Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

martinusa22
6. apr 2013

@majbo ako to vyzera?

tinna13
6. apr 2013

@kika017 test z RF nema taku citlivost ako mamatest. Nemozes ich porovnavat aj ked je odstup 2 dni. Ja si tie rf testy ani neberiem. Pri dcere som mala na 12 den na mamateste rovnako silnu ciarku ako kontrolnu a tusim na 17 den som si urobila este rf test a ciarka bola slaba. Chod si kupit mamatest urob si ho a uvidis, ze ciarka bude silna 🙂

kika017
6. apr 2013

Baby našla som doma ešte jeden 10 Dr. Max a som si ho teraz spravila a ten má 2 pekné čiarky. Tak dúfam, že to bude v poriadku. Už som si aj poplakala. Toto sú také strašné stresy. Ďakujem, že ste ma podporili 🙂

melisska
6. apr 2013

@kika017 moja su to stresy a presne začínaju s dvomi // a potom stále a väčšie 🙂 držím palceky

martinusa22
6. apr 2013

Ach jaj, dnes rano krvavo špinim , predtým som tak ruzovo-hnedo, neviem ci to neni tym ze troska sa híbem lebo som trocha upratovala , uz nech viem výsledok:(

strapula27
6. apr 2013

@tinkatinulka ahoj,tak ako si dopadla???

natali225
6. apr 2013

ahojte kočky, potrebujem radu, neviete mi poradiť, ak napíšem dnes mail dokimu, odpovie mi aj hneď dnes?

natali225
6. apr 2013

Alebo mi poraďte, aké lieky a injekcie ste začali brať od 2 DC, čo si myslím, že asi sa vtedy začína stimulovať soft, však? Totižto moja 1. konzultácia je v pondelok a tá moja mrcha si prišla nejako skoro na 27 DC t. j. dnes, som s tým nepočítala, tak neviem čo robiť, a čakať zasa mesiac, sa asi zbláznim ☹ ☹ ☹

martini
6. apr 2013

@kika017 prosím ťa, to nech ťa ani nenapadne porovnávať s RF testom. Ja som si teraz urobila 2x mamatest - 10 a 11 deň a potom na 16ty deň Reprfiťácky test a tam bola slabšia čiarka ako na mamateste na 11ty deň. Som si hovorila, že toto je akurat tak na nervy a v ten deň som šla na krv a HCG super 🙂 Aj dr. MAx test bol dosť slabý, ten som si spravila na 12ty deň a som si hovorila, že aka slaba čiarka oproti mamatestom. a ty ked si mala dve čiarky pekne na dr. max, tak to bude dobreeee 🙂

martini
6. apr 2013

@natali225 ťažko povedať, niekto ma na druhý deň stimuláciu len s clostilbegytom a niekto rovno na druhý deň začne clostil aj pichať napr. menopur, merional alebo podobný liek.

natali225
6. apr 2013

@martini dík za info, myslíš, že keby som doktorovi zavolala na mobil, zdvihol by to aj cez víkend a poradil by mi? Mail som mu písala, ale kedy dostanem odpoveď netuším 😒, mám ešte aj decapeptyl injekcie 😢

tinna13
6. apr 2013

@natali225 tak zavolaj do FR na nonstop infolinku, lekar ktory ma sluzbu by ti mohol poradit

kika017
6. apr 2013

@martini Ďakujem, si ma veľmi potešila, už som pokojnejšia 🙂

falin
6. apr 2013

@natali225 - zavolaj na RF linku co maju nonstop, tam ti poradia 😉

dafy
6. apr 2013

@natali225 ja som dneska volala na nonstop linku a dvihol mi doktor Stelcl 🙂 volala si nakoniec??

martini
6. apr 2013

@natali225 zavolaj. neviem či už si na nejakom ivfku bola, ale ak áno, tak mu opíš aký si mala protokol a koľko vajíčok z toho bolo. aby vedeli ako reaguješ. skus povedať v čom spočíva váš zdravotný problém. Reprofit je super aj preto, že maju tuto nonstop linku, tak zavolaj, určite sa nebude tváriť, že otravuješ. su fakt v pohode. Ved čo, prinajhoršom ti povedia, že bez toho, aby ťa videli ti nevedia takto cez telefonon povedať aky protokol ti treba...nič tym nestratíš. volaj 🙂

martinusa22
6. apr 2013

Ja som nevydrzala a volala som na nonstoplinku koli tomu krvacaniu, lebo sa mi zda stale silnejšie to krvácanie a ze mam počkať do testovania, ze sa to môže stať :((((( ja neviem ale mam zlú predtuchu :((((( neviem ci z toho niečo bude , zajtra si skúsim spravit uz test a uvidim :(

mirm
6. apr 2013

ahojte baby, ked vam prisiel prvy den ms, staci napisat lekarovi a potom v pondelok by som zavolala sestricke a objednala sa na utz?

kika017
6. apr 2013

@martinusa22 tak držím palce, budem na teba ráno myslieť

martinusa22
6. apr 2013

@kika017 uz teraz mi je strašne :( ale ďakujem

majbo
6. apr 2013

@martinusa22 u mňa je zdá sa,zatiaľ všetko v kľude. Dopujem sa Utrošom ráno večer,snažím sa nejak neprepínať i keď vareniu a menšiemu upratovaniu som sa nevyhla.Niekedy sa mi zdá,že cítim pobolievanie v prsiach,čo by bol dobrý znak ale bojím sa že je to len sugescia.Po tvojej skusenosti s testom som prestala špekulovať a trpezlivo čakám na pondelok,snažím sa predlžovať si ten krásny pocit,že som,,v tom" 😀 .Mrzí ma že ty máš takéto trápenie,keď si volala RF nezdvihli ti dávku liekov?To by mohlo zabrať a samozrejme horizontálna poloha a kľud. Neboj tieto búrlivé príznaky nakoniec dobre dopadnú,uvidíš!!!!!!!!!! 😉VEEEEĽMI DRŽíM PALCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amali
6. apr 2013

joj babky moje mám takú= malú dušičku....že či bude niečo na tom ultrazv...........príznaky skoro žiadne.... 😒

martinusa22
6. apr 2013

@majbo nie nic mu v RF nevraveli take, ja neviem, mam nechut do jedla a to nevravim ze som totál precitlivena 😢 ja skúsim aj zajtra aj v pondelok, dnes mi doktor vravel ze by tam uz mohlo byt niečo vidiet, tak ležím a trapim sa :(

majbo
6. apr 2013

@martinusa22 a aké máš dávky liekov?No to trápenie ti moc nepomôže, ak máš rada Mela Gibsona ide na pluske,či radšej KIng Kong? 😀 😀 Mala by si prepnúť na celkom iné myšlienky.../ja viem,ľahko sa to hovorí/ skrátka vypnúť....????

martinusa22
6. apr 2013

@majbo 🙂 no snažím sa len ono to namna ide tak navalovo, navali pľaču🙂 nikdy som to nemala, ležím uz teraz stale a snažím sa nemysliet nato, inak toto je tvoje prvé ivf? Neviem ci si mi uz vravela

martinusa22
6. apr 2013

@majbo a dávky mam 2-2

zarabono
6. apr 2013

@martinusa22 kludne si utros navys.kolko beries?

martinusa22
6. apr 2013

@zarabono dve rano dve večer ale bojim sa robit niečo bez opytania doktora

amali
6. apr 2013

@martinusa22 a prečo len takú dávku......ja mám 4 ráno a 4 večer .... 😉

martinusa22
6. apr 2013

@amali ja neviem ,doktor mi tak naordinoval

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre