Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
7. feb 2013

@strapula27 ja by som si kavu dala ale mam vysoky tlak tak nemozem..hihi

tinkatinulka
7. feb 2013

@strapula27 len v praci mu robia caviku pre volno

zuzu1122
7. feb 2013

@strapula27 ahojky, no z rana mi je celkom fajn ale postupom dne mi sa mi zvysuje teplota 😒 ale teraz oddychujem, tak snad to prejde 🙂 v sobotu idem urobit test, najskor som sa tesila ale cim je to blizsie tym mam vacsi strach 😖 to bude 8my den po ET ked neratam den transferu...

strapula27
7. feb 2013

@tinkatinulka myslis,ze ju mozem pit aj dalej po vklade??

tinkatinulka
7. feb 2013

@strapula27 myslim ze na ujatie embryjka je voda len dobra

strapula27
7. feb 2013

@zuzu1122 nechces skusit radsej testovat neskor? ja som prvy krat az na 11 den testovala...

strapula27
7. feb 2013

@tinkatinulka musim sa opytat v centre, co mam robit,lebo ked mi klesne tlak a zacne mi migrena,to je potom des

zuzu1122
7. feb 2013

@strapula27 ja viem, ze by som mala az neskor, ale tak velmi tuzim po tom aby som tam zazrela aspon ducha... nemusim mat hned dve silne kolajnice... rada by som mala aspon nadej, nieco... je mozne, ze sa mi tam este nic neukaze, ale....

strapula27
7. feb 2013

@zuzu1122 chapem ta, nie je to lahke ani pre jednu z nas. Velmi ti drzim palce,bol to najsilnejsi bojovnik🙂

zuzu1122
7. feb 2013

@strapula27 dakujem... kazde jedno povzbudenie mi velmi pomaha a vazim si to 🙂

strapula27
7. feb 2013

@zuzu1122 budem na teba mysliet v sobotu, ja budem na vklade,ale ked pridem domov,tak hned sem kuknem ako si dopadla

karinuska22
7. feb 2013

@bergalm Nemusis sa bat. Ja lutujem, ze som do Reprofitu nesla uz po 1.neuspesnom IVF a stracala cas a peniaze v SR. Su tam perfektni ludia. A naozaj tam dokazu robit zazraky, ak je to v ich moci.

karinuska22
7. feb 2013

@bergalm Zober si na prvu konzultaciu vsetky vysledky a dokumenty co mas, nech vedia o Tebe najviac. Ja som tam isla kvoli SOFtu a aj ked tu v SR mi nedavali nadej a zamietali to, ze to su zbytocne vyhodene peniaze, tak som to vyskusala. A teraz po uspesnom SOFT si myslim, ze zbytocne vyhodene peniaze boli tu v SR. Pretoze SOFT v Brne ma vysiel rovnako ako klasicke IVF v SR s poistovnou.

lysa31
7. feb 2013

@tinka9075 @zuzu1122 - tak sme boli právý krát v RF 🙂 dr. bol príjemný a všetko nám vysvetlil a nerobil na nas nátlak ako na SR. Takže začíname v polke februára clostilbeg. Bral ho niekto 3xdenne?

strapula27
7. feb 2013

@lysa31 ja som ho brala,bolo mi z neho zle☹

nelly3
7. feb 2013

@lysa31
ja som ho brala 2x denne a mne nic nerobil 😉

zuzu1122
7. feb 2013

@lysa31 ja som ho tak brala... a u koho ste boli? 🙂

strapula27
7. feb 2013

@tinkatinulka tak volala som do RF, mame tri 8 bunkove, styri 7 bunkove a dve 6bunkove..v sobotu mame prist na vklad🙂

tinka9075
7. feb 2013

@lysa31 tak fain že si bola spokojná 🙂 🙂 ja som clostík brala raz 3X denne ked som šla na iui ešte na sk a nebolo mi z neho najlepšie 😒 nakoniec som mala 7 folíkov tak mi iui ani nerobili sa báli že sa oplodnia všetky 🙂 🙂

lysa31
7. feb 2013

@tinka9075 - to by bolo super keby som mala 7folikov 🙂 ale asi je to individuálne.
@zuzu1122 - dr. Stelcl.
Ja už sa nemôžem dočkať červenej 🙂 aby sme mohli začať ! Asi mi teiž bude zle ale lepšie ako brať hormony.

karinuska22
7. feb 2013

@lysa31 Ja som ho brala 3x denne a vsetko bolo v pohode. Vytvorilo sa mi 6 az 8 folikulov.

karinuska22
7. feb 2013

@lysa31 Mne z neho zle vobec nebolo. Je to individualne. A je to 100x lepsie ako pichat si injekcie.

falin
7. feb 2013

@strapula27 - strapulka, mozes kavicku, pokial to neprehanas s mnozstvom. Tak 1-2 mozes, ked mas nizky tlak tak to pomoze. Ja som tak mala pri prvom tehu, tiez som mala najprv nizky tlak, rano som si davala kavu. Neskor sa mi tlak zvysil a mala som idealny a aj kava mi prestala chutit.

@zuzu1122 - zuzi a kolko dnovu si mala kultivaciu? Ak 5-dnovu, tak 8-9 den po ET by ti uz testik mal zachytit. Mam dobre skusenosti s GS mamatestom, citlivost 10

falin
7. feb 2013

@lysa31 - to je super, ze mas taky prijemny pocit. Ja som brala clostyl rovnako, mne sa tvorili kruhy tmeve pred ocami, nerobil mi moc dobre, ale mala som 10 vajok, takze pekne zabral. A Stelcl je super dr.

@strapula27 - krasny vysledok, na sobotu drzim palce. Kolko budete vkladat?

tinkatinulka
7. feb 2013

@strapula27 uha pekne sa to rozdelilo...budete vkladat dve?

tinkatinulka
7. feb 2013

@lysa31 ja som mala 2x denne 2 kusy

strapula27
7. feb 2013

@falin dakujem,chceli by sme dve,uvidime co povie doktor

strapula27
7. feb 2013

@tinkatinulka chceli by sme dve,ale len ked budu kvalitne a ked dr povie ze to tak moze byt. Zajtra ti drzim palce,kedy budete asi doma? potom daj vediet ako si dopadla.My uz zajtra vecer cestujeme do brna,prespime tam, lebo v sobotu nam tam nejdu dobre spoje

strapula27
7. feb 2013

@falin to sa mi ulavilo,nepijem jej vela,davam si len jednu rano,to mi uplne staci na tlak a naozaj ked si ju nedam dostanem prisernu migrenu a nepomaha ani ked pijem litre vody

lysa31
7. feb 2013

@karinuska22 @falin - tak to ste ma povzbudili - takú bohatú úrodu ste mali - snaď to bude u mňa tak isto🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre