Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

makovicka53
25. mar 2013

@speranza1 dik za vysvetlenie 🙂 ... a nezistovali ti preco sa neche prijat? asi neriesitelna otazka, len ze ci 🙂 ...ty mas uz 5. IVF za sebou...dost...musis byt riadne silna...ja teraz zatial 2he IVF a mam dost...

ria191
25. mar 2013

@dafy ideš aj s clostilbegytom? a máš aj merional? to potrebuješ na začiatok ostatné potom a ja sa ti opýtam vo štvrtok či mi niečo nedá (uvidíme ako bude ochotný môj)

ria191
25. mar 2013

@dafy on ti určite odpíše, ale určite má toho po dovolenke veľa. Inak nejaká babenka ponúkala na koníkovi pregnyl 5 000 a ešte niečo a myslím si, že je z tejto témy.

ria191
25. mar 2013

@dafy volá sa isabellaa a ponúka aj cetrotide to je to isté čo orgalutran aj ten budeš potrebovať

rot
25. mar 2013

@melisska blahoželám! a držím palcem nech je všetko v poriadku aj naďalej 😵
všetkým, ktoré sú po transfere alebo tesne pred, držím palce tiež, nech vám to všetkým vyjde! 😵
a dievčence, ďakujem za moje prvé srdiečko! 🙂

speranza1
25. mar 2013

@ria191 jeeeej tak to je dobre ze bol vesely vikend.ja som sa spovedat bola uz v utorok, takze ma obislo velke spovedanie v sobotu🙂 😉 ...a je dobre ze si pokojna a prajem ti aby ti to vydrzalo co najdlhsie 🙂 😉

dafy
25. mar 2013

@ria191 tak potom to uz dnes objednám merional clostilbegyt ......a aj pregnyl kedže sa za neho tak či tak platí tak to mam jedno odkial kupim... a ten orgalutran este počkám 🙂

karkana
25. mar 2013

@melisska Pane bože, toľko máš za sebou, a predsa konečne ;?jaaaaaa nemám slov, 🙂 teším sa s Tebou, viem si živo predstaviť, ako to prežívaš, tak sa držkaj,ono je fakt človeku až do plaču, číííím prejdeš a čo podstúpiš,aby sa Ti splnil sen, 🙂 ja som tiež bojovala, ale neúspešne ,aj jááá chcem-ale v dobrom 😉,,, načo som len chodila stratila roky v iscar?? načo,,ked v Brne robia zázraky, normálne to musím predýchať,to, že predsa je len možné otehotnieť,,koľký vklad teraz máš celkovo?,

dafy
25. mar 2013

@rot som rada ze potešilo srdiečko 🙂

ria191
25. mar 2013

@dafy merional a clostilbegyt si objednaj už teraz a pregnyl ti možno zoženiem ja ten máš ešte čas 😀

rot
25. mar 2013

@dafy Ďakujem, myslela som si, že je od teba 🙂 Držím palcem nech sa ti Štelcl už ozve!

dafy
25. mar 2013

@ria191 ok budem sa riadit tebou 😀 dakujem 🙂

ria191
25. mar 2013

@dafy nemáš zač 😀

isabellaa
25. mar 2013

@strapula27 idem 9.4. 😉

melisska
25. mar 2013

@rot Dakujem moja 🙂

melisska
25. mar 2013

@karkana mala som 5x Et a toto bol 8mi KET 🙂

ria191
25. mar 2013

@isabellaa ahoj ten pregnyl a cetrotide predávaš za doplatok alebo si si ho celý hradila sama ?

ria191
25. mar 2013

@melisska to rozmrazujú v ten deň alebo predtým? A čo sa ti rozmrazilo aká kvalitka? Vklad je na 20. deň cyklu? Veľa otázok, že? Nech viem čo ma čaká 😀

ria191
25. mar 2013

@falin ahoj falinka tak ako? Dneska ťa tu čakám celý deň a teba nikde? Dúfam, že je všetko OK

tinka9075
25. mar 2013

@melisska veľká gratulka veľmi som ti to priala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

strapula27
25. mar 2013

@isabellaa ja 10.4.:-)

lenusika
25. mar 2013

@karkana ahoj aj ja som stratila 3 roky v Iscare....tam im ide len o prachy....este mi robili zakroky ku ktorym ani nedoslo a peniaze som nedostala spat...
V Brne na 5 pokus cakame babatko...
takze sa nevzdavaj a hlavu hore...to iste som pisala aj melisske...a pozri ma kolajnice

speranza1
25. mar 2013

@makovicka53 silna...ale kdeze... to nie som.... 😉 🙂 ...prave preto sa teraz spamatavam z posledneho neuspechu a naozaj neviem preco sa nedari.. ty si mala aj nejake KETka?

speranza1
25. mar 2013

@makovicka53 a uz teraz si testikovala? alebo?
a ta otazka pred tym mala zniet, ze kolko si mala Ketov??? 😉 🙂 😉

ivankotlar
25. mar 2013

marcela kotarova

falin
25. mar 2013

@melisska - woooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow, mojka to je krasa. Strasne sa s tebou tesim, by som ta najradsej vyobjimala. Konecne vam to vyslo. Som strasne stastna. Drz sa , prajem ti aby sa babulko krasne vyvijalo. Si ma nesmierne potesila 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . Blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

falin
25. mar 2013

@strapula27 - strapuli, parada. Blahozelam. Dievcence krasne to zacinate rozbiehat 😉

melisska
25. mar 2013

@ria191 v ten den ked vkladaju aj rozmrazia, zamrazena bola HB 2 a ked sa rzmrazila vyvijala sa nad ocakavanie, vlozili mi HB1 🙂 vklad som mala 19DC

melisska
25. mar 2013

@tinka9075 dakujem,este sme len na zaciatku 🤐

falin
25. mar 2013

@ria191 - ahojky rius, az teraz som sa dostala domov a k pc, mala som dnes na plane hodne, ale vsetko vybavene a dr. ma velmi potesil, cysty su prec a sliznica bez estrofemu 9 mm , tak sa tesim. Som bola taka vytesena, ze som si zabudla dat predpisat utros 😝
A ked som si precitala o Melisske, tak som luskala dozadu aby som videla testik, nadherny ho ma , sa usmievam od ucha k uchu.
Som zvedava na teba, dufam ze vo stvrtok podas pekne spravicky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre