Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kika017
1. mar 2013

Ahojte dievčatá, dlhšie som tu nebola, mala som od nevydareného pokusu v novembri pauzu, ale po včerajšej konzultácii s Dr. Koudelkom za cca týždeň začíname nový soft cyklus. Zmenil mi dávky hormónov, tak verím že teraz to už dobojujem do úspešného konca. Tak sa pripájam k marcovým stimulantkám, ak sú to nejaké...

ria191
1. mar 2013

@kika017 ahoj tak veľa šťastia. Ak sa dobre pamätám tak ti to stopli kvôli krvácaniu, že? A koľko budeš pichať teraz?

kika017
1. mar 2013

@ria191 Áno, začala som vtedy krvácať... teraz mi vynechal ten clostyl a budem pichať iba gonal 2,3 DC 150 a potom až po prvú kontrolu 112,5. Tak uvidím aká bude reakcia.... Aj ja držím nám všetkým veľmi palce aby to už vyšlo 🙂

gerdusha
1. mar 2013

V ziadnom pripade vam ziadna poistovna nepreplati,ak mate vycerpane vsetky tri pokusy a vy chcete ist na stvrte do ciech...je jedno,kde tie prve tri absolvujete,ak ste ich mali preplatene. Cez tri ivf vlak uz neprejde

alka025
1. mar 2013

A preplatia mi aj vôbec moje prvé ivf ked bude brne a nie v sr

gerdusha
1. mar 2013

@alka025

Ved tu o tom uz styri strany piseme...ano, preplatia

alka025
1. mar 2013

Prepáč som tu nová

floskula
1. mar 2013

ahoj holky, absolvovala niektora z vas v reprofite kyretaz?

gerdusha
1. mar 2013

@floskula

Ano,ja napriklad 🙂

radina
1. mar 2013

@ria191 diky 🙂 ved ak by som ostala tehu, dam im to preplatit, ak nie, mozno pojdem na pokus este tu na SR.

radina
1. mar 2013

@amali Ahoj, v podstate ja, len mi uz tyzden meska mrcha 😠 .... snad zajtra 😀

tinkatinulka
1. mar 2013

@radina a ty si ešte netestovala?co ak motyka vystrelila 😀

radina
1. mar 2013

@tinkatinulka Ale kdezeeee 🙂 mame zle spermosky a sex s ochranou 😀 to mam zo stresu asi. 😖

amali
1. mar 2013

@radina ved si mala začať skôr ako ja! ak sa dobre pamätám 😒

radina
1. mar 2013

@amali tak to hej , ja uz tyzden cakam 😀 , kedy mi to pride. A to som bola 22DC cyklu u gyndosa, ten tam vtedy nic nevidel, tak neviem, ci sa mi medzitym nespravila cysta, takto mi to este nemeskalo.

amali
1. mar 2013

@radina hmmmmmmmmmmmm tak asi budeš musieť ešte počkať......možno príde už zajtra 😉

radina
1. mar 2013

@amali Robim vsetko preto , lebo ja uz chcem pichaaat. 😀 😀

amali
1. mar 2013

@radina a čo je to všetko? treba piť červené víno na kramy!!! 😉

radina
1. mar 2013

@amali Pijem pijem, uz aj horuci kupel som si dala. nic nepomaha. 😖

amali
1. mar 2013

@radina tak ja už neviem, nikdy som s tým problém nemala 😉

isabellaa
1. mar 2013

@radina skus saunu 😉

radina
1. mar 2013

Dievcata, a nemohlo by to byt neskorou ovulkou? lebo na 14dc som mala foliky a dr sa nevedel rozhodnut, ktory je dominantny, a este nemali tu spravnu velkost. aj cervik. hlien som mala az od nejakeho 17dna cyklu.

isabellaa
1. mar 2013

@radina kolky DC si a ake mavas dlhe cykly?

alka025
1. mar 2013

chcem sa spytat ze aka je cakacia doba do reprofitu na prvu konzultaciu

radina
1. mar 2013

@isabellaa teraz som 31, inak mavam 24-28 a posledne som mala 24.

lynx19
1. mar 2013

@kika017 ahoj,ja som bola vcera tiez na konzultacii u dr.Koudelku 🙂 ,mozno sme sa tam aj stretli 😉 ja zacinam stimulaciu koncom marca 😵

kika017
1. mar 2013

@lynx19 Ahoj my sme boli o 14 hod. Boli sme tam vtedy asi 3 slovenské páry naraz.

tinkatinulka
1. mar 2013

@lynx19 ahoj aj my zaciname koncom marca stimulku 🙂 už 3 pokus 😉

kukulik30
1. mar 2013

ahojte..aj ja som po vcerajsej konzultacii...takze zaciname najblizsi cyklus 🙂

amali
1. mar 2013

@isabellaa a už si mala ultrazvuk a koľko si mala zatiaľ vajok....?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre