Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzu1122
13. feb 2013

@karinuska22 to ale asi nebude moj pripad... teplota, bolest celeho tela, nadcha a bolest priedusiek... iba obycajna choroba ☹ ani tentokrat nam to nevyslo... som z toho nestastna... ☹

ria191
13. feb 2013

@nelly3 nie to ja zas konšpirujem či náhodou nešla na tajnáša na KET 😀 😀 😀 .

nelly3
13. feb 2013

@ria191
ved to, ani nenapise ze ako sa ma co meliss? 😉

ria191
13. feb 2013

@nelly3 chcela som ju vyburcovať, ale nevyšlo ☹ . Kašle na mňa 😀 😀 😀

nelly3
13. feb 2013

@ria191
a co ten liek co si spominala? ta jedna baba pisala, ze jej to predpisali na myomy.

zeina62
13. feb 2013

@zuzu1122 ale vyde to raz, neboj! Len to asi potrebuje cas! Horsie pripady su ako ty a otehotneli ale treba trpezlivost a cas na to a nesmies prestst dufat! Mne to tiez nevyslo hned na prvy ale az na 3 pokus a su tu niektore ktore im to vyslo az na 6 pokus tak klud a treba bojovat dalej

nelly3
13. feb 2013

@zuzu1122
tak teda bolo tam nejake hcg? mne nikdy nepovedali hodnotu len ze negativne 😠 a toto je tvoj 1. pokus? uz nemam prehlad.

evapavla
13. feb 2013

@lubica1979 , ano opýtali sa či chcem nejakého konkrétneho, keďže tam nepoznám nikoho, tak mi páni pozrela kto má volný termín

strapula27
13. feb 2013

@zuzu1122 mozno len neprisiel ten spravny cas. Vela sil ti prajem,hlavne sa teraz daj dokopy,aby si bola silna do dalsieho pokusu!!!

ria191
13. feb 2013

@nelly3 môj mi ho nechce predpísať takže by som si to musela platiť celé a na to nemám € tak som sa na to vybodla. Vidíš niekto to predpíše bez problémov a niekto robí drahoty ☹ ☹ ☹ . Už to neriešim. Šetrím na KET, lebo je to bieda s € a veľká, ale išla by som aj hneď 😀 😀 😀

nelly3
13. feb 2013

@ria191
mi nieco hovor o € 😠 uvidime toho mojho posledneho mohykana ci sa rozmrazi 🙂

ria191
13. feb 2013

@nelly3 neblbni ja ani nepočítam, že by sa nerozmrazil 😠 😠 😠 . Prcka nech ho to ani nenapadne 😀

zuzu1122
13. feb 2013

babulky, dakujem... len ked sa tak dozadu pozriem na to, cim som si presla a spomeniem si na to ze to eeste stale nieje koniec ☹ ☹
@zeina62 ja som trpezlivy clovek ale na veci zlozite a toto sa mi pride ako celkom prirodzena vec... mat deti... ☹
@nelly3 ano, nejaka hodnota bola namerana ale bola nizka, a teda sa to nepoklada za tehotenstvo... no pred tym sme absolvovali IUI a planovany styk - v oboch pripadoch bola stimulacia... a toto bolo nase 1 ivf... vkladala som do toho velke nadeje... ☹
@strapula27 ano, aj ja som si hovorila, ze asi nieje ten spravny cas alebo co... ale uprimne, ked taka 16 rocna otehotnie, je to ten spravny cas? alebo ked ide nejaka baba na diskoteku a vyspi sa s chalanom, ktoreho ani nepozna, to je ten spravny cas? od tohoto usudku som ale upustila... proste nam nieje sudene... aj ja mam len jedny nervy... su ludia, ktori toho znesu viac a su taky, co im vela netreba aby sa zosypali... esteze som chora a je mi mizerne - tak na ten dalsi neuspech nemusim aspon tolko mysliet... ☹

zeina62
13. feb 2013

@zuzu1122 nemozes sa k tomu tak postavit , musis byt silna. Tito veci nepojdu ked si slaba, musis mat silu ist dalej

strapula27
13. feb 2013

@zuzu1122 ja ta uplne chapem, aj ja som sa po 1 ivf neuspesnom hnevala na cely svet,preplakala som dva dni.Pre dvomi rokmi som si nasla na teste dve ciarocky,ale moja radost netrvala dlho, zacali ukrutne bolesti a ukazalo sa ze to bolo mimomaternicove☹ po tom ten nevydareny pokus, mala som chut nevstat z postele🙂 Ale idem dalej,ine nam neostava. Tiez ma napadaju rozne nepravosti a hlavne ked vidim,ze niektora mamina zahodila svoje dieta do kontajnera,alebo ked take male deticky tyraju☹ My to sice nemame jednoduche,ale o to to bude krajsie ked sa to podari🙂))Ty to zvladnes,vyzdravies a verim,ze hned zacnes zhanat info o dalsom moznom pokuse🙂

nelly3
13. feb 2013

@strapula27
presne tak, ja som s manzelom tiez plakala o dusu ked nam 1. IVF nevyslo, ale ide sa dalej, kto nebojuje nevyhra 😉

stastenka42
13. feb 2013

@zuzu1122 zlatko nebud depresívna!!!! Mne tiež vyšiel test negatívny ☹ ☹ ☹ ☹ Bol to náš 12.pokus!!!! A ?? Nevzdávam sa,stále idem dalej!!! Tak čo je?? Neštvi ma,nelutuj sa, hlavu hore a šup nabiť sa energiou,oddýchni si ,daj sa do poriadku a ideme dalej!!! Alebo budeš doma plakať do vankúša?! To ti nepomože,treba bojovať 😉 😉 😉 😉 Mysli pozitívne,dobre? Dáme si pauzu a do leta sme tehule 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zeina62
13. feb 2013

@stastenka42 si uzasna obdivujem ta a tesima ze to nevzdavas 🙂

stastenka42
13. feb 2013

@zeina62 dakujem 🙂

tea284
13. feb 2013

@sarasota vitaj naspäť, uz si tu chýbala, bože tak som verila ze všetko dobre dopadne. Je mi to veľmi veľmi ľúto ☹ . Drz sa prosím. Si silná bojovnicka, raz sa to predsa musí podariť.
Posielam ti srdiecko aby ti dalo silu ďalej bojovať.

yaya1
13. feb 2013

@zuzu1122 zuzi, je mi moc luto, ze to zrejme nevyslo ☹ chapem ta, ze si bola nastavena na uspech a teraz si velmi sklamana, musis sa vsak otriast a ist dalej ! nijak inak nedosiahnes to, po com tuzis ! neboj, bude lepsie a podari sa to nabuduce ...
neviem, ci ti to nebude teraz vadit, ale co ta to vyslo celkovo, ked si isla iba s clostilom ?
vyliec sa a skus sa opat nastartovat na dalsi boj 😉

tinkatinulka
13. feb 2013

@strapula27 Ahoj už sme doma akosi ma zmohla ta narkoza ani nepamatam ako som sa naizbu dostala a to sme sa na sale nasmiali ked som nechcela zaspať 🙂 Nakoniec máme iba 3 zrele vajka ale ja tie som vdacna a veríme že babatko bude.Pri provom IVF sme mali iba jedno zrele takže toto je uspech. Brucho mam nafucane ako balon a musela som sa dat paralen lebo moc bolelo.Juj nase drobatka už su oplodnene a ja budem ako na trnii do zajtra.Mala som aj drdiečkovu košelu pre štastie a pobavila som cely personal ze ako som sa na Valentína pripravila 🙂 Drz palec 😉

tinkatinulka
13. feb 2013

Kočky ktore ste po OPU brali Estrimax a Utrogestan ake ste mali davkovanie?diky

zeina62
13. feb 2013

@tinkatinulka ja som to brala estrimax 3x2 a utros 2x4

zeina62
13. feb 2013

@tinkatinulka ako ti to dali tebe?

strapula27
13. feb 2013

@tinkatinulka no super,teraz im budeme drzat palce,nech sa poriadne uchytia!!!!🙂) ja beriem estrimax 2x1 a utrogestan 2x4.Zajtra budeme cakat na dobre spravi,budes volat hned o jednej?? Ja som stale tak volala🙂))

radina
13. feb 2013

@ria191 😕 😕 a ja ze mi ho dal, ze su rovnake. Pozeram prave cennik , a pri tom menopure je ale 10+10x 1 amp., zatial co pri merionale je mnozstvo len 1x10 amp. Z toho mi vychadza, ze tych 5800 zaplatim za 20 amp. menopuru. ci?

tinkatinulka
13. feb 2013

@zeina62
@strapula27
mne dal estrimax 2x1 a utrogestan 2x2..ale zda sa mi malo toho utrosu aj som sa na to pytala a povedal že mam krasnu sliznicu a že nepotrebujem..som bola zmetena
no asi budem spat na telefone 😀

radina
13. feb 2013

Kocky, ktora sta brali menopur??

nelly3
13. feb 2013

@radina
nie, za 10 ks menopuru zaplatis 5800 czk ( to je 10ks prasok + 10ks roztok), ja som pri softe minula 16 ks menopuru. teda ak sa mylim opravte ma ria191

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre