Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 ale ja to čítam baby 😀
@tinka9075

tinka9075
4. feb 2013

@zuzu1122 asi áno tak budem menit nick ved je to úbohé 🙂 🙂 no vidíš aj takéto sú na svete treba to tak brat 😉 😉

tinka9075
4. feb 2013

@amali ale ty si fain babenka 🙂 🙂

amazing1
4. feb 2013

@gerdusha mne nevadi,ak sa tu nejakymi komentarmi spomenie vybavička pre mimi,kočik,tehotenske radosti a starosti-to všetko patri k vytuženemu tehu...ale čo je vela,to je vela.,oni su uplne mimi temu

amali
4. feb 2013

@tinka9075 ja sa zabávam, zasmejem, uvažujem a všetko okolo toho čo tu píšete a tajne dúfam že budem aj ja raz tehu 😝

tinka9075
4. feb 2013

@amali ved tak to má byt nie? 🙂 🙂 a nie hned písat kraviny čo sa nejakým nepáči 🙂 🙂 neboj budeš tehu 🙂 🙂 a ako pokračuješ už si sa objednala na konzultáciu? 🙂 🙂

zuzu1122
4. feb 2013

@amazing1 "oni" resp. ony maju aj meno ty hviezda.. a to je v poriadku, ked sa tu baby vypytuju na to iste sustavne??? niekto polozi otazku, 2-3 jej na to odpovedaju a za dve tri stranky dalsia polozi do bodky tu istu otazku... ja som si myslela, ze tu su baby, s ktorymi sa da normalne pisat o radostiach aj starostiach bezneho zivota... ale ako vidim, aj tu su take ako vsade inde... si admin? ked tu cloveka odsudzujes za to, ze trebars napise svoj nazor?

zuzu1122
4. feb 2013

@amali slava ze to niekto chape 🙂 rozumna babenka... ja prajem kazdej jednej zienke, ktora s tym ma problemy aby sa splnil jej sen... kazdej jednej, lebo viem, co je to preplakat vecery ☹

amali
4. feb 2013

@tinka9075 v marci začnem stimulovať tak uvidíme čo bude 😉

tinka9075
4. feb 2013

@amali tak ti budem držat palce zvládneš 🙂 🙂 ja som stimulovala 3X a to mám z injekcíj strach ale musela som to zvládnut 🙂 🙂

amali
4. feb 2013

@tinka9075 injekcie nie sú problém...len to chodenie ma ubíja 😒

tinka9075
4. feb 2013

@amali ale ved tam nemusíš chodit stále počas stimulky môžeš chodit na sono k svojmu dokimu a do brna len zavoláš aké boli folíky 🙂 🙂 a pôjdeš tam len na odber a vklad 🙂 🙂

amali
4. feb 2013

@tinka9075 no ved práve sa bojím toho odberu lebo ja to mám cca600km tam a cca600km späť, či to zvládnem takú cestu...

tinka9075
4. feb 2013

@amali to máš dost daleko ale všetko sa dá zvládnut 🙂 🙂 my to máme 200km ale vždy mi to pripadalo ako večnost to cestovanie 🙂 🙂 🙂

amali
4. feb 2013

@tinka9075 tak mne to bude pripadať...ani neviem...na lačno 6 hodín v aute a potom zas po narkóze aaaaaachhhh jaaaaaaaaj

zuzu1122
4. feb 2013

@amali mozem sa opytat, to z akeho mesta si, ked dochadzas taky kus? 😕

tinka9075
4. feb 2013

@amali ved to je najhoršie ja som naštastie nemusela íst nalačno ked mi robili iui 🙂 🙂

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 Humenné

amali
4. feb 2013

pardon 498km

zuzu1122
4. feb 2013

@amali pane boze, to ked idete na osmu rano, to kedy vyrazate z domu? 😕 strasny kus to mate a klobuk dole, ze ste sa na to podujali, ale musim povedat, ze keby som bola na tvojom mieste a vedela, ze su v rf uzasni doktori, tak tiez by som nevahala 🙂

amali
4. feb 2013

@tinka9075 to máš super že sa ti podarilo iui...držím palce nech je všetko ako má byť 😉

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 no v brne sme ešte neboli tak budem musieť ísť okolo pol noci...nejaká rezerva na wc, oddych a ešte to v brne musíme nájsť 😉

lysa31
4. feb 2013

@ahojte, pozajtra idem na prvú konzultáciu do rf - už sa neviem dočkať. Myslíte že mi búdu brať aj krv keď už mám HP a 3iui za sebou? Musím sa rozhodnúť hneď na mieste alebo si iba tak pokecáme s doktorom?

tinka9075
4. feb 2013

@amali dakujem zatial je všetko ok 🙂 🙂 vidíš na sk 3x ivf a nič a v brne raz iui a hned úspešné 🙂 🙂

amali
4. feb 2013

@tinka9075
@zuzu1122 no najlepšie by bolo ak by sme prenocovali a tak...no neviem uvidíme ešte sa rozhodneme....chceme trošku ušetriť tak nechceme zas platiť v brne nejaké drahé ubytovanie len aby sme sa vyspali....

tinka9075
4. feb 2013

@lysa31 ahoj držím palce 🙂 🙂 ja som mala zo sebou HP tak mi krv nebrali len sme si pokecali z dokim 🙂 🙂 ku komu ideš? 🙂 🙂

tinka9075
4. feb 2013

@amali to by bolo najlepšie tam prespat ved možno nájdete niečo lacnejšie 🙂 🙂

zuzu1122
4. feb 2013

@lysa31 iba si pokecate s ujom doktorom 🙂 a ak ide manzel na spermiogram, objednaj ho pred konzultaciou... vysledky budete mat do pol hodky... a HP si das potom urobit u svojho doktora az po tom, co to bude vyzadovat doktor z rf... a ku komu idete?

zuzu1122
4. feb 2013

@amali najdete to velmi rychlo... v CR sa napojte na E50 a ta vas dovedie rovno do brna a rf je na okraji a navigacia ti uz potom pomoze trafit... defacto idete stale po hlavnej a je to hned za brnenskym veletrznym vystaviskom... ked sme tam my trafili, tak tam uz trafi kazdy 😀

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 super, uvidíme.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre