut s veducim, ved navarene mas 😉 tiez si to takto planujem, neviem ci sa to bude dat, ale ak ano, vyuzijem kazdu volnu sekundu na spanok ked uz budem mat drobcov doma

no ale idem si aj teraz polezat, dnes som to akosi prehnala s mojou energiou,este som nesedela od rana, iba tuto za laptopom chvilku..zuzlika som sa nedockala, skusim vecer..

zuzla80
7. okt 2009

Vy ste teda nedočkavé, hádam viac ako ja 😀 No ale musím skonštatovať, že tipy vám nevyšli 🙂
Sorrka, za to, že vás toľko naťahuje, to nie úmyselne, len som pracovne vyťažená, zastupujem kolegyňu, ktorá je na dovolenke, tak mám fofry a až teraz sa mi podarilo uvoľniť sa.
Taaakže, z 18tich bolo zrelých 12 a zatiaľ sa oplodnili 9ti borci, inak moje šťastné číslo 😉

Kukučky nestíham na vás reagovať, až mi je to ľúto, lebo ten môj pracovný frmol mi to nedovoľuje.
Možno večer z domu nakuknem

páčko, páčko 😀

bobjan
7. okt 2009

Zuzla, super, nech sa pekne delia 😉

mirinda10
7. okt 2009

juli no ta rucka sa neda otocit iba sklopis opierku sedla a tam das vanicku ale problem je v tom, ze ta pierka sa neda da na 100% do vodorovnej polohy tak potom deticky bude mat hlavicku nizsie ako nozicky ja som to dnes pozerala s kamoskou a dali sme tam velku babiku aby sme videli poplohu dietatka

zuzlik krasne 9 je pefektne cislo, gratuljem moc ak je to tvoje stastne cislo tak je to este lepsie, my sme mali 7 a je to tiez nase cislo

lenka20
7. okt 2009

zuzliiiik parrraaaaada 😵 😵 😵 😵 9 deticiek 😵 😵 😵 😵 myslim na nich nech sa krasne delia, kedy budes zase volat 😉
tanicka no presne vrtula v zadku to je slabe slovo, nejak mi to rychlo vsetko bezi 😝
ty mas ale dobre dieta, ze si tak pospinka, super 😎 nevesticka je uplne hyperaktivna, nespi cez den vobec a v noci velmi zle... prid sa ukazat do ,, velkomesta ,, nevesticka bude u mna myslim stvrtok piatok, neviem, ci aj vikend, neda sa vam utrhnut s manzelikom, ze by ste si spravili vylet?
tadeuska ano, uplne dobrovolne, keby pani na pracaku tusila, ze sa tam mienim ohrievat celych 6 mesiacov tak neviem neviem 🙂 ale mozem vam povedat, som taka oddychnuta, zresetovana, cista hlava, ked uz to teraz neklapne tak uz nikdy.. usudila som, ze krizu treba preckat pekne doma v teplucku 😀 😀 😀 ale nie, vlastne som robila coraz viac, v stale vacsom strese a casovej tiesni, za coraz menej penazi... tak som usudila , ze it´s time to go 🙂 a kedze firme to momentalne velmi dobre padlo ked par ludi odislo dobrovolne tak nas celkom slusne vyplatili, takze aj z financneho hladiska to pre mna bol dobry tah... a uvidime co zivot prinesie, chcela by som zacat v niecom podnikat ale zatial ma este neosvietilo co by to tak mohlo byt, ale rada by som nieco rozbehla, uvidime... bude to musiet byt nieco co sa da zvladnut aj popri dietatku 🙂 mate nejake tipy 🙂
pekny vecer vsetkym, baby, rozbieha sa to tu, mam z vas radost, coskoro budu same // 😵 😵 😵

takyna
7. okt 2009

Ahoj kočky 🙂 , takže nám trvá cesta do Brna z BB, smerom na Trenčín, a Bánovce nad Bebravou 😉 ináč pozdravujem známe tváre určite sa im čká 😉 čo na nich myslím, presne pred ordináciu 4hodiny , ale ideme plynule takou 90tkou.
Nuž my nosnice po 30tke 😝 , máme síce pocity ako na OHSS, ale ULZ ukázal zhruba 10 vajíčok, pravý vaječník sa ulieva na skóre je horší, ľavý to doťahuje, ale KOUDY povedal, že VRAJ JE SPOKOJNÝ 😉 . Doordinoval mi program stimulky, v UTOROK 13teho na nás myslite, ideme na OPU. 😵 .
Zuzík gratulírujem k 9 bojovníkom, sa veľmi teším , že narkóza dopadla dobre 😵 , to šťastné číslo je určite signál správnym smerom 😵
pozdravujem všetky naše mamule, tehule a stimulantky 😵, ďakujem, že ste na nás mysleli 😵

lenka20
7. okt 2009

takynecka supeeeeeer 😵 😵 a mozno su nejake este aj schovane, ved uvidite v utorok zatial to vyzera vyborne, ja si uz ani nepamatam kolko som mala vajok v brne ale isto menej ako ty 😉 a to som o par rockov mladsia, takze si sikulka, len tak dalej zlatko 😵 😵 😵

mirinda10
7. okt 2009

taky super tak ak ich vidia 10 tak ich urcite bude viac nakolko mozu byt za sebou ulozene tak dobre reagujes. V utorok bude den D.Ja som mala a kontrole 7 a zniesla som 13 vajok tak bude dost

takyna
7. okt 2009

pri klasickom IVF dlhom sme mali 15ks, ale boli aj prázdne, veď uvidíme 🙂

Ešte mi kázali pichať pregnyl do bruška?, to sa pichá pod kožu, či?, vždy som to zatiaľ mala pichnuté do svalu nohy

Leník už nás tolko nezanedbávaj, chýbaš nám 🙂 , Mirindík tak ešte dva krát sa vyspíš a budete v Brne, verím , že vodnári budú v poriadku 😵

tanitta
7. okt 2009

no teda baby.. spokojnost nadovsetko zuzlaaa parada a takynecka no pekna urodicka😉 ....pregynl do bruska ako gonal....oranzovou(ma asi 1cm) pichas zelenou miesas...
paa

zuzla80
7. okt 2009

Taky no parádička aj u teba, supíš... To máš OPU presne týždeň po mne 😉 No jasné, že držíme všetko čo máme, ako inak 😉
Inak pregnyl som aj ja pichala do brucha, takže pohoda, klídek tabáček 🙂

Lenka ty jedna neposedka - ty si jak moja sestra, tá tiež nezamestnaná a pobehuje akoby ju 100ďábli naháňali - no súkromničiť a čím, babo raď... elektronika sa kazí, potraviny krátka životnosť, tak niečo, čo sa nekazí a nehnije 😀 Moja volám zajtra opäť 😉

Táni pozdravujem ťa moja - už ste vyspinkaný do ružovočka, budete v noci bundošiť, či....

Tadeuš ja som sa pýtala Koudyho na asistovaný hatching a on mi to vôbec neodporúčal. V R. to síce robia, ale asi len vo výnimočných prípadoch - on mi to odôvodnil tak, že sú to zbytočne vyhodené peniaze, lebo ak sa to podariť nemá, tak ani hatching tomu nepomôže. No ale veď za opýtanie nič nedáš, som asi moc nepomohla...

takyna
7. okt 2009

Ahoj Zuzi, ideme aj my prespať v Slavkove pri Brne pred OPU, v pondelok, lebo by sme mali stres na 8 ist na OPU v utorok, a pod kožu sa kočky pichá pregnyl? NEŠTÍPE????
Zuzík snáď dobojujeme všetky do tých dialnic 😉 😵
Tanit ako sa má malý vedúci?

kukulik30
7. okt 2009

ahojte kocky 🙂
taky vau, celkom fajn uroda 🙂 😵 🙂 a dakujem 😉
drzim vam vsetkym palce 🤐

kukulik30
7. okt 2009

zuzlik a ty mas tiez pekne cisielko 9 😵 super..takze onedlho budu bublinky v brusku 😵

takyna
7. okt 2009

Kukulík verím, že s toho budú u teba "apoň dvojčiatka"

kukulik30
7. okt 2009

taky..no uvidime, co nam prinesie tento pokus 😉 sama som prekvapena, ze sam navrhol dr 3...ale nech 😀

takyna
7. okt 2009

zmena je život 😉 Kukulík, prosím ťa ako sa pichá pregnyl? do brucha pod kožu ako Gonal? , neštípe?, lebo do svalu ma to strašne štípalo 😝 😔

kukulik30
7. okt 2009

taky, Pregnyl som nikdy nepichala, ja som mala Choragon, je to podobne a to mi pichali do svalu ..do ritky 😉 a troska to stipalo 😅

takyna
7. okt 2009

😢 bojim,bojim 🙂 , idem konecne trosku pospat si, zajtra sa ozvem, opatruj bubulky, pá 😵

zuzla80
7. okt 2009

Kukuliček ja som na teba zabudla - držím palce, nech sa bublinky u teba pekne zabívajú, držkaj sa, snáď to všetky dobojujeme do víťazného konca a hlavne úspešného😉

Taky kľudne do bruška, som ti písala vyššie, ako gonal, neštípe to veľmi, mňa iba trošinku...

julietka
7. okt 2009

zuzlik takze stastna 9tka, no uz ti musi priniest stastie tentokrat, nech sa len pekne bobacikovia delia, zajtra volas znova?

taky to je fakt pekna urodicka, nech su len hlavne zrele a kvalitne, ono na tom pocte ani nezalezi
taky mne pri kazdej stimulke pichal manzelik pregnyl do ritky do svalu tak nam to ukazali aj v care

julietka
7. okt 2009

mne pregnyl vzdy stipal ako svi..a, ale kedze som po prvom raze uz vedela co ma caka, tak mi to drahy pichal pomalicky a vtedy je to v pohode

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre