Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lukaxxx
20. feb 2013

ahojte, dnes sa mi podarilo vyčurať ducha .... na 10 deň 🙂 držte nám palce !

nelly3
20. feb 2013

@ria191
estrofem, ja som vzdy mala len estrofem, ale to je asi jedno.

ria191
20. feb 2013

@nelly3 je to jedno 😀

ria191
20. feb 2013

@lukaxxx super gratulujem krásna správa konečne 😀 😀 😀

speranza1
20. feb 2013

@lukaxxx 🙂 tak drzim palce nech čiaročka silnie 🙂 ... hod foto 😉

lukaxxx
20. feb 2013

@speranza1 moj fotak ledva odfotil tu zakladnu testovaciu čiaru.. nebolo by nič vidieť.. 🙂

speranza1
20. feb 2013

@lukaxxx 🙂

sarasota
20. feb 2013

@lukaxxx super gratulujem taketo spravicky potesia posielam srdiecko . 😀

lukaxxx
20. feb 2013

@sarasota ďakujem, sme len na začiatku, musíme len veriť, že to dobre dopadne.

kukulik30
20. feb 2013

@lukaxxx drzim palce, nech su coskoro kolajnice 🙂

nelly3
20. feb 2013

@kukulik30
super fotka 😵

karinuska22
20. feb 2013

@lysa31 Ahoj, nemusis sa bat odberu vajicok. Ja som ich absolvovala 4x. Tie posledne 2 boli najlepsie a to len kvoli tomu, ze mi kanilu pichli do ruky az na operacnom stole a netrapili ma polhodinu predtym. U mna je totiz problem s najdenim zily, tak len toho som sa vzdy bala. Ina je to uplne v pohode a vlastne o nicom nevies. Ber to tak, ze si tam ides polezkat a pospinkat. V Brne sa mi odber pacil najviac. Bola tam taka vacsia pohoda a aj clovek tam stravil menej casu ci uz cakanim alebo zotavenim. Narkoza je v pohode. Len zacitis horkastu chut v hrdle a uz potom hned spis. Drzim palce. Ja som bola na klasickom IVF 3x v SR a teraz posledny krat na Softe v Brne a podarilo sa zatial.

karinuska22
20. feb 2013

@andy175 Ahoj, najlepsie by bolo si zobrat zo sebou vsetko co mozes. A podla toho potom stanovi postup. Ja som mu doniesla vsetky testy, co som mala porobene a aj vysledky z IVF. Chybala mi len hysteroskopia, ktoru som mu zaslala neskor mailom. Ked budes mat nejaku dokumentaciu neskor, tak mu ju preposles mailom. Komunikacia je v pohode.

lysa31
20. feb 2013

@karinuska22 - Tak to si ma potešila. Gratulujem k // 🙂)) a držím palnce nech to dobre dopadne. Je to neuveriteľné, že klasické ivf sa nepodarilo a soft anó!

izzie27
20. feb 2013

ahojte žienky, chcela by som sa Vás spytať, za ako dlho vas objednali na konzultáciu? Ked ste tam boli platilo vam v praci LV? Dakujem

tinkatinulka
20. feb 2013

@izzie27 do dvoch tt sme mali termín, ospravedlnenka platila 🙂

izzie27
20. feb 2013

@tinkatinulka dakujem velmi pekne 🙂

deinad
20. feb 2013

@radina no praveze som to nestihla 😀

deinad
20. feb 2013

@zuzu1122 tak som rada, ze ti je lepsie, len tak dalej 🙂

deinad
20. feb 2013

@bibi24 dakujem 🙂, uz som sa bala, ze by to mohol byt problem

deinad
20. feb 2013

@lukaxxx fuha, to je aka super sprava 🙂 tesim sa a prajem, aby krasne silnela 😉

deinad
20. feb 2013

@izzie27 ahoj, ak ti nezalezi, ku komu pojdes tak cakas 2-3 tyzdne 🙂, a teda ja som si brala dovolenku, urcite som nechcela, aby to kazdy v praci vedel, co riesime, ale tak to je na tebe 😉 drzim palce

radina
20. feb 2013

@izzie27 Ahoj, na peciatke je ale napisane, ze reprodukcne centrum 😖 ...cize moja priepustka sla rovno do kosa, lebo nechcem , aby to v praci niekto tusil. 😒

izzie27
20. feb 2013

@deinad @radina dakujem dievcata, to mi nevadi.
Nemate skusenosti aj s Heliosom v Brne?

radina
20. feb 2013

@izzie27 Nie, ja som sla rovno do RF na zaklade referencii tu z MK. 😉

mates777
21. feb 2013

@strapula27 no my sme si do poziadaviek dali 0-3 roky...je to trosku zdlhavy proces, ale vsetko sa da zvladnut...musis absolvovat uz neviem presne kolko hodin so spec. psychologom...nam to trvalo dokopy cca 2 mesiace...
dost dlho sa ale caka v poradovniku, ale zase ako sa hovori???? na dobre sa dlho caka, tak snad sa dockam tento rok 🙂

mates777
21. feb 2013

@yaya1 dakujem ti moja...intenzivne makam na tom, aby to bol hladky priebeh v Brne...

mates777
21. feb 2013

@ria191 no je to dost tazke kedze nespolupracuje ten moj chlap, ale ja verim tomu, ze ho presvedcim aspon na jeden jediny x do Brna 😒
to je blbe ak mas zlu skusenost s gynekologom...ja to poznam...som sa nastvala a teraz pocas mojho ivf som ho zmenila...
neboj, uz ked si v centre, tak tam ta daju dokopy a musis verit, ze to vyjde 😉
inak vsetkym nam to zelam...aj prvosnazilkam po 35 aj vam aj vsetkym zienkam, ktore sa o to snazia...

speranza1
21. feb 2013

ahojte dievcence, tak co mate noveho????

deinad
21. feb 2013

@izzie27 ahoj, aj ja som isla rovno do RF

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre