• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
@melisska.... neuveritelneeeee.... tak neskutocne velmi som prave tebe drzala paluchy...... moja draha zlata... ani nevies aka som prestastna... tfuj tfuj tfuj.... len tak dalej aby ste to dotiahli do uspesneho konca...potom daj vediet vysledok HCG :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinusa22 ty budes dalsia tehulka... uvidiiis :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
25. mar 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 prečo si to myslíš? Dúfam ze nemám nejaky zápal a ze tie horucky prejdú, momentálne su fuč tak dúfam ze sa uz nevrátia:slight_smile:
25. mar 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinusa22 uvidis, ze vsetko bude v poriadku....a neviem preco si to myslim.... neviem naozaj..ale stale presne o tych o ktorych som si myslela, ze budu tehulky, tak aj su tehulkami:slight_smile:.. prajem vsetko dobreeee moja..
25. mar 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ahoj "bosorečka" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 ďakujem verím tomu ze ked budem mat vklad tak to vyjde a ďakujem ale hlavne tam musím prísť aj ja v poriadku
25. mar 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@strapula27 tak som sa to dozvedela, prvy je vaginalny a ked je baby vacsie, tak potom cez brusko :wink:
25. mar 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 cavleeees...vidis aka je tu krasna tehu vlnisko??? tak naskakuj moja, pokial je cas :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
25. mar 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 veď som ťa minule prosila, aby si ma naučila skákať a ty nič :grinning: :grinning: :grinning: . Už začínam mať zajačie úmysly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ale ked mne to naskakovanie na tu tehu vlnku nejde :confounded: :angry: .... tak ta to nemozem naucis... chapes??? :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 tak ale si aspoň lepšie na tom ako ja :grinning: ja som sa zatiaľ ani zo zeme neodlepila :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Tak si prosím aspoň tú super náladičku ktorou v poslednom čase hýriš :grinning: :grinning: :grinning: .
25. mar 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa dakujem za info..ty ked pojdes na sono?
25. mar 2013 o 09:54  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska
to akoze coo, velka gratulacia, ja som verila, ze sa to raz podari, jaj tesim moc s tebou a inac ty si aka tajnostkarka? to akoze kedy si nam chcela povedat, ze ides na KET :grinning: a ty si mala 2 zmrazene vsak? pekne sa ti rozmrazili? ja sa tak bojim, ze ten moj 1 sa nerozmrazi.
25. mar 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa zdola :slight_smile:))) :grinning:
25. mar 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Dakujem :slight_smile: nejdem na HCG, dr. mi kazal prist na sono o 10 dni:slight_smile:)) :grinning:
25. mar 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 :grinning:
nechcela som skor hovorit, mam vela za sebou.....
mala som len jednu zmrzlinku :wink: a tu mi aj stelcl vlozil :slight_smile:)))))))))))
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: pre @ria191 :slight_smile:

dievcata aj ja mam slzy vociach...
25. mar 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@melisska velmi sa s tebou tesim!!!!!!!!!! :grinning: aj mne vkladal Stelcl:slight_smile:
25. mar 2013 o 10:02  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska
chapem, aj ja mam slzvy v ociach, strasne sa tesim, ze sa vam to podarilo a nebol teda problem s rozmrazenim toho jedneho?
25. mar 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 skus si precitat ..mozno ti vycarim usmev:.. stary ale dobry vtip...

Príde synček za oteckom a hovorí mu:
- Oci, kúp mi samopal.
- Ale čo ma tu zas otravuješ so somarinami, choď sa hrať s kamarátmi.
Za chvílku príde zasa a hovorí:
- Oci, kúp mi samopal.
- Veď už som ti povedal, že má nemáš otravovať s takými sprostosťami, choď otravovať mamu.
O 5 minút príde a hovorí:
- Oci, kúp mi samopal.
- Ale už mám toho dosť! Kto tu rozkazuje, ja alebo ty!?!
- Ty oci, ale keby som mal samopal...
25. mar 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska aj ja veru revem od šťastia a to som iný tvrďas hocičo ma nerozreve. Ale som šťastná prešťastná. Veď vieš ako veľa to pre nás ostatné znamená. Hlavne sa nevzdať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nelly3 moja, však vidíš, že nie :slight_smile:
25. mar 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 viem moja :slight_smile: :dizzy_face: :hearts::hearts::hearts:
25. mar 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 presne toto som si pomyslela aj ja... hlavne sa nevzdavat... RAZ SA TO KAZDEJ PODARI.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska
no a povedz nam teraz, ze co ine si robila, ze sa to podarilo, lebo ja viem, ze pozitivne mysliet, ale ja neviem, akoze chcem, ale nejako sa mi nedari, stale je tam, ze co ak nie, ved to pozname kazda. takze cakam :dizzy_face:
25. mar 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska uuuuuuzasneeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak velmi velmi ti to prajem a drzim vsetky palceky co momentalne mam, nech vsetko super pokracuje :wink: :slight_smile: Krasny testik!!!!!
25. mar 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata,viete mi poradit,prosim vas?mam uzivat Clostil3x1,ale teraz neviem ,ci si to mam vypocitat z 24 hodin alebo len 12 hodin..dufam,ze ma pochopite co sa pytam :unamused:
25. mar 2013 o 10:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 Dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 poslala som ti ss :wink:
25. mar 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska tak ti gratulujem..slzy mam v ociach...super tesim sa...dufam, ze pojdes na PN!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. mar 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lynx19 ja som ho bravala 3x 1 a to rano, na obed a vecer...nedavala som si ho presne ako ATB
25. mar 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok