• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

19. októbra 2017 
@speranza1 dik za vysvetlenie :slight_smile: ... a nezistovali ti preco sa neche prijat? asi neriesitelna otazka, len ze ci :slight_smile: ...ty mas uz 5. IVF za sebou...dost...musis byt riadne silna...ja teraz zatial 2he IVF a mam dost...
25. mar 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ideš aj s clostilbegytom? a máš aj merional? to potrebuješ na začiatok ostatné potom a ja sa ti opýtam vo štvrtok či mi niečo nedá (uvidíme ako bude ochotný môj)
25. mar 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy on ti určite odpíše, ale určite má toho po dovolenke veľa. Inak nejaká babenka ponúkala na koníkovi pregnyl 5 000 a ešte niečo a myslím si, že je z tejto témy.
25. mar 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy volá sa isabellaa a ponúka aj cetrotide to je to isté čo orgalutran aj ten budeš potrebovať
25. mar 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska blahoželám! a držím palcem nech je všetko v poriadku aj naďalej :dizzy_face:
všetkým, ktoré sú po transfere alebo tesne pred, držím palce tiež, nech vám to všetkým vyjde! :dizzy_face:
a dievčence, ďakujem za moje prvé srdiečko! :slight_smile:
25. mar 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 jeeeej tak to je dobre ze bol vesely vikend.ja som sa spovedat bola uz v utorok, takze ma obislo velke spovedanie v sobotu:slight_smile: :wink: ...a je dobre ze si pokojna a prajem ti aby ti to vydrzalo co najdlhsie :slight_smile: :wink:
25. mar 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 tak potom to uz dnes objednám merional clostilbegyt ......a aj pregnyl kedže sa za neho tak či tak platí tak to mam jedno odkial kupim... a ten orgalutran este počkám :slight_smile:
25. mar 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska Pane bože, toľko máš za sebou, a predsa konečne ;?jaaaaaa nemám slov, :slight_smile: teším sa s Tebou, viem si živo predstaviť, ako to prežívaš, tak sa držkaj,ono je fakt človeku až do plaču, číííím prejdeš a čo podstúpiš,aby sa Ti splnil sen, :slight_smile: ja som tiež bojovala, ale neúspešne ,aj jááá chcem-ale v dobrom :wink:,,, načo som len chodila stratila roky v iscar?? načo,,ked v Brne robia zázraky, normálne to musím predýchať,to, že predsa je len možné otehotnieť,,koľký vklad teraz máš celkovo?,
25. mar 2013 o 13:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rot som rada ze potešilo srdiečko :slight_smile:
25. mar 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy merional a clostilbegyt si objednaj už teraz a pregnyl ti možno zoženiem ja ten máš ešte čas :grinning:
25. mar 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy Ďakujem, myslela som si, že je od teba :slight_smile: Držím palcem nech sa ti Štelcl už ozve!
25. mar 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 ok budem sa riadit tebou :grinning: dakujem :slight_smile:
25. mar 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy nemáš zač :grinning:
25. mar 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
25. mar 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rot Dakujem moja :slight_smile:
25. mar 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana mala som 5x Et a toto bol 8mi KET :slight_smile:
25. mar 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@isabellaa ahoj ten pregnyl a cetrotide predávaš za doplatok alebo si si ho celý hradila sama ?
25. mar 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska to rozmrazujú v ten deň alebo predtým? A čo sa ti rozmrazilo aká kvalitka? Vklad je na 20. deň cyklu? Veľa otázok, že? Nech viem čo ma čaká :grinning:
25. mar 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ahoj falinka tak ako? Dneska ťa tu čakám celý deň a teba nikde? Dúfam, že je všetko OK
25. mar 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska veľká gratulka veľmi som ti to priala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. mar 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
25. mar 2013 o 14:00  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karkana ahoj aj ja som stratila 3 roky v Iscare....tam im ide len o prachy....este mi robili zakroky ku ktorym ani nedoslo a peniaze som nedostala spat...
V Brne na 5 pokus cakame babatko...
takze sa nevzdavaj a hlavu hore...to iste som pisala aj melisske...a pozri ma kolajnice
25. mar 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@makovicka53 silna...ale kdeze... to nie som.... :wink: :slight_smile: ...prave preto sa teraz spamatavam z posledneho neuspechu a naozaj neviem preco sa nedari.. ty si mala aj nejake KETka?
25. mar 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 a uz teraz si testikovala? alebo?
a ta otazka pred tym mala zniet, ze kolko si mala Ketov??? :wink: :slight_smile: :wink:
25. mar 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcela kotarova
25. mar 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska - woooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow, mojka to je krasa. Strasne sa s tebou tesim, by som ta najradsej vyobjimala. Konecne vam to vyslo. Som strasne stastna. Drz sa , prajem ti aby sa babulko krasne vyvijalo. Si ma nesmierne potesila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
25. mar 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@strapula27 - strapuli, parada. Blahozelam. Dievcence krasne to zacinate rozbiehat :wink:
25. mar 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 v ten den ked vkladaju aj rozmrazia, zamrazena bola HB 2 a ked sa rzmrazila vyvijala sa nad ocakavanie, vlozili mi HB1 :slight_smile: vklad som mala 19DC
25. mar 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 dakujem,este sme len na zaciatku :zipper_mouth:
25. mar 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 - ahojky rius, az teraz som sa dostala domov a k pc, mala som dnes na plane hodne, ale vsetko vybavene a dr. ma velmi potesil, cysty su prec a sliznica bez estrofemu 9 mm , tak sa tesim. Som bola taka vytesena, ze som si zabudla dat predpisat utros :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ked som si precitala o Melisske, tak som luskala dozadu aby som videla testik, nadherny ho ma , sa usmievam od ucha k uchu.
Som zvedava na teba, dufam ze vo stvrtok podas pekne spravicky :slight_smile:
25. mar 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok