Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
12. okt 2009

miri fuuuha, to je ale riadne trnista cesta za vytuzenymi babenkami..neviem co povedat no mozeme len drzat palce aby vsetko dobre dopadlo a posielat vam pozitivnu energiu, modlit sa za vas..v tomto pripade sa musite spoliehat len na Boziu pomoc aby vam poslal do cesty tych najlepsich odbornikov a aby mali stastnu ruku a aby sa podarilo zachranit obidve princeznicky

a prosim dajte si pozor na cestach, vcera ukazovali taku strasnu nehodu na dialnici Brno Bratislava a zomreli obidve slovenky..tak strasne som sa zlakla ze dufam ze sa nic nestalo nasmu Zuzlikovi, ale ked vraveli o dvoch slovenkach...a zuzlik chodi s manzelikom...takze pozor na cestach

zuzla80
12. okt 2009

Juliček neboj moja sme v poriadku, živý a zdravý - zrejme sa to muselo stať až neskôr, my sme z Brna odchádzali po 10tej a až neskôr sme počuli v správach, že sa stala nehoda.

julietka
12. okt 2009

zuzlik gratulujem k dvom krasnym mimiskom v brusku 🙂 nesmies sa stresovat, babenka to citia..kasli na robotu, aj ked viem ze lahko sa mi to hovori, ja som tiez vzdy vystresovana, lebo som puntickar a vzdy musi byt vsetko presne podla mojich predstav, takze viem ako sa citis..
a uz ti na to prisli? 😉 mozno kym na to pridu tak sa hodis na PN 😵
a neboj na vsetko je nejake riesenie...no teraz sa sustred predovsetkym na tie dva zivoty co mas v brusku oni isto nechcu mas vystresovanu maminku 🙂

julietka
12. okt 2009

no zuzlik neboli mi vsetko jedno, ti poviem, lebo najskor ukazali len uputavku ze dvaja mrtvi na dialnici brno bratislava, a ja som teraz tkaa uzkostliva, este viac ako inokedy...to asi tie tehu hormony...no ale hlavne ze si sa uz ozvala som ta tu od vecera vyzerala...som rada ze je vsetko v poriadku

zuzla80
12. okt 2009

Veď to, že na to prišli ale nechcem sa tu veľmi rozpisovať...Len človek sa snaží najlepšie ako vie a prd z toho - ja som taký zmätkár niekedy...
Ja viem Juli ja si to uvedomujem a aj si hovorím, že či mi je azda prednejšia práca - jasné, že nieje, ono to prejde, len to prišla vo fakt nevhodný čas - doprdele... 😠 Zajtra bude lepšie, verím...

zuzla80
12. okt 2009

Juli tak to som ťa nechcela dostať do úzkych, nabudúce sa polepším a keby som bola vedela, že sa takto o nás strachuješ, tak by som prišla na internet ešte večer 😉

A dostala som tiež aj tehu testík - ten diaľnicový 🙂

julietka
12. okt 2009

zuzlik mne ked je najhorsie, ale fakt ze uplne na prd tak mi velmi pomaha ked si spomeniem na tie chudatka deti ako strasne hladuju a zomieraju v Afrike a potom sa hambim za moje problemy 🤐
a staci ked si zoberies chuda mirindika ako sa teraz trapia pre to aby zachranili obidve princeznicky..nechcem v ziadnom pripade zlahcovat tvoj problem v praci, iba sa snazim aby si sa na to povzniesla, ze su naozaj silnejsie veci v zivote..

julietka
12. okt 2009

ja som od nich nedostala nikdy testik, ale asi to zacali davat iba nedavno, ale nevadi, aj ten moj bol dialnicovy 😉
zuzlik musi to uz vyjst konecne, sustred sa na to a predstavuj si ze uz mas tehu brusko a hladkas mimiskov a chod si kupit papucky pre drobcov 😉 mne toto pomohlo, lebo som stale zila v tom ze mne sa to asi nikdy nepodari, ale ked som zmenila taktiku a zacali som si uz predstavovat ten "stav" ze preco by som ja nemohla byt niekedy matkou a zacala som sa tak vnimat tak to konecne vyslo...asi moc filozofujem, ale mne prave toto pomohlo 😉

zuzla80
12. okt 2009

Veru Juli - máš pravdu, koľko je omnoho dôležitejší problémov na svete ako práca - ja niesom taký "workoholik" - to si o mne nemyslí, u mňa je práca veľmi, veľmi ďaleko v mojích osobných hodnotách - niesom ani typ, ktorý by sa hnal za kariérou - ja som práve typ, ktorý toto nepotrebuje a stále si vravím, že život je dosť krátky na to, aby sme ho premrhali prácou... Len to čo sa stalo so mnou dosť zámavalo - ja viem, že zajtra bude lepšie, len fakt to nepadlo vhod.

Inak moja ani ja som naposledy nedostala testík - a bola som na KETe v približne rovnakom čase ako Mirindik na ET a Mirindikovi sa ušiel 😉 - no ale teraz to je už ten pravý orechový, verím 😉
Inak ja papučky doma mám, dostala som ich od jednej kočky, ešte dávnejšie - v tom čase nám to aj vyšlo, tak sa musím na nich začať trošku kochať a predstavovať si ako ich ma na sebe naše bábo 😉

julietka
12. okt 2009

zuzlicek ved ja si v ziadnom pripade nemyslim ze si workoholik 😉 len som sa snazila odlahcit situaciu 🙂
no vidis, tak si pekne zober papucky a dohovaraj mimiskom ze su pre ne a cakate na nich a budete ich lubit, rozpravaj sa s nimi
ja som tym mojim kupila knizku z detstva Moj macik, lebo teraz nedavno vysla presne v tom istom prevedeni ako pred 30 rokmi a pekne im citam 😅

takyna
12. okt 2009

Ahojte dievčence 🙂 , Zuzík tchuj,tchuj,tchuj, ešte raz , 😉 , a kolko ste mali vlastne vajíčok?
Juli ani sa nenazdáš a budeš mať komu ju čitať 😉

tanitta
12. okt 2009

ahojky...
Nema nahodou Takynecka opu?... 😕 ...
Zuzla...problemy pridu vzdy necakane najma ked to clovek vobec teraz ku stastiu nepotrebuje 😒 .. no ale dufam ze sa to vyriesi...utekaj rychlo na PN 😀 ...
julie.. takze rozpravocky trenujes 😉 ... ja sa snazim veducemu citat ale akosi nejavi zaujem... vzdy je nieco zaujmavejsie ako obrazky v knizke ako napr umelohmotne flasky a kable 😝

takyna
12. okt 2009

Tanit, milášku ahoj 🙂 , OPU mám zajtra o 8ráno, ale pregnyl mi kázal Koudy pichnúť už včera večer je to v poriadku? 😕
Aj ja som práve prišla z konkurzu, taký blbý test mi dali v češtine, úplne taká strašná tréma ma chytila, že šľak 🤐

tanitta
12. okt 2009

jasne Taky...je to ok...neboj...kde si ho nakoniec pichla? 😉 ... menis zamestnanie? 😎 ...to dost zavcasu pojdete domu.... 😔

takyna
12. okt 2009

Pichala som do brucha pod kožu, resp.mi prišla jedna sestrička pichnut, a vobec nestipal, a potom som si supla deci cerveneho vinka 😉 🙂 , nemenim len rozsirujem zivnost 😉 , ale radsej by som odychovala na materskej 😔

takyna
12. okt 2009

ideme dnes poobede prespávame v penzioniku priamo v Brne vedla caru 😉 🙂 , to je ten moj perfekcionalizmus uchylny 😝 , vsetko presne naplanovane ☹

takyna
12. okt 2009

Zuzík s tej práci si absolútne nič nerob, postupujeme zložitý proces otehotnenia, nie je to žiadna sranda na psychiku, ja som to mala v marci min . roku a tiež som zmrvila niečo v uzávierke ročnej, ani nie naschvál, proste roztržitosť s daného stavu, takže hlavu hore, SME LEN LUDIA A MÝLIť SA JE LUDSKÉ 😵

tanitta
12. okt 2009

Taky...to je fajn...kebyze tiez to mame dalej urcite by sme to tiez takto riesili s ubytkom... 😉 ...my sme tak sli do prahy na imuno...naobed sme sli... vecerna praha pokochali sme sa..rano sme boli prvy v upmd 😀

zuzla80
12. okt 2009

Táni keby tá PNka bola taká jednoduchá - ale snáď sa to nejako porieši 😉 Už je o čosi lepšie...

Taky šťastnú cestu prajem, dávajte pozor a zajtra krásnu a hlavne kvalitnú úrodičku. No vidíš, že pregnyl do bruška nebolel, sme ti hovorili 😉 Inak ja som mala zrelých vajok 12 😉 (inak 18)

takyna
12. okt 2009

Ďakujem baby, už ideme pá 🙂

lenka20
12. okt 2009

takynecka drzim palce nech je vajok vela vela a kraaasnych 😵 😵 😵 thuj thuj thuj 😵 😵 dobry napad s tym prespanim, aj my asi tak urobime v januari, je to super, ked sa rano doruzova vyspinkas a potom sup na ET 😉
zuzlinka velikanske gratulacie k 2 nadhernym embrijkam 😵 😵 😵 😵 uchytia sa isto obidve a bude to parik 😉 😵 😵 😵 😵 😵 s tou robotkou, viem si predstavit, cloveka to potom mrzi ked sa nieco pokazi a nie je v tom uplne nevinne... ale to sa stava, a kazdemu, nik nie je vynimka, ak ti budu v praci drzat kazne tak sa poriadne rozhorci ze nie si predsa stroj a nech kazdy cusi, lebo kazdy obcas stropil nejaky pruser!!! kto robi, ten narobi aj chyby... aj ked v klube nezamestnanych je fakt dobre zuzlik 😉 😎 😝 ale ty nebudes predsa teraz riesit pracu ked ta caka materska zlatko 😉 😵
mirindik myslim na teba, nech uz sa rozhodnete akokolvek, Londyn vas mozno vyjde podobne ako HK, za pokus to stiji a ak su vacsie sance... ale inak tie percenta vyzeraju dobre mirindik, ja vasim dvom babulkam verim na 100% ze to zvladnu 😵 😵 😵

mirinda10
12. okt 2009

tak hlasim od dnes som PN a uz som si upratala stol, potom som bola na tej genetike aj ked neviem ci to nebola strata casu ale mam papier, ze mam ist na odber plodovky tak uvidime mozno mi ju priamo odoberu v HK
dalsi uspech mam papier ak by ten zakrok robili v HK tak nam to poistovna preplati asi UK nie ale uvidime co povie zajtra dr. Moj obvodny vypisal tu ziadost a v poistovni ma posielali za prednostom do nemocky nech potvrdi, ze to u nas nerobia a ja som povedala, ze nejdem nech si to preveria a aj tak urobili a do hodky som mala vsetko schvalene to ma tam chlapci nepoznaju, ze budem bojovat do konca ja sa len tak do kuta nedam zahnat
inak dr. z HK mi volal hned spat, ze si mam zobrat veci ak sa bude dat tak by ma do konca tyzdna aj urobili ak bude vsetko ok tak dufam, ze nam pomozu tam a nebudeme sa musiet trepat do UK ale ja tomu dr verim a ak si nebude isty on nam to povie

takze neviem ako tam dlho budem a myslite zajtra na mna moc a moc budeme to moc potrebovat

zuzik moc gratukujem k dvom bobacikom a na pracu sa vykasli chod na PN a nesmies mat ziaden stres to nie je dobre, praca neutecie nie je zajac

taky zajtra prajem vela, vela kvalitnych vajok

utekam sa napapat a pobalit, rano vyrazame ja som uz nebola v nemocke ani nepamatam tak musim pospominat co si mam zobrat aj pribor ako u nas a toalentny paper, uterak no idem rozmyslat ak nieco bude chybat tak muzik pojde kupovat len tam nemoze byt dlho nema nam kto davat pozor na nas zverinec tak tam budem sama, samucicka

pa, ked pridem podam spravu, drzte sa tu a udrzujte ohen 🙂

tadea
12. okt 2009

ahojte dievčence,ja len na skok,mám toho veľa,pozdravujem všetky,myslím na miri,aby sa to všetko zdarne poriešilo
a mám otázočku na zuzlík-máš príznaky,myslím bolesti bruška?? pýtam sa preto,lebo ja vždy po prvých dvoch-troch dňoch viem či sa to podarilo-ak mám mrchovské bolesti tak je to OK...
držím palce takynke a všetky ostatné čaute.

tanitta
12. okt 2009

Miri...drzime vsetko co mame.. upenlivo na vas myslime.. drzkajte sa ty aj princeznicky posielam vela vela energie 😉 .. co sa tyka zoznamu do nemocky: toaletak, veci na ustnu hygienu, slapky do sprchy, toaletak,maly vankusik,zupan, pyzamko, nejake maskrty, pohar,pribor,sol,mydlo, sampon,uterak,prip. hyg.vlozky, fen,krizovky,nabijacku na mobil, mobil,pero...stasnu cestu a este krajsi navrat 😉 ... paa

avaka
12. okt 2009

Ahojte,
Miri,moc drzim palce,neboj zvladnete to,myslim na Vas.Super,ak by Vam to urobil dr. v HK,hned by to bolo aj s poistovnou vyriesene..
Tesime sa,ako vravi Tanicka na krasny navrat. 😵

Taky,zajtra vela stastia,uz som Ta nestihla,urcite bude dost krasnych vajok 😉

Zuzlicek,gratulujem k bobacikom..Nerob si stresy z prace,viem,ze sa to lahko hovori,aj ja sa dokazem vytocit v praci,ale nestoji to zato 😉 Pekne pestuj bobakov 🙂

Tani,vzdy pripravena... 😅 Vidiet,ze si si co to v nemocke odkrutila a vies,co treba 😉

My dnes poradna,vsetko o.k 🙂 4D bude v nedelu 🙂 No ten moj dr.je asi riadny workoholik 😅
Pozdravujem vsetky,paa
Juli,nemala si aj Ty teraz kontrolu? 😕ako? 🙂

julietka
12. okt 2009

avusik mala som dnes morfologicky, ale nezdalo sa mi vhodne sa dnes chvalit, ked mirindik ma take starosti, takze tak.. 🤐

takynke na zajtra drzim veeelmi moc palce, nech znesie peknu urodicku 😉

julietka
12. okt 2009

miri samozrejme ze zajtra a cely tyzden budeme na vas vsetky mysliet, ved tolko prstov co bude kazda z nas drzat vam este nikto nedrzal, takze muis to dopadnut vyborne. Je super ze poistovna je ochotna zakrok uhradit

julietka
12. okt 2009

avka a vy nemate nejake aktualne fotky z UTZ? alebo si nechavate vsetko na to 4D?

avaka
12. okt 2009

Juli,nemame,dnes ani nebol velky utz a na 4D uz bude asi fotiek viac,dufam..
A ako vy teda,uz vieme ze to bude parik?? 🙂

julietka
12. okt 2009

avusik ano presne tak, aj gulky sme krasne videli, dievcatko je iste na 99%,chlapcek na 100%, doktorka bola uz trochu nervozna, lebo zasa sa strasne vrteli a nevedela ich pomerat, ale nastastie sa jej to potom podarilo a mame vsetko co je viditelne cez UTZ, v poriadku 🙂 tak som dnes dostala ten najkrajsi darcek k 33narodeninam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre