Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
5. apr 2013

@bettypo
@kukulik30
@martini
@zarabono dakujem 🙂 niekde tu na MK som sa dočítala že zadok 😕 ale to len tak letmo som prebehla

dafy
5. apr 2013

@kukulik30 ahoj kukulik na ktorý deň ti odoberali vajíčka a na ktorý vkladali??? ....mne dnes hovoril Stelcl ze v stredu odber a v pondelok vklad ...len ja nie som velmi za PK bojím sa ze mi neostane ani jedno 😒

zarabono
5. apr 2013

@martinusa22 bola🙂
@martini brucho je najjednoduchsie a najmenej bolestive.a s takou ihlou trafis max vlsocnicu.ja som pichala do svalu-zadok a stehna agolutin.a riziko je,ze napichnes nerv....
@martinusa22 mala si 8 bb ze?

martinusa22
5. apr 2013

@zarabono ano mala a myslím uz aj viac buniek bolo

zarabono
5. apr 2013

@martinusa22 aj ja som mala take.klud a oddychuj.tiez sa mi uhniezdovali 8-9 den

martinusa22
5. apr 2013

@zarabono aha tak super 🙂tak v nedeľu spravím test a uvidíme

zarabono
5. apr 2013

@martinusa22 pekne ver a uvidis.nadej stale je🙂 hlavne sa netreba stresovat skorym testovanim.ja som sa toho strasne bala...

lubica1979
5. apr 2013

@dafy ahoj, ty si bola na 7 DC už na sono? mne hovorila, že na 8-10 DC nám ísť na sono. Držím palce, aby Ti všetko dobre dopadlo. 🙂

martinusa22
5. apr 2013

@zarabono no ved bola to blbost tak skoro testovat ale teraz sa uz budem báť aj pozriet na ten test, asi to rovno ukazem mužovi 🙂))

kukulik30
5. apr 2013

@dafy mne robili odber 14.dc a ET po 5.dnovej kultivacii, cize 19.dc 😉

martini
5. apr 2013

@zarabono mohla by som sa ťa opýtať a poradiť, lebo ty si v tom doma, aj ked tak trochu jemne mimo témy - segra si picha na zražanlivosť fraxapirin či ako sa to vola do brucha a občas už má také to brucho boľavé... kde by sa to dalo ešte pichať?

kukulik30
5. apr 2013

@martini kludne moze aj do stehna a do ramena 😉
ja picham Clexane ( tiez heparin) , ked uz je velmi zle na bruchu, tak tiez uz menim miesto 🙂

martini
5. apr 2013

@kukulik30 dakujem a kde presnejšie do stehna a do ramena. Lebo jej niečo sestrička ukazovala že zospodu do hornej paže, do toho miesta, ktore nám ochabne (sval), ked už budeme staré panie 😉 neviem to lepšie opísať. Len sa jej to zdalo divné... a ešte hovorila, že nevie ako si ma urobiť riasu na ruke a pichnuť, ked jednu ruku nemože použiť 😉 to potom asi riasu nerobíš (ako pri pichaní do brucha) len to proste kolmo pichneš, či? ešte raz dík.

kukulik30
5. apr 2013

@martini ja picham pekne kolmo, sak to su kratke ihly, lavou rukou chytim faldu ( riasu) a pravou pichnem ...ziaden problem a do ramena mi pichali v nemocke a sestricky sa teda nebavili, ani som nepostrehla, ktory presne sval ( a tam je najlepsie mat poruke manzela )...a stehno taktiez....juplne naj je brucho a stehno, tam si poradi sama

dafy
5. apr 2013

@lubica1979 áno na 7 deň....síce bolo písané na 8den ale tým ze zajtra je sobota tak lekár mi napísal ze na siedmy deň 🙂

lubica1979
5. apr 2013

a bola si v Brne na sono? To máš dosť ďaleko.

zarabono
6. apr 2013

@martini moze este ruky,na ramena,lepsie zvrchu ramena a do stehna

mirm
6. apr 2013

Ahojte baby, neviete mi poradit. Vychadza mi utz na vikend a nechce sa mi ist do Brna kvoli prvemu utz. Kde ste si dali v BA robit utz?
Dakujem 🙂

marhulka88
6. apr 2013

ahojte reprofitacky...chcem sa opytat...chcela by som absolvovat v brne ivf -soft cyklus no a zaujimalo by ma ako to cele prebieha...kolkokrat tam treba prist ake vysetrenia sa predtym robia...kolko stoji soft cyklus v brne..dakujem za odpovede 🙂

kika017
6. apr 2013

Dobré ráno dievčatá, začínam sa trochu báť, dnes som si robila opakovane test na 11 deň po ET ten z Reprofitu a je tam strašne slabá čiarka. Bojím, bojím. Na 9 deň po ET som mala úplne koľajnice a teraz ☹ Bol to síce mamatest ale aj tak... V pondelok idem na krv a na kontrolu do RF, tak verím že bábo zabojuje. Pošlem Vám tie testy.

kika017
6. apr 2013

Toto je ten dnešný 11 ET

kika017
6. apr 2013

Toto je na 9 ET

kukulik30
6. apr 2013

@kika017 moja, no nevyzera to dobre ☹ ...asi by bolo treba teraz skontrolovat krv a hodnoty, ci to neklesa...

kika017
6. apr 2013

@kukulik30 Veď toho sa bojím že to klesá ☹ už som to tak mala aj v predchádzajúcom IVF. Ale teraz som strašne verila, že to bude OK

dafy
6. apr 2013

ahojte mozem si dať injekciu prípadne tabletku dithiaden????? spustila sa mi zase alergia koprivka a iba to mi stlmí...len neviem či mozem pori stimulke teraz 😒 uz som cela doškriabana

kukulik30
6. apr 2013

@kika017 ja uz som to tiez zazila, preto viem, ako sa sa citis ☹ najlepsie by bolo ist na krv, cim skor...

kukulik30
6. apr 2013

@dafy ja myslim, ze dithiaden by si mohla, ale nie som lekar...skus zavolat na nonstop linku, oni ti poradia

zlatanka30
6. apr 2013

@kika017 ten test z reprofitu je asi az 25 nie 10 ako mamatest.aj u man to tak bolo .drzim palce ,myslim ze to bude ok

kika017
6. apr 2013

@zlatanka30 Ahoj ja viem že ten z RF má slabšiu citlivosť, ale bojím sa preto že je tam odstup dvoch dní, tak som myslela že tam tá čiarka bude rovnako silná. Aj ty si ju mala slabšiu na tom teste z RF?

falin
6. apr 2013

@kika017 - kika skus si kupit mamatest a spravit zajtra rano, pripadne dnes aj ked uz nebude z ranneho mocu, a porovnat tie 2 ciarky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre