• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
@melisska tak toto nema chybu....kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne....moja konecneee!!!!
nech vsetko ide ako ma!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2013 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska super.....mna to čaká vo štvrtok.....dúfam že sa pridám :wink:
25. mar 2013 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
pekne sa to na jar rozbieha :dizzy_face: do toho dievcata!!!
25. mar 2013 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ach baby ja mam od včera horucky :( môže to byt z toho Opu?
25. mar 2013 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. mar 2013 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska neverííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím huráááááááááááááááááááááááááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a kde sú smejkovia na celú stranu? Tak taký krásny začiatok týždňa som už dávno nemala. Veľmi veľmi veľmi ma to potešilo. Krásne úžasné nádhernééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé. Gratulujem
25. mar 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@amali jasné, že pridáš :slight_smile:
25. mar 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 nie je moc veľký má 2,5cm a vrastá mi do 1/3 výstelky maternice. Neviem prečo sa nedarí (pravdepodobne znižuje kvalitu výstelky) aj keď výstelku mávam veľmi dobrú a embryo vkladajú úplne na opačný koniec.
25. mar 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radina
Čo to TST je?
25. mar 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10 den po Ket:grinning:
25. mar 2013 o 08:20  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
baby zda sa,ze marec je plodny:slight_smile: tak sup,sup,nech je nas kopec:grinning:
25. mar 2013 o 08:22  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@strapula27 wow wow wow no super ste to rozbehli GRATULUJEM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Krásne
25. mar 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska gratulujeeem nadhera :slight_smile:
25. mar 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 dakujem:slight_smile: velmi sa tesim,ze sa to tu tak pekne rozbieha:slight_smile:
25. mar 2013 o 08:26  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky, uz bude len dobre, drzte sa vsetky a nachadzajte kolaje, dobre sme to rozbehli :grinning: .

Inak, ten prvy ultrazvuk v RF, ci bije srdiecko, tak pozera lekar zhora ci zdola?
25. mar 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@strapula27 krása fgratulujem, no baby toto je ozajstná JAR tehulkovska :slight_smile:
25. mar 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka to teda je a o chvilu sa pridas aj ty :wink: ako znasas tie davky?
25. mar 2013 o 08:28  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapula27 no to dufam že o mesiac bude aj ja takto testovať :slight_smile: mrchana si užíva ked je posledný krát :grinning: dneska som dala ešte len 2x dávku, pijem ale hodne vody, aj alchemilku a vecer vinko.Cez velku noc idem na kontrolu, možno ma aj Macháš vyšibe :wink:
25. mar 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka :grinning: :grinning: zober mu aj vajicko za vysibanie:grinning:
25. mar 2013 o 08:33  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapula27 ráno som si myslela, že aké nudné pondelkové ráno a vy ste mi ho zmenili na krásny začiatok týždňa. Fakt mám neskutočnú radosť a veľmi veľmi sa teším s vami :grinning: :grinning: :grinning: . Veď sa aj poctivo za vás babule modlím tak sa teším :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@strapula27 Jasné zoberiem, ale šak ja budem mať vajka v podbrušku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
juj taka som štastná že ti to vyšlo, ja viem je ešte dlha cesta ale KETko :slight_smile:)))))supis
25. mar 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 tak uz len vydrzat a aby bolo vsetko v poriadku celych devat mesiacov....a potom si len budeme pisat,ktora uz porodila :grinning:
25. mar 2013 o 08:35  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka v piatok sa riadne zavrtali,lebo som trosku farbila:slight_smile: inak ja stale neviem,ci jedno,alebo dve :grinning: zajtra idem na krv...
25. mar 2013 o 08:36  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@isabellaa inak to by zaujimalo aj mna..
25. mar 2013 o 08:38  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strapula27, amali, melisska, baby to je super, gratulujem Vám :slight_smile: hlavne prajem úspešný koniec až o 9 mesiacov :slight_smile: Ja Vás od zajtra verím, že budem nasledovať... Zajtra o 12 h. mám transfer :slight_smile:
25. mar 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@kika017 drzim silno palce!!!! budes vkladat dve,alebo jedno?
25. mar 2013 o 08:41  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali v albume to krasne vidiet, gratulujem :slight_smile:
25. mar 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapula27 Ďakujem :slight_smile: Ešte neviem, nechám si poradiť od Dr. Zatiaľ sme vždy vkladali 2. Ale niečo sa mi marí, že keď som bola po OPU na izbe a bol za mnou Dr. tak mi povedal, že vkladať budeme 1, neviem síce prečo ale veď uvidím zajtra.
25. mar 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V stredu mam mat vklad :slight_smile: a mam dve embria 8 bunkove tak verím ze mi tie horucky dnes prejdú lebo by mi to potom mohlo prekazit:(
25. mar 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska
@amali
@straptula.... baby..prekrááááááááááááásne... takze som mala pravdu s tou tehu vlnou... ja som to vedelaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupiiiiiiiiiiiii
25. mar 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok