• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
aj u nás neží :wink: ale dá sa, "makám" v robote a nič také závratné :wink:

A ty? ako si na tom teraz?? nejaká ekšn, alebo som zaspala dobu?? :confused:
14. okt 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tadea...ides po zmrzlinky?a sak to ako pekne mate :wink: .... a vycvik?... :grinning: na to musi ten maly cloviecik prist sam :wink: ... my sme ho iba usmernili :sunglasses: ...
Taky... potom sa neflakaj a rychlo sem s dobrymi spravickami :wink:
14. okt 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, ovulku ja už neriešim dobrých pár rokov..
14. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej tanitt idem zajtra,predtým ešte na hematku po výsledky,našli mi tam nejakú poruchu :grinning: ,tak uvidíme že čo a ako...

idem ja čosi popratať,učloviečiť sa,odchlpiť a tak...nech som za peknú zajtra,možno preto sa ma boja tie moje deťúrence,že sa im nepáčim,tak zatiaľ babenky.. :slight_smile:
14. okt 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj, zajtra??? Držím mooooooooooc palce :wink: :dizzy_face:
14. okt 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tadeuš provokuješ, však počkaj :grinning: :grinning: A nezabudni si urobiť aj nejaký vzor, aby sa aj Krajkovi páčilo, nielen deťúrencm :grinning: :grinning: :grinning:

Taky očakávame super správičky :wink: .

U vás všade sneží, len na východe akosi nie - ale nám stačí ten vietor, aj keď dnes niekam zdúchol :sweat_smile:
14. okt 2009 o 11:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tani dakujem :wink:
14. okt 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlik ani tu u nas dole na juhu nesnezi, ale je straasny vetrisko,poprcha a je 6 stupnov..vcera som ani von nesla a dnes tiez nejdem, brrr je mi zima uz len pri pomysleni na to pocasie, ale keby zajtra nefukalo tak strasne pojdem sa s bobakmi prevetrat :slight_smile:
14. okt 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak som tu ťahajú to 3embryjká :slight_smile: normálne revem , žeby utorš? :pensive: , zajtra ešte mám zavolať, transfer vyzerá na piatok 11,30h :dizzy_face:
14. okt 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky to je krasny uspech, no vidis akych mate sikovnych bojovnikov :dizzy_face:
aj ti povedali kolko bunkovci to su?
14. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky, super, nech sa pekne delia :dizzy_face:
14. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky super, super, super - držíme palce aj naďalej :wink:

Juli aj u nás je brrr, ráno boli len 3stupne, ale našťastie vietor ustál. No čo by sme chceli, však už zima klope na dvere :wink:
14. okt 2009 o 13:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože, už som to trošku rozdýchala :dizzy_face: , nie nepýtala som sa, zajtra sa spýtam :dizzy_face:
14. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :slight_smile: , nuž len nech sa delia :dizzy_face:
14. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tadea.. takze thuj thuj... nech tato zimna vlna sa zmeni uz konecne na riadnu tehu lavinu :wink: ..
Takyneckaaaaaaa.... paradickaaa.. aj my sme z trojky :sunglasses: ...zatial nech este pekne v misticke lenosia ale v brusku im bude naj naj;)....
..inak spime :sunglasses:
14. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj Tanit tak super :slight_smile: , a vkladali ste jedneho či dvoch?
14. okt 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2och....tusim ze 10 a 12b.....na treti den po opu
14. okt 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jedného máte zamrazeného?, bože už nech je zajtra... :unamused: :slight_smile:
14. okt 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo vedúci , zlatíčko začína už aj na nožičky? skúšať?, nejaké fotečky pridaj :dizzy_face:

Tadejka tak veru nech sa nám to tu rozbieha na tehu vlnu :wink:
14. okt 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nemame...v ten den et by boli vsetky 3 dobre na et....ale dohodli sme sa ze toho najslabsieho nechanme na PK co to spravi....na mrazenie uz potom nebolo vhodne...
idem.. maly sa coskoro zobudi a este rychlo pozehlit daco :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....pa
14. okt 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky .. veduci sa plazi :wink: sam sa este nepostavi...ale ked drzim tak krokuje odusu... fotky mam len na FB tie co boli.. mam pokazeny fotak... :angry: som posielala doopravy
14. okt 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, pá Tanitka a vybozkávaj malého za mňa :dizzy_face:
14. okt 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takynecka gratulujeeeem, super embrijka, 3 bojovnici, tak uz za par dni a mas ich v brusku takynka, pozdravuje ta aj moj manzel z exilu a drzi palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som mu referovala aka si bola sikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tanicka nevesta nepride kvoli pocasiu a vy ako to s vami vyzera?
14. okt 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni ďakujem :dizzy_face: , pozdravuj ho odo mňa :dizzy_face:
len nech je už piatok :dizzy_face:
14. okt 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takynka oni prvý krát nehovoria koľko buniek majú - iba koľko sa oplodnilo, ale zajtra ak budeš volať, tak ti teta embryologička sama od seba začne diktovať koľko buniek majú embryjka a ako vyzerajú...

Aj ja bozkávam vedúceho :zipper_mouth:
14. okt 2009 o 15:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja bozkavam veduceho, on je taky sladucky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, bože ešte , že vás človek má :slight_smile: , unak by bol dutý ako bambus :slight_smile:
14. okt 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som normálne hviezdila na izbe pred ostatnými babami, svojimi vedomosťami, sa mi ústa tiež nezatvoria :sweat_smile: , v tom penzioniku čo sme prespávali bolo fakt pekne, odporučujem všetkým, taký ako jednoizbový bytík bez kuchyne, ale bola k dispozícii aj chladnička s nápojmi, pekné aj výhlad do záhrad, asi to má nejaký zbohatlík, taká vilka biela a záhrada do kopca , s tujami a strojčekmi krásne pozastrihovanými a fontánky medzi tým, som si to aj vyfotila :wink:
14. okt 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky no vieš internet robí divy - niekedy vieme viac ako lekári :slight_smile: Koľko stojí jedna noc - my sme si penziónik všimli už minule, je super, lebo je úplne blízučko centra.
14. okt 2009 o 15:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi keď nie je nejaká výstava tak pre dvoch manželská postel 950kč, to je dobré nie?, ale tebe už nebude treba zasa... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: iba ak pôjdete pre súrodencov :slight_smile:
14. okt 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok