• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. januára 2017 
@strapula27 - to je uplne ok. Migrena je hnusoba. Niekedy mavam taku slabu ale mam dost aj pri slabej.
7. feb 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapula27 niekedy až večer budeme u nasich spat, cesty hrozne a ideme autom.
7. feb 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ja mavam taku,ze vela krat mi moj muz musi volat zachranku a musia mi pichnut tramal s torecanom,aby to preslo:frowning2:uplne ma to vyradi zo zivota,aj zvraciam a trva aj tri dni. Mam na nu aj specialne lieky ale tie nemozem po vklade ani nahodou brat,su velmi silne.
7. feb 2013 o 14:57  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka to je jasne,hlavne davajte pozor! mozno sa pocasie trosku zlepsi, u nas tiez strasne snezilo na zapade ale teraz vykuklo slniecko:slight_smile:
7. feb 2013 o 14:58  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lysa31 Drzim palce
7. feb 2013 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau Strapula27vcera mi blbol net poistovnu mam vseobecnu tak neviem no my sme tiez absolvovali len jedno ivf a dost som povedala tak drzim palec aby vam to vyslo
7. feb 2013 o 18:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lysa31 neboj folíkov budeš mat dost :slight_smile: :slight_smile: ja som s tým nikdy nemala problém vždy som zarodila ako čerešna :grinning: :grinning:
7. feb 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karinuska22 dakujem no uvidime nas problem je u manzela ja som zevraj zdrava aspon podla lekarov
7. feb 2013 o 18:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karinuska22 ja tej dokumentacii nemam vela akurat genetiku protokoly a papiere z transferov to je vsetko co mam tak neviem a co sa tyka financii nemam zdanie co tam zaplatime ten soft je co?asi vyzeram ako blb ale spytam sa Ta
7. feb 2013 o 19:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, nezostal nahodou niektorej clostil, odkupila by som ... z RF som si nezobrala recept a k mojmu dr. nemam moc velku chut ist ... dajte vediet, moc by mi to pomohlo, budem ho potrebovat pred IUI ...@zuzu1122 myslim na teba a drzim palce na sobotne testovanie :slight_smile:
7. feb 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yaya1 ahoj skús pozriet tému mám nemám lieky na ivf tam niekedy kočky ponúkajú :slight_smile: :slight_smile:
7. feb 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no ved prave, uz asi tyzden sa tam snazim zohnat ho a ziadna odpoved :unamused: v kazdom pripade, dik za radu : )
7. feb 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yaya1 nemáš začo no budeš musiet íst asi len k svojmu dokimu :slight_smile: :slight_smile:
7. feb 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm Protokoly a dokumenty k IVF som mala aj ja zo sebou, tak si to tak v rychlosti kukol. No a potom som mala este vysledky z hematologie, imunologie a z genetiky. Tak tie si tiez pozrel a na zaklade toho navrhol postup. SOFT IVF je IVF s minimalnou stimulaciou, takze s minimom hormonov. Mne stacilo brat len clostylbegyt a podarilo sa. Bola som stastna a kludnejsia, ze si nemusim pichat ziadne injekcie. My sme za SOFT zaplatili v prepocte 920 EUR. Suma sa moze pohybovat od tych 700 eur vyssie. My sme mali vyssiu sumu, lebo mi napichavali vsetkych 5 vajicok a este som mala aj predlzenu kultivaciu. Okrem toho sme este platili za zamrazenie 1 embrya 250 EUR. Take podobne sumy som platila aj tu v SR pri klasickom IVF a pri preplateni poistovnou.
7. feb 2013 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapula27 Kafco mozes :slight_smile: jedno je uplne v pohodke. :slight_smile:
7. feb 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm dakujem,dufam,ze to vyjde.Dnes uz cestujeme do brna a zajtra o 10:00 je vklad,neviem sa dockat:slight_smile:
8. feb 2013 o 07:37  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@yaya1 ahoj. ja mam jednu krabicku doma, mozem ti ju posunut. myslim, ze tam je desat tabliet.
8. feb 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetkym snazilkam velmi drzim palce
8. feb 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Caute, chcem sa spýtať ako ste riešili deň transperu, ostali ste v Brne alebo ste sa vracali hneď domov. Rozmýšlala som, že či je dobrý nápad sa potom natriasať v aute či to nemože uškodiť? Nemate niekto skúsenosti s ubytovaním v Brne?
8. feb 2013 o 10:39  •  čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lysa31 mrkni na ich webovú stránku, som tam videla možnosti ubytovania, uvádzajú tam zopár hotelov a iné, skús mrknúť :wink:
8. feb 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lysa31 Ahoj, my sme isli hned po transfere domov. Este som sa na to aj pytala Stelcla, ze co s traslavou cestou na dialnici. Tak povedal, ze je to v pohode, ze keby to zalezalo od traslavej cesty, tak nemaju v SR vysledky. Tak som sa ukludnila a pre istotu som mala vylozene nohy na palubnej doske. Netreba tam kvoli tomu ostavat.
8. feb 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lysa31
ja som po vklade isla este do shoppingu co je pri autobusovej stanici a potom domov na buse. (bola som sama lebo manzel nemohol ist so mnou a na aute si sama do brna netrufam) :wink:
8. feb 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lysa31 doktori prave naopak odporucaju sa pohybovat,lebo maternica vtedy pracuje.Aj ked zena otehotnie normalne,nelezi, normalne funguje dalej,chodi do prace,upratuje,vari a pod. Aspon takto mi to dr hovoril,neviem,este sa na to opytaj.Ja som tam ostala skor po odbere,lebo po narkoze sa neodporuca byt velmi medzi ludmi,telo je trosku oslabene a aj ma bolelo podbrusko,nevladala by som cestovat.
8. feb 2013 o 12:30  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lysa31 a byvali sme v holiday inn hoteli,maju zvyhodnenu cenu pre pacientov reprofitu,boli sme spokojni
8. feb 2013 o 12:31  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapula27 dobré vedieť a ako dlho ste tam boli ubytovaní? Čo stojí noc ak sa smiem opýtať?
8. feb 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lysa31 to sa neboj, že ťa natriasa, určite to neovplyvní, aj iné baby cestujú , a otehotneli, :slight_smile: budem držať palce :slight_smile: ja som tiež mala také obavy, to asi každá, ja som v zadu v aute ležiavala,ked som išla z transferu,,,
8. feb 2013 o 13:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natali225 jednu noc, ubytovanie standartne stoji vyse 4000 czk na noc,ale pre pacientov reprofitu 2200 czk, myslim ze celkom prijatelna cena.Aj dnes tam ideme,lebo zajtra mam transfer a nemali sme dobre spoje do brna na ten cas ked tam mame byt.Tak vecer ideme do brna,prespime v hoteli,rano si dame chutne ranajsky a sup pre bobuliatka:slight_smile: a potom ideme domov:slight_smile: inak do hotela od centra je to takych cca 800 metrov,my sme tam sli peso a trvalo tak 20 minut a to som sla pomaly,lebo ma bolelo to podbrusko.Rezervaciu sme si spravili dopredu cez net priamo na stranke reprofitu,je tam priamo link pre pacientov.
8. feb 2013 o 13:15  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapula27
@natali225 ahojte dievcata, prepacte, ze vam vstupujem do konverzacie..ja vam len chcem poradit malicky penzion cca 30 km od Brna (Slavkov u Brna - Penzion Olga) je to cca 10 minut po dialnici do Brna... za noc tam zaplatite 700-800 Kc. Ja len aby ste zbytocne nepreplacali tolke peniaze (ze 2200-4000 Kc). prajem vam vsetko dobreee....
8. feb 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 dakujem za info,ale my tam cestujeme vlakom:frowning2:preto mi je lepsie byt priamo v Brne.
8. feb 2013 o 13:23  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapula27 :slight_smile: :wink: .. este raz vam prajem, nech sa vam splni vas sen....pekny dnik.. :slight_smile:
8. feb 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok