Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

radina
14. mar 2013

@kajka39 To sa stalo 1x nam, ze nas navigacia hodila cez centrum. 😝

isabellaa
14. mar 2013

baby na reprofitackej stranke je to autom super napisane, treba dodrzat ich usmernenia a hned ste tam

Směr z Prahy (200 km) a z Bratislavy (150 km) - dálniční exit 190, za tunelem 2. odbočka doprava, dále směr centrum
Směr z Vídně (130 km) – ukazatele na centrum a BVV (výstaviště)

zeina62
14. mar 2013

@mimickapn robila som ho ak sa dobre pametam na 11 den a mala som vlozene dva blastocysty a aj sa ujali oba

mimickapn
14. mar 2013

@radina nie nevidela som ale snad to najdem niekde v archive a kuknem 🙂 diki moja

mimickapn
14. mar 2013

@falin Dakujem ste zlate a dvate mi nadej 🙂

radina
14. mar 2013

@mimickapn Ale nic take dolezite nehovorili 🙂 .... to bola reportaz pre laikov. 😝

nelly3
14. mar 2013

@lubica1979
ahoj, ja som tak stimulovala, len som mala menopur, zo zaciatku 1 ampulku (75 jednotiek) po utz mi to zvysili na 150 jednotiek - t.j. 2 ampulky, mala som 5 a aj sa 5 oplodnilo - nakoniec mi ostali 3, 2 boli vlozene krasne HB a nic, 1 HB mam zmrazenu a ta bude ta prava 😉 a este ten orgalutran som pichala 3 ks, picha sa pred opu a aj pregnyl.
@ajka39 ahoj, ako sa mavas? co noveho? chystas sa na soft?

nelly3
14. mar 2013

sorry preklep, myslela som @kajka39 😉

strapula27
14. mar 2013

@isabellaa ahoj🙂 kedy budes testovat??

radina
14. mar 2013

Dievcence, takze nove infosky, z 8 bolo vhodnych 7 a nich nam ostali 4. Snad to do pondelku aspon jedna zvladne. 😒

ria191
14. mar 2013

@radina neboj sa zvládne

strapula27
14. mar 2013

@radina super,krasny vysledok...tak bobuliatkam drzim palce🙂 a ja sa zajtra poberam na KETko,tak dufam,ze zmrzlinky sa dobre rozmrazia a donesiem si nejake aj domov🙂

ria191
14. mar 2013

@strapula27 veľa šťastia na zajtra 😀

radina
14. mar 2013

@ria191 @strapula27 Dakujem dievcence 😉 Do pondelku je este vela dni pred nami. Bohuzial, mame take spermosky ake mame. Ale u nas sa uz otvara diskusia ohladne darcovskych . :(

ria191
14. mar 2013

@radina aj my máme katastrofálne spermoše a napodiv sa im v Reprofite darilo. To čakanie je síce hrozné, ale zvládneš to 😀 😀 😀 ako každá. Tak pevné nervy 😀

nelly3
14. mar 2013

@radina
neboj, ostanu ti do pondelku, verim tomu, fakt 😉

ria191
14. mar 2013

@nelly3 no nelča na kedy ti to vychádza teraz ? 😀

nelly3
14. mar 2013

@strapula27
drzim palce a kedy ti ich maju rozmrazit? zajtra ci uz dneska? kolko mas zmrazenych? ja mam 1 zmrzlinku a trosku sa obavam ci to zvladne, ale MUSI 🙂 mam 1x HB 😵

nelly3
14. mar 2013

@ria191
dobra otazka he-he a AHOJJ, budem ta prenasledovat 😀 ratam ak to pojde ako ma koniec aprila by mal byt KET a buduci tyzden idem ku gyn. nech ma pozrie co a ako, co som to mala za meskanie, slaby menzes atd. musim si napisat normalne otazky lebo zabudnem ked tam pridem 😀

ria191
14. mar 2013

@nelly3 tak to ja budem buď rumázgať alebo sa vytešovať keď ty pôjdeš na KET 😀 😀 😀

radina
14. mar 2013

@ria191 Diky, tak musim zvazovat vsetky moznosti, aj to , ze nie su geneticky ok. 😖

radina
14. mar 2013

inak, pre info, kedy sa moze ist na dalsi soft ? hned dalsi cyklus? moj soft ale znamena 2 merionaly a clostily. 😉

nelly3
14. mar 2013

@ria191
neboj budes sa vytesovat, MUSIS 😉 a ides s estrofenom? ci?

ria191
14. mar 2013

@nelly3 veru aj ja som zvedavá prečo ti to tak hapruje. Potom sa ozvi. Ja idem gynďákovi o týždeň po tebe tak dúfam, že budem OK a že mi to nestopne pre nejakú blbosť ☹ ☹ ☹

ria191
14. mar 2013

@nelly3 Štelcl trval bez estrofemu, že on je zástancom bez liekov. Prinajhoršom stratím jeden mesiac.

nelly3
14. mar 2013

@radina
ja si myslim, ze je lepsie jeden cyklus pockat a potom az ist, najlepsie ti poradi tvoj gyn., mne osobne napr. na KET nechcel povolit Koudelka ist hned po neuspesnom softe.

nelly3
14. mar 2013

@ria191
a Koudelka zase hned rozpis s estrofenom hmm 😕 to ja som mu pisala, ze ci mozem ist aj bez neho. tak musis vela chlastat cerveneho vinka 😀 😀

ria191
14. mar 2013

@radina tak to je jasné. Aj keď počítam, že to nie je ľahké rozhodnutie. Ale taký je život. Verím, že sa dostaneš k ET.

ria191
14. mar 2013

@nelly3 ten tvoj feši ide asi na istotu 😀 😀 😀. A ja červené vínko veru môžem. Horšie je to s alchemilkou fuj už mi ide hore krkom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre