Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
21. mar 2013

@speranza1 tie už mám na účte 😀 😀 😀

strapula27
21. mar 2013

@speranza1 ja som tam poslala vsetky papiere a co preplatia,to preplatia...len aby sa im uracilo,fakt by sa to zislo 🙂

strapula27
21. mar 2013

@ria191 ty mas ktoru poistovnu??

speranza1
21. mar 2013

@ria191 😲 😲 .. 😲 😲 😀 😀 😀 😀

speranza1
21. mar 2013

@strapula27 ja som poslala posledne 2 IVFka..a uvidim, ci mi nieco preplatia.

ria191
21. mar 2013

@strapula27 VŠZP ale ja som to podávala v polovici januára

ria191
21. mar 2013

@falin potom si podáme infošky 😀

freeze24
21. mar 2013

@speranza1
@strapula27 dievcata to mate este cas...mne sa z dovery ozvali az po troch mesiacoch.a do tyzdna potom prisli peniazky na ucet 😉

strapula27
21. mar 2013

@freeze24 to sa teda neponahlaju☹

speranza1
21. mar 2013

@freeze24 tak to je fajn ..aspon ze sa ozvali a poslali.. 🙂 😉 a ako sa mas tehulka? 🙂 😵

freeze24
21. mar 2013

@strapula27 neponahlaju, ale radsej neskor ako vobec 🙂

freeze24
21. mar 2013

@speranza1 celkom fajn 🙂 este mi byva sem tam zle ale ved to k tomu patri 🙂 len hrozne zle spavam lebo ma hrozne bolia bedrove klby 😒 dufam ze ty pekne pokracujes v pozitivnom mysleni 😉 😉 😉

speranza1
21. mar 2013

@freeze24 😀 😀 😀 noooooo... tak nie stale sa mi to dari..ale pokusam sa o to 😀 😀 😀
a ty si doma, alebo pracujes? a mas uz aj brusinko?? casto si sa rozpravala so zachodovou misou ??

falin
21. mar 2013

@speranza1 - speri, neboj, ono to pride 😉 . Ja som si uz x-krat hovorila ze to necham tak a vzdy ta tuzba nado mnou zvitazi. A ked k tomu kazdy den pocuvam ze mala chce sestricku a preco musi byt sama, ked vacsina deti v skole ma surodenca

falin
21. mar 2013

@ria191 - jasnacka 😎

freeze24
21. mar 2013

@speranza1 chvalim ta ze sa o to pokusas.podla mna to velmi vela spravi 🙂 uz druhy mesiac som doma.aj kvoli tomu ze bolo take chripkove obdobie a aj to ze mi byvalo dost zle.pokec s weckom som ani nemala az tak casto ale byva mi tazko od zaludka.brusko mam riadneeeee 🙂 ja mam dost utly chrbat a brusko mi zacalo vykukat hned od zaciatku.cize teraz uz mam riaaadny pupik 😀 😀 😀 ale aspon si malinke dobre zaplava 😀 😀 😀

speranza1
21. mar 2013

@falin cauko..ty si uz bola na kontrolu? alebo kedy mas ist?.. 🙂 😉 a verim tomu, ze raz to pride 😀

falin
21. mar 2013

@strapula27 - vkladali 2, kvalitu neviem, to bolo v iscare v 2004 a vtedy to neposudzovali

speranza1
21. mar 2013

@freeze24 dakujem 😵 😵 😵 vazim si tvoju pochvalu.. 😉
a prajem vam, nech sa vam s babatkom v brusku len a len dari 🙂

freeze24
21. mar 2013

@speranza1 dakujem krasne 😵 😵 ja tebe aj vsetkym snazilkam prajem aby ste vsetky pekne nastupili na ten tehuvlacik ktory sa prave rozbieha 🙂 🙂 🙂

tinkatinulka
21. mar 2013

@strapula27
@speranza1
kočky ja som papiere na preplatenie posielala v jan.a ešte nič neodpísali..podla ich interných pravidiel maju na to až 3 mesiace

radina
21. mar 2013

cafte baby, tak ja som 4 den po ET, citim sa tak, ako ked prichadza mrcha, takze viem, ako to dopadne. 😖 Na druhej strane mi naladicku zlepsuje to, ze moj muz zacal brat tie lieky na spermosky, tak pevne dufam, ze sa stane zazrak, hoci aj o mesiace. 😀

amali
21. mar 2013

@radina to nemusí ešte nič znamenať....ja som dnes špinila... 😒

radina
21. mar 2013

@amali to hej, len mne uz dr. dopredu povedal, ze nemam z tohto ivf vela cakat. embryjka boli zlej kvality. 😖

amali
21. mar 2013

@radina to mi je ľúto...ale čo vieš možno aj motyka vystrelí.... 😉

radina
21. mar 2013

@amali Ja nemam v zivote take stastie na zazraky xixi ... ale aspon nestresujem , vobec ma ani nenapadlo robit si test, co posledne som testovala uz od 4 dna . 😀

amali
21. mar 2013

@radina tak ja nie som nejaký stres man ale niekedy ma ide rozdrapiť....

radina
21. mar 2013

@amali kazdy ma take chvilky, hlavne ked ma okolo seba same tehotky .

amali
21. mar 2013

@radina presne tak...

radina
21. mar 2013

@amali inak, keby budes testikovat? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre