• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

8. decembra 2016 
@melisska ešte nevešaj hlavu, bola si fakt skoro na ultrazvuk. aj v RF odporučaju tak, že na 12. deň doma testovať, na 14. ísť na krv a potom o dalšie dva týždne na ultrazvuk.
@martini v niektorých lekárnach to maju, ale skor skus pozrieť internetove špecializovane obchody. A pogoogli ohľadom tych kvapiek femiguard, dokonca na MK je cela tema na to.
10. apr 2013 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martini ja som ho zháňala v marci. Fakt stiahli ho z trhu úplne. U nás sa dopredávajú iba zásoby. Ani objednať sa už nedal.
10. apr 2013 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ria191 tak to je fakt blbé. hadam sa to nejak vyrieši.
10. apr 2013 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinusa22 v niektorých lekárnach to maju, ale skor skus pozrieť internetove špecializovane obchody. A pogoogli ohľadom tych kvapiek femiguard, dokonca na MK je cela tema na to. ved pozri :slight_smile:

Ja som už fakt blbá, píšem sama sebe :grinning:
10. apr 2013 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martini
dufam a verim, ze ho uz nebudem v buducnosti potrebovat :slight_smile:
10. apr 2013 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@melisska
pocuj ty si tehulka, vsetko bude oki uvidis moja. ver tomu :wink:
10. apr 2013 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nelly3 50 na 50 ....tehulka som, ale nešťastna, v pondelok...bude
10. apr 2013 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby a je dôležité brat vitamín E?
10. apr 2013 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@isabellaa je mi to luto.Drzkaj sa moja.
10. apr 2013 o 16:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
10. apr 2013 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj. Buduci tyzden by som mala zacat stimulaciu k 2.ivf. Cakam na recept z Brna. Chcem sa Vas opytat ,ktore mate skusenost... Vydaju mi v lekarni lieky na recept s CR.? A ked Vam posielali recept postou ako dlho to trvalo? Uz cakam tyzden a recept nikde. Bojim sa ci zozeniem lieky tak na rychlo.
10. apr 2013 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rous recept vystaveny v EU plati vo vsetkych statoch EU. My sme kupovali lieky na sk. recept v Uk a nebol ziaden problem. Viem, ze baby, ktore to maju blizko do Madarska chodia lieky na ivf kupovat tam. Ze je to tam lacnejsie.
10. apr 2013 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte po stimulacii mi ostali: Cetrotide 0,25mg - 1 balenie/7injekcii EXP:10/2013, Diphereline 0,1mg- 3 balenia x 7 injekcii EXP:11/2013, Pregnyl 5000 - 3balenia EXP:04/14 a zvyškový Gonal 450iu + 150iu 2 perá EXP:11/13 vhodné na dopichnutie - máte niektorá záujem? som z Bratislavy
10. apr 2013 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AHojte, chcem sa spytat kedy sa picha pregnyl?Staci jedna injekcia?
10. apr 2013 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte tak sme doma :slight_smile: ...nemám dobré správy iba 2 vajka mám aj ked ich bolo viac ešte dr sa tesil ked robil sono ze krásne vajka a nakoniec po odbere ostali len 2ks a este ktovie či to preziju či vlastne oplodnia :frowning2: ...som sklamaná...a este po ceste stresy jak hovado ..zabudla som kabelku na benzínke na zachode s peniazmi ,telefonom ,dokladmi no hroooza ked som to zistila a to od benzínky sme boli uz asi hodinu a pol na ceste ....tak sme sa museli vrátit a s malou dušičkou som dufala ze ta kabelka tam bude..naštastie ju pumparka našla :slight_smile:
10. apr 2013 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mirm ja som pichala vecer 11:30 :slight_smile: ale to asi urcuje lekár :slight_smile:
10. apr 2013 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy teda, to si si fakt dnes prezila stresujuci den, verim, ze tie stresy stali za to a budu z toho za par dni // ciarky :slight_smile:
10. apr 2013 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@buba08 bojím sa ze sa neoplodnia :confounded: a potom to bolo všetko zbytočné
10. apr 2013 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy musis verit, ze sa oplodnia a vsetko dobre dopadne, budem na teba mysliet,
ja som uz po laparke na rastislavke v KE, ale este cakam na vysledky z odberov, ktore mi pri nej robili
10. apr 2013 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dafy nič si z toho nerob:slight_smile: ja ked som išla na prvy odber tak som nemala žiadne vajka, bolo to prvy krát a min.stimulacia, zvýšili mi potom o jednu tabletku viac a plus injekcie a prišla som na odber a mala som potom tri vajka a ztoho zostalo len jedno co sa ďalej vyvijalo,ale teda nic ztoho nakoniec nebolo ale chcem tym len povedat ze aj z toho mala môže niečo byt:slight_smile:len treba byt trpezlivy:slight_smile:) fakt nic ine ti nezostava, tam v RF idu od najjednoduchšich metód a k tomu treba trpezlivosť,takze vôbec to nemáš take zle:slight_smile: mozu sa aj obe vyvíjať:slight_smile: tak držím palce aby si išla na vklad:slight_smile:)
10. apr 2013 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy no a s tou kabelkou, fuuuuha ine fofry boli čo? Ale tak nakoniec ste tam aj tak dorazili:slight_smile:
10. apr 2013 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy ako si presne stimulovala, s čím?lebo ja som mala 1-1 clostil potom dva krát menopur a potom ovitrel alebo teda pregnyl a dobre som zareagovala , stačilo to a a ani mi doktor nechce zvyšovať dávky
10. apr 2013 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lunecia ahoj ten pregnyl 5000 by som brala ale ako by som to od teba dostala?:slight_smile:
10. apr 2013 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinusa22 tu kabelku som nechala smerom uz naspät domov :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som mala 75jed.denne 9 dní a k tomu clostilbegyt 3krat denne
10. apr 2013 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy aha tak fajn ale hlavne ze kabelka bola v rukách, no tak ja som mala menšie množstvo ale tak aj tak neni nic stratené, tešila by som sa aj dvom, urcite sa bude minimálne aspon jedno vyvíjať :slight_smile: neboj, zajtra budes vediet uz ako stoja natom
10. apr 2013 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinusa22 ved hej nič iné mi neostáva len čakať :slight_smile:
10. apr 2013 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dafy dakujem a do brucha? Lebo mne este davno pichali do zadku do svalu.
11. apr 2013 o 06:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy tak ono to bude možno ťažšie na psychiku teraz, ale určite nič nie je stratené. Tak s tou kabelkou to bolo super šťastie, že ti ju našiel personál :grinning: chvalabohu, aj keď to muselo byť o "hubu". Veľa šťastia a pevných nervov teraz.
11. apr 2013 o 07:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rous - ano, vydaju bez problemov.

@mirm - pregnyl mozes pichnut aj do brucha, aj ja som niekedy do zadku a v Brne mi povedali ze mozem do brucha

@dafy - len trena verit ze sa oplodnia. Drzim palce
11. apr 2013 o 08:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@falin dakujem :slight_smile:
11. apr 2013 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok