Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 videla som ten film 🙂 🙂 tak to ta budem počut aj keby som nechcela 😀 😀

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 no ale povedz, nebola to prava nefalsovana radost?? 😀 😀 😀

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 ved bola ja ti to velmi prajem aby si si našla krásne // 🙂 a posielam ti tehu výrusiky 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 wow... kujeeem... pocuj teta a u vas je ake pocasie? ked sa chces ist korculovat, ved je zamracene... ci?

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 nie je zač no idem korčulovat len ja nie som doma som v čechách tak ideme na štadion 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 jaaaaj, tak ty si u nasich zapadnych susedov 😀 inak ked sme isli v piatok cez chynorany, tak som a pozerala a nezdalo sa mi, ze by tam malo byt vela morgosov... ale muz mi vravel, ze to vylieza az ked sa otepli... 😀 😀 a taka pekna dedinka to mohla byt...

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 áno som u susedov českých 🙂 🙂 v chynoranoch je morgošov dost len teraz sú zalezený ale cez leto tá háved vykúka tak ked ideš cez chynorany je tam tma aj ked svieti slnko 😀 😀

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 ja viem, ja viem, to ako oco ked ide na sluzobku na vychod, tak vzdy hovori, ze cim je blizsie tak tym je vacsia tma 😀 😀 inak vsimla si si, ze tu uz kvakame len same dve? nejak sa kocky nezapajaju 😀 😀 tusim to bude uz len sukromna miestnost... 😀 😀

zabka1124
3. feb 2013

@zuzu1122 baby ja som kecala s mm a teraz idem konecne umyt riaad🙂!!Ono to tak byva v nedelu, ze babenky tu nie su, lebo sa im venuju polovicky🙂🙂, ale zajtra sa to tu aj na inych temach rozbehneee🙂

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 to áno len my dve si tu kvákame 😀 😀 ja som chcela íst dnes korčulovat ale nakoniec sme sa rozhodli že pôjdeme zajtra aspon tam nebude tolko vela ludí 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 sak jasne, je nedela, tak je taky predpoklad... ja zajtra koncim o stvrtej v robote a potom chcem ist do maxu, vraj je tam otvoreny novy obchod a od oblecenia po domace potreby tam maju vsetko, tak zas bude moja penazenka o nieco lahsa 😀 😀

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 ved to že nedela tak ta,m bude plno ludí 🙂 🙂 ja chcem už začat niečo nakupovat pre drobcov síce také neutrálne farby ale musím postupne aby som potom toho nemala vela 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 a ides kupovat vsetko? alebo aj nieco po niekom mas? inak niektore zienky tu maju pre deti hotovy detsky butik 😀 straaasne hodne veci... teda este neviem aka budem ja ale viem, ze dietatko velmi rychlo rastie, tak asi nebudem vela toho kupovat... ako si na tom ty?

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 už mám kúpené autosedačky a hracie deky ale tie som dostala 🙂 🙂 niečo mi dá suseda nejaké veci a niečo dokúpim ale zase vela kupovat nebudem lebo aj tak mi drobci rýchlo vyrastú 🙂 🙂 a kočík ten mám ešte čas sa neviem rozhodnut aký a postielku kúpim len som sa ešte tiež nerozhodla akú 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 mne sa trasne pacia take retro kociky... jeden som nasla aj tu, ma oznacenie tako a je na stranke svetkocikov... ja moc nepreferujem taky staticky, ze ani hojdat nemozes.... presne je to tako acoustic... je nadherny a tie farby 🙂 🙂 a kamoska kupovala kocik a normalne sa jej rucka zlomila... isla do mierneho kopca a rucka jej zostala v ruke

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 som zvedavá aký vyberiem mne sa páčia trojkolky ale od nich ma odhovárajú tak uvidím musím najskôr vidiet ale určite to bude zelená v kombinácii s čiernou taký si predstavujem 🙂 🙂 kamoška mi radí aby som šla pozriet do polska že tam určite vyberiem tak uvidím 🙂 🙂aký budú mat výber,,,

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 akurat som ti to chcela napisat 😀 v polsku maju perfektny vyber, ale nielen kocikov... vies ake tam maju nadherne perinky? a aj oblecenia? no nieco uzasne... ak niesi nejak zatazena na znackove veci a stacia ti aj taketo, urcite aj usetris a budes spokojna 🙂

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 ja viem že v polsku to je aj lacnejšie ked tam chodíme do jablonky na trhy tak som povedala že ked budem mat bábo tak tam určite pôjdem na nákup 🙂 🙂 kamoška tam kupovala všetko okrem kočíka že ten kúpi u nás aj kúpila v Trenčíne a dala zan 450 eur a potom bola v polsku a ten istý kočík že 250 tak nadávala že bola sprostá že kúpila u nás ved tie obchody u nás to vozia z polska tie kočíky 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 sak isto ze ano a ked si preratas, ze tam nejdes len na jednu vec, ze ides kupovat toho viac a popreratavas to, tak ta to urcite vyjde lacnejsie 🙂

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 presne tak a ja musím kupovat dvojmo tak asi sa vyberiem tam to plánujem tak v apríli 🙂 🙂 v marci idem na sono v 23 týždni a verím že všetko bude ok tak už môžem kupovat 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 urcite bude vsetko ok 🙂 potom dufam ze posles aspon foto aby som mohla nabrat trosku inspiracie 😀

falin
3. feb 2013

@nelly3 - podarilo sa ti dovolat? Hej bola som prednedavnom, nemali pisanu dovolenku. Aj som volala kvoli vysledkom a v pohode. Aj ked naozaj je niekedy tazke sa dovolat. Mne sestricka hovorila nec skusim rano o 7.30 do 8.00 alebo potom okolo obeda, okolo 12-tej. Vtedy uz nema tolo toho.

@zuzu1122 - musi to vyjst, drzim palceky

@radina - ano myslela som ake im treba zaslat?

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 jasné že pošlem fotky 🙂 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@falin vitaj, vitaj 🙂 🙂 sak buduci tyzden sa dozviem 😀

nelly3
3. feb 2013

@falin
vobec som sa nedovolala, od stredy som volala, este skusim teda zajtra rano a uvidim, ja som tam volala okolo 11hod. a potom okolo 12hod. no uvidim zajtra, popripade vybehnem z prace a zaklopem nech ma objedna na utorok, to budem 13DC.

tinka9075
3. feb 2013

@falin ahoj a ty sa ako máš? 🙂 🙂 vždy si pomyslím že sme mali spolu termín pôrodu 🙂 🙂 škoda že to takto dopadlo 😒 😒 ale budem ti držat velmi palčeky ked pôjdeš na vklad 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 prepac, som bola s havom vonku... inak som si vsimla tak zelena je v kurze, strasne vela zien kupuje veci do zelena... aj teta kupila zeleny kociar a mala dievcatko.. tak je to taka neutralna farba... 🙂

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 ja mám rada zelenú farbu 🙂 🙂 u drobcov bude prevládat zelená 🙂 🙂 akého máš psíka my máme maltezákov 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 jeee, toho chcela mama, len pri nej by som mala obavy, ze by ho rozpucila od samej lasky 😀 my sme si brali z utulku, krizenca spica s niecim a je zlatunka...vsetci jej surodenci pomrzli len ona prezila a je to milacik rodiny 😀 ale do chalupy by som potom chcela zlateho retrievera, najlepsi pes k detom, starym ludom...

amali
3. feb 2013

ahojte baby, ked hovoríte o tých psíkoch tak musím ísť na prechádzku so svojím aj ja 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre