Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lysa31
4. feb 2013

@tinka9075, @zuzu1122 - k dr. Stelclovi - to je super nechce sa mi začínať odznova. Budú znova požadovať sperm. od muža. už ich máme za sebou toľko že až:( ... Inak Bošany veľmi dobre poznám aj ja🙂

zuzu1122
4. feb 2013

@amali inak narkoza je uplne v pohodicke, uz budes cula... ti baby povedia ako som sa ja hrozne bala, ze mi bude po nej zle a nic... a to mi po narkoze teda byva hrozne 😝 len s tym hladom, to bude nic moc... ja som nejedla uz od 16:00 a o pol noci som prisla na to, ze som hladna 😀 no nic sa nedalo robit... isla som si na tri hodky lahnut a potom nas cakala este 2,5 hodinova cesta... ale aj tak na 6 hodin sa to nechyta... to by si musela v aute spat aby si na to nemyslela..

tinka9075
4. feb 2013

@lysa31 Štelcl je fain aj ja som k nemu chodila super doki a srandista 🙂 🙂 ja mu budem vdačná stále ved nebyt jeho ani bábo nemám 🙂 🙂 aj ty poznáš bošany? 🙂 🙂

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 už som jednu narkozu mala pri ivf a som bola v pohode...len tých 6 hodín bojím sa a ja mám ešte aj epilepsiu tak preto....

zuzu1122
4. feb 2013

@lysa31 bosany tusim pozna kazdy 😀 😀 😀 aj farar, co nas sobasil, ked mu manzel povedal, ze je z bosian, tak hned vedel kde to je, vraj tam hraval fotbal 😀 😀 😀 nuz neda sa nic robit, ale poviem ti jednu vec... v martine, co si daval manzel robit spg niekolkokrat, tak vysiel uplne iny ako tam... a v martine mu hovorili, ze sa to neda zlepsit a ked sme prisli do brna, tak doktor nam povedal, ze on nechape, preco este nemame deti... takze tam asi robia lepsi rozbor...

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 ja bošany nepoznám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu1122
4. feb 2013

@amali ach joj... ked sa to zacne sypat na cloveka tak to nema chybu... ☹ to uz si tam ozaj radsej najdite nejake ubytovanie...v okoli, co som pozerala je dost hotelov... aj pred vystaviskom, tam su hned tusim dva alebo tri... inak po punkcii ti daju najest, co som bola normalne prekvapena 😕 😕

zuzu1122
4. feb 2013

@amali a chcela by si??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 to vážne....ja som bola po narkoze taká hladná že som si myslela že budem jesť steny okolo seba...

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 a prečo nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lysa31
4. feb 2013

@tinka9075 @zuzu1122 - tak to mám hneď lepšiu náladu, keď tu tak pozitívne hovoríte o RF. Máme podanú žiadosť aj v sr na ivf ale vôbec sa mi nepáči prístup a spôsob jednania. Ak sa nám bude v RF páčiť tak budúci mesiac skúsime soft🙂 mm určite prežije ďalší sperm. ja som prežila horšie veci🙂 Jasné že poznám Bošany celú mladosť som tam prežila🙂))

zuzu1122
4. feb 2013

@amali ok, tak pridi, ked budem u svokry, zbehneme ku eugenovi na kafco 😀 😀 😀 alebo na bowling 😀 😀 ty kokso a vies aka hladna som bola ja? som myslela, ze zjem aj ohnivy klin... manzel sa mi strasne smial, ked som ten rozok, s jogurtom a cajom len tak sprasila 😀 😀 😀

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 dakujem za pozvanie....uvidíme možno raz. a manželia kde čakajú po odbere vajok?

zuzu1122
4. feb 2013

@lysa31 a kde presne v bosanoch? ze mladost, hovoris jak keby si mala 100 😀 😀 😀 boli sme s manzelom v heliose niekolkokrat, vela spermiogramov, iui, planovany styk a nakoniec nas odfajcili s tym, ze bud ivf alebo sa este dlho nacakame prirodzenou cestou... v rf si nas PAN doktor zobral hned na paskal... stacili 3 navstevy a na 4-tu sme si uz domov niesli malu bublinku 😀 v sobotu idem robit test, tak som zvedava, to bude 8-my den po ET...

zuzu1122
4. feb 2013

@amali pri tebe v izbe... ty mas viac manzelov??? ja mam len jedneho a ten dokonca prisiel neskor o malinko ako ja a to isiel na spg a krv skor ako ja 😀 😀

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 no čo ja viem možno by sa aj nejaký našiel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinka9075
4. feb 2013

@lysa31 ked pôjdeš z konzultácie z brna tak na sk na ivf už nepôjdeš 🙂 ja sprostá som mohla íst hned do brna a nie po sk centrách chodit 🙂 🙂 ja som z mužom vždy chodila na odber spermošu raz ma aj chcel vyhodit odtial lebo som sa stále smiala 😀 😀 ale ved dieta sme chceli obaja tak treba robit všetko spolu 😀 😀 no aký je svet malý ja som sa zase do Bošian vydala síce tu bývam už 18 rokov ale spokojná som velmi 🙂 🙂

zuzu1122
4. feb 2013

@amali jak mas harem, tak pocaruj aspon 2-3 a nebud sukromnicka 😀 😀 😀

zuzu1122
4. feb 2013

@tinka9075 preco si sa smiala??? ja som teraz dostala zachvat smiechu z teba 😀 😀 😀 to ta muz chcel vyhodit?

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 keby ta tak počul ten tvoj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale ak treba zariadim 😉

lysa31
4. feb 2013

@zuzu1122 - nám povedali presne to isté v gynfive, tak snaď vás budeme nasledovať🙂 silno držím palce nech to víde🙂

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 vychodňare zbešnele ľudze

zuzu1122
4. feb 2013

@amali co oko nevidi.... 😀 😀 😀 😀

radina
4. feb 2013

Dievcencee, ktora idete na to v marciiii? ... vyzera to tak, ze pojdem na toooo, lebo ten moj saktosalpinx asi na 99 % nemaaam, joj, jak som happyyyyy 🙂)

amali
4. feb 2013

@zuzu1122 to srdce nebolí aj ja hovorím 😎 😀

tinka9075
4. feb 2013

@zuzu1122 ved mne to bolo smiešne ked bol na odbere 😀 😀 a vyšli sme odtial vysmiaty a doki sa ma pýtal že čo vám tam robili ked sa smejete tak som povedala že mne nič muž si robil 😀 😀

zuzu1122
4. feb 2013

@lysa31 kujeeeem... inak vies co je najlepsie? co som citala tak aj na gynfiv su aj dobre ale aj zle ohlasy, tak isto na helios, iscare.... a pritom tu na ten nas reprofit som nenasla jediny zly ohlas... normalne som tomu nechcela verit... ale tiez som nahnevana na seba, ze sme nesli rovno tam... uz sme mohli mat mozno doma uzlicek 🙂

amali
4. feb 2013

@radina jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

zuzu1122
4. feb 2013

@tinka9075 dobre 😀 😀 😀 jako je tym chlapom len fajn... kym zene sa pozera medzi nohy kopec cudzich ludi, oni si len vbehnu do miestnosti, pozru na rozpravky pre dospelych, ulavia si a hotovo... 😀 😀 inak ked muz isiel uplne prvykrat na spg, tak mi povedal, ze sa citi trapne, no skoro ma vystrelo... on sa citi trapne a je tam pri "tom" sam a nikto ho holateho nevidi 😀 😀 😀

zuzu1122
4. feb 2013

@amali no sak co je pravda nieje hriech 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre