• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
@zuzu1122 len to neprehánaj :unamused: oddychuj trošku :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2013 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 nechcela som ist hned na pn ku gyndosovi aby v robote hned nevedeli, preto som to chcela riesit cez moju obvodnu...aspon kym sa nepotvrdi tehu :slight_smile:
5. feb 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 tak to si dobre vymyslela nemusia vediet :slight_smile: :slight_smile: u mna v robote ešte viacerý nevedia že som tehu :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2013 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 my sme ale babsky kolektiv a vies, nechcem sa dostat do reci.. urcite to poznas co dokazu zle jazyky narobit :confounded:
5. feb 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 presne tak v robote to vie len pár ludí ale tie klebetnice vôbec netušia čo mi vlastne je ked som na pn :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 keby sa aspon uprimne zaujimali o zdravie, ale je to presne tak ako si napisala... len aby mali o com klebetit :angry: neznasam to..
5. feb 2013 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 to mi najviac vadilo preto som nikomu nechcela povedat v robote že som tehu len šéf vedel :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2013 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no ale moj sef je taka mala drbna, niekedy horsi jak baba...
5. feb 2013 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 ja mám super šéfa vedel pochopit že sa trápim už dlho :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2013 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 moj sef je mladsi odo mna... :confounded: chlapovi sa to tazko vysvetluje :confounded:
5. feb 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 to áno môj je tak ako ja bývalý spolužiak :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2013 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ak ste mali pracovny vztah na kamaratskej urovni, tak to mas super :slight_smile:
5. feb 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 aj ja som mala presne také pocity ale neostala som tehotná a to som si myslela ze to asi vyšlo kedže mi tak zle bolo :unamused: ale moze to byť aj tehotenstvo ja uz sa nespolieham na tie príznaky ....a pri prvom IVF som ostala tehotná a tak isto som mala také pocity len zle mi nebolo je to klamlivé hlavne sa nepozoruj lebo potom su z toho len nerváky :wink: držím palčeky nech ti to vyjde :wink:
5. feb 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radina nie nevideli teda v splne vobec tam islo len o IVF :unamused: a u obvodnej tiez nie asi na ultrazvuku to nie je vidieť preto zrejme robia tie prefuky a laparoskopie :confused:
5. feb 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 presne taký kamarátsky :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2013 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ved prave, ze nechcem sa moc pozorovat ale zas na druhej strane, myslienky mi letia skor ako ich stihnem zadrzat a ked ma boli v podbrusku tak prve co mi napadne, ci to nieje tym malinkym, ci sa neuhniezduje :slight_smile: a potom si hned zakazem na to mysliet aby som sa na to az tak moc nesustredila a tak... len pre mna je tazke uplne na to nemysliet a nepozorovat sa... vlastne asi kazda vie, o com hovorim, ved niesom v tom sama :slight_smile:
5. feb 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 a ako dvojecky? uz kopkaju? :grinning:
5. feb 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 ešte nekopajú zatial necítim nič :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ja som si myslela, ze ani neodpises na to, neviem ci sa ta to stale nepytaju :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 prečo ved v pohode ved sa pýtaš tak odpíšem :slight_smile: :slight_smile: no dúfam že už v 20 týždni budem cítit :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 to uz mas za chvilinku :slight_smile: joj, keby som uz aj ja bola tam kde si ty :slight_smile:
5. feb 2013 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 veru za chvílku uteká to velmi rýchlo neboj ani sa nenazdáš a budeš tam kde ja :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no len ked tu citam niektore tie odpovede, clovek sa tesi, ze uz uz hadam konecne a potom dostane taku ladovu sprchu ze to vobec nemusi byt... inak teta, ja som ti taka unavena, ze mozem si ist rovno lahnut :grinning: :grinning: :grinning: jak kojenec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zachvilu budem chodievat spat po vecernicku :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 to je najhoršie že sa tešíš a zrazu si sklamaná :unamused: :unamused: :unamused: ale to nebude tvoj prípad :slight_smile: :slight_smile: ja som tiež bola zo začiatku velmi unavená a teraz zase nemôžem spávat :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby :wink:
5. feb 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ja uz viem, preco som taka unavena... mam zvysenu teplotu, tak to bude tym... kolegyna v praci ja taka chora, jak slak... dnes po polovici smeny odisla domov, lebo jej stupla teplota, neviem ci som to od nej nedostala :unamused: slak to trafit nevedel, teraz ked to najmenej potrebujem :frowning2: :frowning2: tak ty si teraz nocny vtak, vravis... a prosim ta co porabas po nociach? :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali achoooj :grinning:
5. feb 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tinka, ja som prve zrejme pohyby citila v 18 tt a to som si nebola este ista, potom az v 19 tt a odvtedy kopkaju uz stale a cim dalej tym viac :wink: takze uz zachvilku to tu maaas :slight_smile:

@zuzu1122 Prepac, ak ta ladova sprcha bola aj odo mna, ale ja som realista a neviem byt taka ako niektore baby, ktore cakatelku po ET este aj na 12., 13. den po presvedciaju, ze negativne tehotenske testy nic neznamenaju a ze nadej tam je. Vies? Toto je tvoje 1. ivf?
5. feb 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 tak len aby si niečo nechytila :unamused: ja som bola chorá asi 7 dní po iui horúčka usmoklená no hrôza :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 ved ja čakám každý den tak verím že si to kopkanie budem užívat :slight_smile: :slight_smile: zatial len počúvam ako sa drobci majú tak ked počujem srdiečka som spokojnejšia :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok