• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
Ahojte, tak už som doma z kontroly z Brna, voľnej tekutiny je už menej aj vaječníky sa už zmenšili, tak OHSS je na ústupe. Robili mi aj HCG a hodnota je 180. Koudelka mi povedal, že je to OK a o týždeň na ultrazvuk. Tak dúfam, že bude už aj srdiečko.
8. apr 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Baby nemyslíte že je to málo na 13 deň po ET. Vkladali mi jedno embryo po PK.
8. apr 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika017 ja som mala hcg 186, 12 dpo ET, zajtra idem ku Koudelkovi na sono, tak som zvedava, dufam, ze srdiecko bude bit
8. apr 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali aj ja idem zajtra a som na tom podobne, ja chcem aby bolo vsetko v poriadku. Ked mi povie, ze nevidi srdiecko alebo mimomatrenicove, tak sa tam asi vystriem :angry:
8. apr 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty ja by som praveze do roboty chcela uz ist ale doktor sa ma opytal, co budem robit, ked mi to praskne? ci chcem skoncit v nemocnici? ani vychadzky mi nechcel moc dat... mam len hodinu denne... bezpodmienecne po menzes musim prist a podla toho uvidi... bojim sa, ze ak nepraskne bude ma hnat na dalsiu laparoskopiu... :frowning2: zvlasne ale je, ze ked som pred tym mala cysty, tak som mala omnoho vacsie bolesti...
8. apr 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa presne tak.......bojím :frowning2:
8. apr 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali -silno drzim palce. Poznam to, tiez som sa naposledy bala , dokonca viac ako testovania. Urcite bude vsetko ok, daj potom vediet. Kolko ste vkladali?

@annetty - dakujem moja si zlata.V piatok drzim palce, a potom este viac aby to konecne vyslo. Aj tebe @nelly3
8. apr 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin dakujem moc, uz by bolo aj na case, po 8 rokoch nie, ale aj tebe moc drzim palce, cez vikend mozes uz aj testovat :wink:
8. apr 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 - ty to tusim ratas za mna :grinning: :grinning: :grinning: . V papieroch mam 14.4., uvidim ci budem robit v nedelu alebo spravim v sobotu, este sa rozhodnem. A verim ze ten vas jeden bojovnik zabojuje a porazi aj endosku. Velmi ti to prajem
8. apr 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...tie ktoré ste cestovali s autom Košice-Brno ako dlho vám trvala cca cesta??..ja viem ze zalezi aj od toho ako rychlo pojdeme no ale ked sa dodržiava rychlost :grinning: ...aj vy ste tak mali ze pregnyl treba pichnuť večer o 23:30 ?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. apr 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin vkladali sme 2
8. apr 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nám cesta cez Poprad trvala 5,5 - 6 hodín
8. apr 2013 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amali Budem na teba zajtra mysliet, nech nam to obom dobre dopadne, napis potom :wink: .
8. apr 2013 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy nam cesta SNV - BRNO trvala 4.5-max 5 hodin..a mm jazdi predpisovo :wink:
8. apr 2013 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@isabellaa, @amali Baby držím palce aj ja :slight_smile: Určite budú iba pozitívne správy
8. apr 2013 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika017 musia, musia musia.......ale ešte nás čaká dlhá cesta....... :wink:
8. apr 2013 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulienky, chcem sa opýtat, je normálne aby som mala 24 DC pozitívny ovulacny test? dokonca kontrolna je uplne silna a silnejsia ako testovacia...
8. apr 2013 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 A za akym ucelom si si ho robila?
8. apr 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 nebude to tou cystou???
8. apr 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka len ma to tak napadlo, ze si ho urobim... ani sama neviem preco...
8. apr 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 a cysta ma na to nejaky vplyv? ja neviem, preto sa pytam, lebo som zo toho dost zmatena...
8. apr 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 Myslim, ze je chronicky zname, ze sa ovu testy pouzivaju na vcasnu detekciu tehotenstva. Takze si sprav z ranneho mocu tehotensky alebo - ak si doteraz v tomto cykle neovulovala, vyskoc na mm dnes vecer :slight_smile: Cysta s tym nema mat co spolocne.
8. apr 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 ja uz som niekde citala, ze cysty mozu sposobovat pozitivne ovu testy....ale ktovie
8. apr 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka boze, kiez by si mala pravdu s tym vcasnym tehotenstvom... no, som len 24 DC takze asi je skoro na tehotensky test... ovulacia to tiez pravdepodobne nebude, lebo dnes som bola na sone a doktor nevravel, ze tam mam nejaky ten folikul na prasknutie... inak hladala som infosky o tom, ze ci na to nemoze mat vplyv cysta ale veru nic som nenasla...
8. apr 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasla som na jednom diskusnom fore odpoved od admina na otazku ohladom cysty a pozitivneho testu:

hezký večer, při výskytu cyst mnohdy je pozorovatelná i vysoká hladina LH - ovu test je pozitivní, aniž by probíhala ovulace..těhotenský test by neměl být pozitivní při zvýšené koncentraci LH - tj. při ovulaci nebo výskytu cyst...dobrou noc
8. apr 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 a mala si aj menzes normálne?
8. apr 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 ano, ale falosne pozitivne tehotenske mozu ovplyvnovat cysty... o ovulacnych som nenasla nic...
8. apr 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinusa22 menzes mam dostat v piatok - sobotu, to budem 28-29 DC... dnes som 24 DC
8. apr 2013 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 ved vyskusaj, ako radi maurerka, pre istotu vyskocit na tm a este aj pripadne otestovat tehotenskym testom :wink:
8. apr 2013 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu bola aj otazka k tej odpovedi, som ju zabudla skopcit:

ahoj chtěla jsem se zeptat, může cysta způsobit pozitivní ovulační testy? Mohlo by jít i o případné těhotenství?
8. apr 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok