Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bibi24
19. mar 2013

@cora41 tak tak, ja stale hovorim, ten strach sa vycikanim dvoch paliciek este len zacina a potom sa uz bojis stale. Ci bude vysoke hcg, aby bolo srdiecko, aby babatko zilo a bolo v poriadku po cele tehotenstvo. Uz nikdy nie si sama a sama za seba. Velmi drzim palce na dalsi boj 😉

radina
19. mar 2013

@rot Toho androloga poznam, kamoskin muz k nemu chodil 😉 Totiz ja som sice napisala androl. problem, ale v podstate je to skor diagnoza ,ktoru riesi endokrinolog na internom odd. v nemocnici 😖 Ale dakujem 🙂

cora41
20. mar 2013

@bibi24 je mi to uplne jasne.. ved uvidime, co nam osud nadeli.. A vy sa drzte, uz sa vam to krati.. Ale pozeram, ze ty ides tehulkovanim ako ryba vo vode, ziadne problemy, nic.. vy ste preco nemohli otehotniet tie 4 razy? Nepodarilo sa vam ani jedno?

kika017
20. mar 2013

@lubica1979 Ahoj, Ďakujem 🙂 Mala som od 2 DC 150 gonal-f a od 4 DC 112 gonal-f do 9 DC. Potom už iba orgalutran a decapeptyl. Odber mám už na 12 DC ( vo štvrtok ). Dnes sa cítim už ako balón, bojím sa že budem mať OHSS. Dúfam, že zajtra všetko dobre dopadne.

kika017
20. mar 2013

@tinka9075 Ďakujem pekne 🙂 Dúfam že zajtra všetko dobre dopadne, lebo som zostala ešte aj nejaká prechorená... Aj ja tebe prajem pekné tehuľkovanie 🙂 ako pekne ti pribúdajú tiež tt

lubica1979
20. mar 2013

@kika017 Ahoj, tak sa zajtra držkaj, neboj všetko dobre dopadne Musíme veriť, že sa nám to všetkým v Brne podarí, aj keď je to veľmi ťažké. Držím Ti palce. 🙂

kika017
20. mar 2013

@lubica1979 Ďakujem 🙂

kika017
20. mar 2013

Baby, ešte jedna otázočka, zabudla som sa spýtať v RF kedy sa platí.... Myslím, že až pri vklade ale radšej sa Vás čo to už máte za sebou opýtam

cora41
20. mar 2013

@kika017 ahoj🙂 plati sa az pri vklade, daju ti aj pekne fakturu a aj tehu test 🙂 je sice 20kovy, ale aj tak🙂 vsetko dobre Ti prajem

martuska00
20. mar 2013

@kika017 držím palce 😀

kika017
20. mar 2013

@cora41 Ďakujem, aj ja tebe držím palce do ďalšieho boja o bábätko 🙂

cora41
20. mar 2013

@kika017 dakujem, podobne🙂 a kolko si mala vajok na UTZ? chystas sa na vklad dvoch? a budes mat aj PK? Prepac, ze sa pytam ako trhnuta, no potom mam pocit, ze sa to aj mne blizi a je mi veselsie 🙂

bibi24
20. mar 2013

@cora41 nie, ani jedno z tych predchadzajucich sa nam nepodarilo. A preco?? No to nikto netusi, preco ss nechytili...
A ano, celkom to tehotenstvo dobre znasam (klop klop), az na nejake malickosti, ktore ma kazda tehotna. A dufam, ze to tak pojde este aj nadalej.

amali
20. mar 2013

@strapula27 ahoj, a ty niečo berieš navyše aby sa to podarilo? (injekcie a tak...)

kika017
20. mar 2013

@cora41 sono som mala na 9.DC a mala som vpravo 10 a vľavo 11 folikulov. Zajtra 12DC mám už odber. Mám PCO, takže u mňa je to buď odozva žiadna, alebo ako teraz veľa...Ale strašne sa bojím OHSS, na SK som ho mala pri obidvoch IVF. Na SK som mala vždy aj PK a vkladali mi vždy 2. Tak uvidím ako sa bude dariť vajkám čo sa oplodnia, podľa toho... Ale asi by som dala vložiť 2.

mimickapn
20. mar 2013

Tak kontrolna krv dopadla myslim ze dobre 🙂 pred dvoma dnami HCG 854 to bol 15 den po ET. a dnes 17.den po ET HCG 1488 🙂

strapula27
20. mar 2013

@amali nie,len utrogestan....

radina
20. mar 2013

Kocky, ktory den sa da ist na krv ? Mne totiz 14den vychadza na velku noc, tak by som chcela ist na krv skor, na taky 10 den.

speranza1
20. mar 2013

@mimickapn gratulujem tehulka 😵 😵 😵

mimickapn
20. mar 2013

@speranza1 Dakujem 🙂

speranza1
20. mar 2013

@mimickapn za malicko🙂..kedy ides na dalsiu kontrolu?

mimickapn
20. mar 2013

Az po velkej noci v utorok na sono do centra 🙂

speranza1
20. mar 2013

@mimickapn OK, tak drzim palce aj nadalej 🙂 😵 😵 a vela stasticka aj na sone 😉

strapula27
20. mar 2013

@radina na ten 10 den si sprav test a na krv chod az po velkej noci...

cora41
20. mar 2013

@kika017 vela pi, hadam, to bude ok, obycajne babam s OHSS sa to vzdy podarilo, tak drzim prsty 🙂 takze si das vlozit dve? Ja som si vzdy dala vlozit dve... drzim zajtra prsty, nech je vsetko super a nech sa ti dobre spi 🙂

strapula27
20. mar 2013

@kika017 ahoj,zajtra ti drzim palceky🙂 inak na ohss su dobre nutridrinky,dostanes ich v lekarni, mne tiez pomohli,lebo brucho som mala ako loptu..vypila som ich dva denne a hodne sa mi ulavilo a su s roznou prichutou🙂

dafy
20. mar 2013

@rot ahojky už mi došiel balíček 🙂 veľmi pekne dakujem aj za ten bonus navyše 😵 potešilo si zlatá 🙂 🙂 🙂 už len ostať tehulka 😝

tinka9075
20. mar 2013

@kika017 ďakujem týždne pribudajú rýchlo 🙂 🙂 aj tebe takto budú pribúdať veľmi ti držím palce 🙂 🙂 🙂

dafy
20. mar 2013

ahojte tie ktore ste boli tento tyzden v Brne neviete či Stelcl pracuje??písala som mu v sobotu a este mi neodpísal a teraz neviem čo a ako ohladom liekov....mám mu zase napísat alebo čakať? 😕 nechcem byť otravná 😅

lubica1979
20. mar 2013

@dafy ja som bola minulý týždeň u neho na konzultácii a hovoril, že tento týždeň má dovolenku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre