• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

5. decembra 2016 
@bergalm myslim,ze vobec nemusis mat strach, reprofit je najlepsia volba! ja som sa tiez dlho rozhodovala a teraz nelutujem ze som tam sla
6. feb 2013 o 18:59  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu1122 Hej, robili , tie vodove, ale vzdy pukli s mrchou ale raz mi nepukla a puseli mi robit punkciu.
6. feb 2013 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@radina no to presne tak isto ako aj mne, len mne sa asi vytvorila pred tym ako som dostala ms... odstranili mi ju ked mi robili lps s chromopertubaciou :slight_smile:
6. feb 2013 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Strapula27 dakujem mas urcite skusenosti vobec netusime aka je prva konzultacia a ako v nasom pripade postupovat lebo z BA sme odisli znechuteny
6. feb 2013 o 21:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu1122 ako dnes mna bolí hlava hrozne paralen som si dala ale nejako nezaberá :unamused:
6. feb 2013 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bergalm na prvej konzultácii vgšetko preberiete a doki vám vysvetlí čo dalej neboj budeš spokojná :slight_smile: :slight_smile: ja som tiež z BA odišla znechutená chodila som do GF a celkom zlé :unamused: a z Brna som šla vysmiata lebo som verila že sa podarí :slight_smile: :slight_smile:
6. feb 2013 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ja mam zvysenu teplotu, vsetko ma boli, asi na mna ide chripka :frowning2: ... a zle mi je od zaludka jak slak
6. feb 2013 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu1122 mna len hlava bolí teplotu nemám keby nie som tehu dám ibalgin a neriešim ale takto :unamused: :unamused:
6. feb 2013 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 no ibalgin ani nech ti na um nepride... to je jaky jed... a teraz zistili, ze to ruzove farbivo je kariogenne a hodne pacientov to ani nevie :confounded:
6. feb 2013 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu1122 neboj som si dala paralen a trošku sa mi ulavilo ale zajtra si pôjdem kúpit do lekárne čistec neviem či nie som urieknutá ked sme boli pred 3 dnami v nákupnom centre tak tam bolo vela ludí a mne sa to stáva pravidelne že mi je potom velmi zle :unamused: :unamused:
6. feb 2013 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 to poznam aj ja som na to nachylna... a pomaha ti? myslim ten cistec...
6. feb 2013 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu1122 pomáha ked sa ním zotriem tak je dobre :slight_smile: :slight_smile: ja to mám od malička takéto problémy od bábetka :slight_smile: :slight_smile:
6. feb 2013 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 ja tak isto... ozo, zajtra a pozajtra som si vzala dovolenku, ak fakt na mna lezie chripka, aspon to vylezim :confounded: idem si lahnut teta... prajem dobru nocku :pensive: :pensive: a nech ti ta bolest rychlo prejde :wink:
6. feb 2013 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu1122 tak si oddýchneš aspon :slight_smile: :slight_smile: ved aj ja idem do perín dobrú nocku :pensive: :pensive:
6. feb 2013 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
6. feb 2013 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bergalm nemas za co, urcite budes spokojna...aku mas poistovnu?? lebo viem ze dôvera nieco preplati aj ked absolvujes IVF v cechach, ak si uz neminula vsetky pokusy na slovensku..my sme v ba absolvovali len jedno ivf a stacilo nam,hned pre druhe sme sa rozhodli pre brno RF..neviem este sice ako to dopadne,lebo vklad mam v sobotu,ale mam omnoho lepsi pocit,neda sa to porovnat..
7. feb 2013 o 07:48  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka ahoj moja,ako brusko??? trosku lepsie???
7. feb 2013 o 07:49  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@strapula27 spala som asi 10 hodin takže už lepšie, už som bolo z toho dosť zmorena..neviem ale teraz je to uplne ine ako 1x.dneska ale už konečne nemam clostil, z neho mi je zle a hned aj moj tlak skace ako blazniví.Len sa bojim tej cesty, u nás sneží ako blaznive a aj na morave takže parada.
7. feb 2013 o 08:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinkatinulka presne,aj u mna je to uplne ine ako 1x,je to asi tym ze mame viac vajicok. My vzdy ideme radsej vlakom,je to celkom rychle a nikto nemusi soferovat. Je tam sice riziko meskania ale v centre mi povedali,ze nech potom zavolam,ze budeme meskat. Preco ti dali tak neskoro kontrolu??
7. feb 2013 o 08:36  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@strapula27 ved to bude 9DC kontrola..ratam že ešte pondelok pojdem kuk foliky a potom odber.no dufam, že vajec bude viac..dneska budes posledny den volat o vývoj ze?4 den nekontroluju-zajtra
7. feb 2013 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@strapula27 my chodime autom od rodičov, maju to bližšie k hraniciam
7. feb 2013 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka a ked budes mat ist druhy krat,pojdes k svojmu gynekologovi,alebo do centra? ano,dnes volam posledny den,som zvedava co mi povedia,normalne som nervozna:slight_smile:
7. feb 2013 o 08:57  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@strapula27 asi pojdem k mojej tu u nas, je sikovna na toto.Ano poznam tie strachy o "detičky" ako sa im dari a kolko ich žije..uha mna to čaka o tyzden takeho ..
7. feb 2013 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinkatinulka veru,ked opadne strach o to kolko vajicok bude a kolko z toho zrelych,potom pride o to kolko sa ich oplodni a nakoniec kolko vydrzi,no a po vklade,ci sa to podarilo..moj muz sa uz tesi na vklad,chce byt pri mne..v ba nemohol byt,tu je to mozne..
7. feb 2013 o 09:02  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@strapula27 ano aj so mnou bol 1x, okunal sa že či pojde a dr ho tam strcil a bolo,on sa bal že bude krv..alebo tak..a potom si spunta fotil na monitore akokrasne svietila nasa hviezdicka..ano stres cely proces,to je uplne ine ako tie čo toto nemisia podstupit..
7. feb 2013 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinkatinulka :slight_smile: podareny,bal sa krvi? v podstate muzov chapem,nemaju ani potuchy ako to cele prebieha:slight_smile: tak verim,ze to teraz vyjde! musi! a vsetkym zenam,ktorym sa to podari prirodzene to velmi prajem,i ked mnohe si to nevazia a nevedia ake to je uzasne nepchat do seba tolko liekov,neriskovat ohss tak ako my..
7. feb 2013 o 09:19  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@strapula27 on je dlhorocny darca krvy ale ked ked vidi krv na mne tak je ako posero,dufam ze aj teraz bude somnou :slight_smile: ved v tom okamihu vznika život :slight_smile:))
7. feb 2013 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinkatinulka urcite bude,ved uz vie,ako to prebieha,tak bude hrdina:slight_smile: mas pravdu,vznika tam zivot..ked mi vlozili bobacikov prva krat,normalne som sa rozplakala..
7. feb 2013 o 09:26  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzu1122 ahoj,ako ti je? uz je lepsie?? kedy testujes prvy krat?
7. feb 2013 o 10:09  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,pijete kavu? ja musim,aspon rano jednu,lebo potom mam strasne nizky tlak..cim to mam nahradit ked mi vlozia bublinky??
7. feb 2013 o 10:13  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok