Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

makovicka53
31. mar 2013

@zarabono tak to je fakt super 🙂 ...a ty si bola tiez na softe?

zarabono
31. mar 2013

@makovicka53 hej,na softe

makovicka53
31. mar 2013

@zarabono parada a ako to vyslo financne 🙂 ake lieky si brala

martinusa22
31. mar 2013

@zarabono vam to vyšlo na prvy krát???🙂)

zarabono
31. mar 2013

@martinusa22 na druhy,ale preco to nevyslo na prvy,za to v rf nemozu,bolo by to vyslo na prvy....odporucam mojzisku 😉

martinusa22
31. mar 2013

@zarabono co to je mojziska?ja mam teraz za sebou prvy soft , 4 den po ket🙂

zarabono
31. mar 2013
martinusa22
31. mar 2013

@zarabono vkladali mi jedno 8 bunkove, vlastne uz malo viac buniek uz ale strašne som uz nervozna, veľmi mi to psychiku nabija a bradavky ma nejak občas pobolievaju co umna neni zvykom, strašne by som chcela aby to vyšlo a najradšej by som uz teraz testovala:(

zarabono
31. mar 2013

@martinusa22 ja mam maleho z 8bb embryjka 😉 hlavne klud,tie bradavky mozu byt z utrosu.netreba sa zbytocne sledovat.aj ziadny priznak je priznak.ja som nemala ziadne.skus si dat do testu kazdy vecer za maly stamperlik cerveneho vina 😉

martinusa22
31. mar 2013

@zarabono ved ano máš pravdu a vies ze to červené si skoro každý den aj dám?🙂 ide mi teraz tak na chut, neda sa mi nato nejak nemysliet :(

zarabono
31. mar 2013

@martinusa22 kludne si daj,neublizi,pomoze 😉

martinusa22
31. mar 2013

@zarabono kedy si ty testovala?

zarabono
31. mar 2013

@martinusa22 chcela som az na 14den,ale nutne som musela na 11den po ET.ku komu chodis?

martinusa22
31. mar 2013

@zarabono ja mam 8.4. Testovat a k dr. Otevřelovi, veľmi som spokojna snim, este som sa nestretla s takým prístupom ako tam

zarabono
31. mar 2013

@martinusa22 on je v rf?

gerdusha
31. mar 2013

@buba08

eeej, neviem...ale najlepsie bude, ked napises mail hociktoremu lekarovi z RF, oni ti bez problemov odpovedia..

alebo si napis otazku na neplodnost.org
odpoveda tam mudr z heliosu brno

martinusa22
31. mar 2013

@zarabono ano je na ich stránke, je tam od tohto roku

zarabono
31. mar 2013

@martinusa22 zato,lebo meno mi nic nehovori

martinusa22
31. mar 2013

@zarabono a na ten 11 den uz si videla dve čiarky ?

zarabono
31. mar 2013

@martinusa22 ano,krasne //

martinusa22
31. mar 2013

@zarabono tak to skúsim asi aj ja uz vtedy, ale budem mat strach si ho aj spravit

zarabono
31. mar 2013

@martinusa22 kazda sa boji...hlavne mysli pozitivne,ze tam budu. 🙂

martinusa22
31. mar 2013

@zarabono a je dobre spravit si ti rano? Ved ano myslieť pozitívne je dobre ale niekedy to neni jednoduche , mam prec sebou este týždeň a to čakanie je hrozne 🙂)

zarabono
31. mar 2013

@martinusa22 tak to poznam....najlepsie je rano a hlavne mat dobry test s citlivostou 10,najlepsie mamatest alebo ja som mala taky svajciarsky gravitest.robila som vecer o pol 10 z polhodinoveho mocu.urcite neodporucam robit rf test

martinusa22
31. mar 2013

@zarabono aha no tak dobre ze vravíš, musím kúpiť teda lepší

zarabono
31. mar 2013

@martinusa22 tie z rf su slabe,moze ti vyjst negat a budes tehula 😉

martinusa22
31. mar 2013

@zarabono kúpim si urcite iný 🙂) ďakujem a o týždeň takto v nedeľu rano ho spravím

zarabono
31. mar 2013

@martinusa22 budem drzat palce.daj potom vediet 🙂

martinusa22
31. mar 2013

@zarabono ked budem tak to tu urcite bude vidieť 🙂))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre