• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

17. januára 2017 
@marverka tak to je jasné, že ich tam nemôžeš nechať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . To je dobré, že máš ešte jednu šancu a rozhodne to podľa mňa nevzdáš, lebo to ako sa cítiš teraz ty, tak zažíva veľa z nás a vždy ale vždy sa zase postavíme a ideme znovu do toho. Teraz je to ešte príliš čerstvé a bolestivé. Chce to iba čas a rany sa zahoja. Ustojíš to aj ty uvidíš.
27. mar 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. mar 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no neviem
27. mar 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marverka tu platí jedno pravidlo " kto nebojuje nevyhrá" takže BOJUJ. Zvládneš to
27. mar 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska este sa ta spytam, prosim ta ja som mala laparku v piatok a v nedelu a v pondelok som slabulilinko spinila, ale od vcera mam take stredne krvacanie ako pri mrche nie uplne silne, nechcem robit paniku ale aj dnes krvacam, zajtra
mam ist na gyndu vybrat stehy tak nic nerobim, je to normalne?
27. mar 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. mar 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marverka je to normalne moja, este sa cisti maternica
27. mar 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marverka no to už je lepšie :grinning:
27. mar 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali ahoj,tak ako dnes?? robila si si testik?:slight_smile:
27. mar 2013 o 09:45  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska no to je dobre a kolko to tak tak trva a po akej dobe si bola fyzicky ok? mna to este pobolieva a neda sa mi ohybat ale to mi nevadi a nie je to vobec az tak zle
27. mar 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby hlásim, že od včera mám v brušku 1 x XB/1 :slight_smile: Tak sa teším, hlavne, aby sa jej u mňa páčilo :slight_smile: Ešte čakám email koľko budeme mraziť
27. mar 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@kika017 veľa šťastia a "pevná nerva" :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
no len sa smej, teba to onedlho caka :slight_smile: a potom mna, to budu zase nervy he-he.
27. mar 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika017 jeej kikus...prajem vela stasticka..tfuj tfuj..nech ti to vyjde...:slight_smile:
27. mar 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 to ma nakazila speri @speranza1, že s úsmevom je to oveľa ľahšie. "Šak uvidzíme :grinning: :grinning: :grinning: "
27. mar 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@strapula27 radšej nie......zajtra aj test aj krv......dúfam že,,,,,bude ok
27. mar 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 presne tak moja :grinning: a taky hollywoodsky usmev robi priam divy.. vyskusaj si ho pred zrkadlom a uvidis :wink: :grinning:
27. mar 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 ďakujem , zachvilu vyrazame pre velkonocne vajíčko :slight_smile:))
27. mar 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 no tak keď prídu ťažké chvíľky, tak viem na koho sa obrátiť, že?
27. mar 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinusa22 šťastnú cestu :slight_smile:
27. mar 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 ach jaj .... to len teraz som "hrdinka", pretoze teraz nic nepodstupujem...ale ked pride rad na mna, potom uvidim ci sa budem takto smiat... :fearful: :confused: :astonished:
27. mar 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 to poznám aj ja :grinning:. Ale čo bude to bude. Tak zatiaľ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Ja aj tak väčšinou hučím keď idem od gyňďáka a to idem zajtra :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:. Opäť ma vráti do reality, že ako som na tom biedne. Milujem jeho úprimnosť.
27. mar 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 tak ti drzim palce.... urcite budes mat sliznicu peknucku....uvidis... a ides k lekarovi rano? alebo? to len aby som vedela, kedy mam na teba najviac mysliet :slight_smile:
27. mar 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 na 9 hodinu :sunglasses: tak pevne verím, že iba sliznica rástla a ešte som zvedavá na môjho kámoša dúfam, že ten nepodrástol :grinning: .
27. mar 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 a jasné hneď hodím info :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Ok budem drzat paluchy :wink: :slight_smile:
27. mar 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska gratulujem :slight_smile: je to krása :slight_smile:
27. mar 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hora_lka dakujem moja :zipper_mouth: :dizzy_face:
27. mar 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 aby gyndak neodpadol ked uvidi tuuuuuuuuu vysoku sliznicu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nejako ma pobolieva podbrusko,take pichanie na pravej strane:frowning2: ach jaj, dufam,ze vsetko bude ok:frowning2:
27. mar 2013 o 12:53  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok