• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

16. októbra 2017 
@zabka1124 tak to teda bude radosti ja sa už tak teším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu1122 dám pozor neboj už som si to zistila a navečer sú tam väčšinou malé deti z rodičmi :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no zbohom, to je este horsie :grinning: rozjasene deti, nech tam do teba niektore nevrazi... vies ako su niektore decka drze :angry:
3. feb 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 ved rozymslam, co mam aj ja urobit, lebo ak ide zena na ivf uz je radena medzi rizikovky... ja nemam fyzicky narocnu pracu ale velmi stresovu... :frowning2:
3. feb 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 ale neboj ved tam budú z rodičmi tak nech si dajú na ne pozor :slight_smile: :slight_smile: ved uvidím ked prídem aká bude situácia ked budú velmi pojašené tak budem bez korčulovania :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak aspon ze tak... :slight_smile: opytam sa, tehotensky tyzden ma 5 alebo 7 dni?
3. feb 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 hmm, tazko poradit, lebo ja nemam ani fyzicky narocnu ani psychicky-teda ludovo povedane mam na ''salame''. Mozno by bolo lepsie aspon do konca 3 mesiaca byt radsej doma,nestresovat sa!!!niekedy stres je horsi ako namahava praca!!!
3. feb 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 ved prave toto... nechcem vyzerat ako nejaka cintlavka, ale predsa len, podstupili sme uz pre to nieco a nezvladla by som, keby sa nedajboze nieco stalo.. nechcem na to ani len mysliet... rozmyslam nad tym, ze ked sa z krvi potvrdi tehotenstvo, tak poprosim dokiho, nech mi da PN... snad to nebude drze :slight_smile:
3. feb 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu1122 tak to som nikdy neriešila kolko má dní no asi 7 :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 rada by som vedela, ako to nase babuliatko vyzera, len som trosicka zmatena z tych infosiek z netu :grinning: jedna hovori tak, druha inak :grinning:
3. feb 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 nie nebude to drze,podla mna by ti to mal navrhut sam od seba:slight_smile:, ani nebudes vyzerat ako cintlavka, proste ako hovoris, uz ste pre to nieco spravili, teraz treba hlavne dbat a davat pozor na Babatko a na Teba:slight_smile:. Mne to Dr. na SVk povedal sam, ze by som mala byt cele tehu doma!!!Potom ked sa pytal mojej maminy, ze ako som na tom a ona mu povedal, ze chodim do prace, ale ze hlavne len sedim, tak vraj len krutil hlavou :slight_smile: :slight_smile:!!!!!
Ale urcite, keby som sa citila zle alebo by sa nieco dialo, tak budem aj 9 mesiacov lezat v nemocnici s nohami hore:slight_smile:!!!Moja mamina tak bola so mnou aj so segrou(9 mesiacov v nemocnici)
3. feb 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ani jaaaaa, tehotenska kalkulacka to vypocitala za mna:slight_smile:
3. feb 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 kedy si bola na opu???
3. feb 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 ja som tiež zo začiatku študovala na nete len potom som bola z toho taká zmätená že som sa vykašlala na to :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 presne ako píšeš tiež som zadala do tehu kalkulačky a vyrátala to :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zabka1124 sak moj doktor vie, ze sma mali problem s otehotnenim, a vie, ze sme boli v brne... sama sestricka od neho mi to navrhla, vraj tam u uzasni odbornici a ak chcem, vybavi mi tam konzultaciu, ale ked som sa tu kociek pytala, tak mi poradili RF a tam vraj nepozna nikoho, ze tam je este jedno centrum... neviem ktore mal na mysli.. jasne, ak ti bolo dobre, tak potom nebol nejak dovod... do ktoreho mesiaca a odkedy ti bolo zle?
3. feb 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ze? same dezinformacie... a najlepsie je sledovat, teda citat hadky tych zien, lebo jedna napise tak, dalsia zasa inak a uz sa aj vadia :grinning: :grinning: pre taku malickost... som len zvedava, tak preto som to chcela vediet :slight_smile:
3. feb 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu1122 presne tak ja som to všetko nechala tak aj test som robila ked mi doki kázal a tiež ma nahovárali že mám spravit skôr len vtedy som si povedala že nenechám aby ma nahovárali a robila som si podla seba a výsledok stojí za to :slight_smile: :slight_smile: mne aj doki povedal že spravil čo mal a teraz je to už na tom hore :slight_smile: :slight_smile: a ked mi po sone zahlásil že sú tam dve tak sa začal smiat že ten hore má ma velmi rád :grinning: :grinning: ked mi doprial hned dvojičky :grinning: :grinning:
3. feb 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 aj tak ta obdivujem, ze si to tak dllllho vydrzala... ved dva tyzdne, uf, to je cela vecnost :confounded:
3. feb 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 no vydržala som ani ma to velmi nelákalo lebo ja som hned po iui verila že budem tehotná som bola o tom presvedčená a verila hlavne dokimu :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2013 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 dnes som len tak pozerala fotobloky niektorych tehuliek tu na mk a nasla som ich hned niekolko, kde im uz na osmy den ukazalo dve ciarocky :slight_smile: ked ja tom taka hlupa, ked sa na nieco tesim, tak to uz nemozem vydrzat :grinning:
3. feb 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 to áno niektoré už na 8 den mali čiaročky ved uvidíš :slight_smile: :slight_smile: ja som mala najväčšiu radost z testovania ked mi prvá vyskočila palička že som tehu a až potom kontrolná a môj muž ten mal z toho väčšiu radost ako ja ten by bol vtedy testoval každý den aj 5x :grinning: :grinning:
3. feb 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tomu verim :grinning: tak mne by stacilo zo zaciatku vidiet aspon ducha :grinning: to by som z koze vyskocila od radosti :grinning:
3. feb 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 čo ducha tam budeš pekne vidiet krásnu čiarku :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 jujuju... ozaj a dnes uz pijem podstatne menej ako vcera :confused: neviem co sa robi, vcera by som bola vypila vagon vody a dnes... :confounded: ja sa zlbaznim od stastia ked tam budu palicky dve :grinning: kurnik, ten krik bude az do bosian pocut :grinning: :grinning:
3. feb 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 držím palce
3. feb 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martuska00 kujeeeeeem :slight_smile: este tyzden vydrzat :slight_smile:
3. feb 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, nemate niektora zvysny fostimon a orgalutran?
Dakujem, piste do IP.
3. feb 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 ved budem potom počúvat ako budeš kričat :grinning: :grinning:
3. feb 2013 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 videla si film raketak? budem revat tak ako ked tomu fredovi oznamili, ze je nahradny clen posatky letiacej do vesmiru na mars :grinning: :grinning: :grinning: to je uplne vystizne :grinning: :grinning:
3. feb 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok