• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

17. januára 2017 
@zuzu1122 videla som ten film :slight_smile: :slight_smile: tak to ta budem počut aj keby som nechcela :grinning: :grinning:
3. feb 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no ale povedz, nebola to prava nefalsovana radost?? :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2013 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 ved bola ja ti to velmi prajem aby si si našla krásne // :slight_smile: a posielam ti tehu výrusiky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
3. feb 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 wow... kujeeem... pocuj teta a u vas je ake pocasie? ked sa chces ist korculovat, ved je zamracene... ci?
3. feb 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 nie je zač no idem korčulovat len ja nie som doma som v čechách tak ideme na štadion :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 jaaaaj, tak ty si u nasich zapadnych susedov :grinning: inak ked sme isli v piatok cez chynorany, tak som a pozerala a nezdalo sa mi, ze by tam malo byt vela morgosov... ale muz mi vravel, ze to vylieza az ked sa otepli... :grinning: :grinning: a taka pekna dedinka to mohla byt...
3. feb 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 áno som u susedov českých :slight_smile: :slight_smile: v chynoranoch je morgošov dost len teraz sú zalezený ale cez leto tá háved vykúka tak ked ideš cez chynorany je tam tma aj ked svieti slnko :grinning: :grinning:
3. feb 2013 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ja viem, ja viem, to ako oco ked ide na sluzobku na vychod, tak vzdy hovori, ze cim je blizsie tak tym je vacsia tma :grinning: :grinning: inak vsimla si si, ze tu uz kvakame len same dve? nejak sa kocky nezapajaju :grinning: :grinning: tusim to bude uz len sukromna miestnost... :grinning: :grinning:
3. feb 2013 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu1122 baby ja som kecala s mm a teraz idem konecne umyt riaad:slight_smile:!!Ono to tak byva v nedelu, ze babenky tu nie su, lebo sa im venuju polovicky:slight_smile::slight_smile:, ale zajtra sa to tu aj na inych temach rozbehneee:slight_smile:
3. feb 2013 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 to áno len my dve si tu kvákame :grinning: :grinning: ja som chcela íst dnes korčulovat ale nakoniec sme sa rozhodli že pôjdeme zajtra aspon tam nebude tolko vela ludí :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2013 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 sak jasne, je nedela, tak je taky predpoklad... ja zajtra koncim o stvrtej v robote a potom chcem ist do maxu, vraj je tam otvoreny novy obchod a od oblecenia po domace potreby tam maju vsetko, tak zas bude moja penazenka o nieco lahsa :grinning: :grinning:
3. feb 2013 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 ved to že nedela tak ta,m bude plno ludí :slight_smile: :slight_smile: ja chcem už začat niečo nakupovat pre drobcov síce také neutrálne farby ale musím postupne aby som potom toho nemala vela :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2013 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 a ides kupovat vsetko? alebo aj nieco po niekom mas? inak niektore zienky tu maju pre deti hotovy detsky butik :grinning: straaasne hodne veci... teda este neviem aka budem ja ale viem, ze dietatko velmi rychlo rastie, tak asi nebudem vela toho kupovat... ako si na tom ty?
3. feb 2013 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 už mám kúpené autosedačky a hracie deky ale tie som dostala :slight_smile: :slight_smile: niečo mi dá suseda nejaké veci a niečo dokúpim ale zase vela kupovat nebudem lebo aj tak mi drobci rýchlo vyrastú :slight_smile: :slight_smile: a kočík ten mám ešte čas sa neviem rozhodnut aký a postielku kúpim len som sa ešte tiež nerozhodla akú :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2013 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 mne sa trasne pacia take retro kociky... jeden som nasla aj tu, ma oznacenie tako a je na stranke svetkocikov... ja moc nepreferujem taky staticky, ze ani hojdat nemozes.... presne je to tako acoustic... je nadherny a tie farby :slight_smile: :slight_smile: a kamoska kupovala kocik a normalne sa jej rucka zlomila... isla do mierneho kopca a rucka jej zostala v ruke
3. feb 2013 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 som zvedavá aký vyberiem mne sa páčia trojkolky ale od nich ma odhovárajú tak uvidím musím najskôr vidiet ale určite to bude zelená v kombinácii s čiernou taký si predstavujem :slight_smile: :slight_smile: kamoška mi radí aby som šla pozriet do polska že tam určite vyberiem tak uvidím :slight_smile: :slight_smile:aký budú mat výber,,,
3. feb 2013 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 akurat som ti to chcela napisat :grinning: v polsku maju perfektny vyber, ale nielen kocikov... vies ake tam maju nadherne perinky? a aj oblecenia? no nieco uzasne... ak niesi nejak zatazena na znackove veci a stacia ti aj taketo, urcite aj usetris a budes spokojna :slight_smile:
3. feb 2013 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 ja viem že v polsku to je aj lacnejšie ked tam chodíme do jablonky na trhy tak som povedala že ked budem mat bábo tak tam určite pôjdem na nákup :slight_smile: :slight_smile: kamoška tam kupovala všetko okrem kočíka že ten kúpi u nás aj kúpila v Trenčíne a dala zan 450 eur a potom bola v polsku a ten istý kočík že 250 tak nadávala že bola sprostá že kúpila u nás ved tie obchody u nás to vozia z polska tie kočíky :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 sak isto ze ano a ked si preratas, ze tam nejdes len na jednu vec, ze ides kupovat toho viac a popreratavas to, tak ta to urcite vyjde lacnejsie :slight_smile:
3. feb 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 presne tak a ja musím kupovat dvojmo tak asi sa vyberiem tam to plánujem tak v apríli :slight_smile: :slight_smile: v marci idem na sono v 23 týždni a verím že všetko bude ok tak už môžem kupovat :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 urcite bude vsetko ok :slight_smile: potom dufam ze posles aspon foto aby som mohla nabrat trosku inspiracie :grinning:
3. feb 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 - podarilo sa ti dovolat? Hej bola som prednedavnom, nemali pisanu dovolenku. Aj som volala kvoli vysledkom a v pohode. Aj ked naozaj je niekedy tazke sa dovolat. Mne sestricka hovorila nec skusim rano o 7.30 do 8.00 alebo potom okolo obeda, okolo 12-tej. Vtedy uz nema tolo toho.

@zuzu1122 - musi to vyjst, drzim palceky

@radina - ano myslela som ake im treba zaslat?
3. feb 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 jasné že pošlem fotky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin vitaj, vitaj :slight_smile: :slight_smile: sak buduci tyzden sa dozviem :grinning:
3. feb 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin
vobec som sa nedovolala, od stredy som volala, este skusim teda zajtra rano a uvidim, ja som tam volala okolo 11hod. a potom okolo 12hod. no uvidim zajtra, popripade vybehnem z prace a zaklopem nech ma objedna na utorok, to budem 13DC.
3. feb 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ahoj a ty sa ako máš? :slight_smile: :slight_smile: vždy si pomyslím že sme mali spolu termín pôrodu :slight_smile: :slight_smile: škoda že to takto dopadlo :unamused: :unamused: ale budem ti držat velmi palčeky ked pôjdeš na vklad :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 prepac, som bola s havom vonku... inak som si vsimla tak zelena je v kurze, strasne vela zien kupuje veci do zelena... aj teta kupila zeleny kociar a mala dievcatko.. tak je to taka neutralna farba... :slight_smile:
3. feb 2013 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 ja mám rada zelenú farbu :slight_smile: :slight_smile: u drobcov bude prevládat zelená :slight_smile: :slight_smile: akého máš psíka my máme maltezákov :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 jeee, toho chcela mama, len pri nej by som mala obavy, ze by ho rozpucila od samej lasky :grinning: my sme si brali z utulku, krizenca spica s niecim a je zlatunka...vsetci jej surodenci pomrzli len ona prezila a je to milacik rodiny :grinning: ale do chalupy by som potom chcela zlateho retrievera, najlepsi pes k detom, starym ludom...
3. feb 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ked hovoríte o tých psíkoch tak musím ísť na prechádzku so svojím aj ja :wink:
3. feb 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok