Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evulka777
18. okt 2009

Dá sa zmeniť CAR v priebehu už schválenej žiadosti poisťovňou?

lenka20
18. okt 2009

urcite sa da zmenit... ale neviem, isto su okolo toho nejake papierovacky.. a hlavne neda sa to uz v priebehu stimulky.....
avuska idem kuknut 😉

siam
18. okt 2009

Ahojte 🙂 dakujem za adresu,mailík už som konečne napísala.
evulka dá sa zmenit,ja som menila žiadost schválenu v iscare na gyn-fiv.vybavilo to CAR.Ja osobne však pokusy na slovensku strašne lutujem a keby sa dal vrátit čas určite idem hned do reprofitu.U nás ide bohužial ešte stále o zisk v reprofite ide o úspech,peniaze je to posledné čo ich zaujíma.Jak ti písali baby nedá sa porovnat neporovnatelné.

evulka777
18. okt 2009

siam, takže mi chceš povedať, že v Reprofite mi to výjde na 1.krát?

evulka777
18. okt 2009

baby, po 1.IVF kedy najskôr môžem ísť na 2.IVF? Je tam potrebná aká dlhá prestávka?

siam
18. okt 2009

Evulka jasné,že ti prajem aby ti to vyšlo na 1krát,ale to ti nikto nezaručí.V reprofite však máš omnoho väčšiu šancu.Nad mojimi stimuláciami ktoré som mala na slovensku krútil dr.v reprofite hlavou.Nám to vyšlo hned,ale trvalo dloho kým som mohla íst na pokus čakali na dobrý horm.profil,mne dost dlho kolísal.Na slovensku do mna narvali dávky jak pre kona a potom stimulku stopli,lebo som nereagovala.Je toho strašne vela prečo u nás nikdy viac.
Prestávka sa doporučuje 3mesiace,ale na ket môžeš íst hned.Ja sa k Vám čoskoro možno zase pridám,chceme súrodenca pre princezničku a ked bude výroba trvat tak dlho jak u nej,tak aby sme už začali.

evulka777
18. okt 2009

Baby, a ešte taká dosť otázka od veci. Ako to riešite v práci? Veď je potrebné veľa voľno, dovolenky a tak.

tanitta
18. okt 2009

ahojky kocky..
Zuzla.. dnes testik nebol??? 😎
Siam...keby siel vratit cas vsak?...ako si sa "dopracovala" k R?...
Evulka...presne chod ..len na pohovor nic ziadnu ziadost nespisuj....porovnaj si a potom sa rozhodni.....v poslednej dobe su varaj aj nejake poradovniky v caroch...
pozdravujeeemmm 🙂

tanitta
18. okt 2009

avaka.. vizera ze princezna bude dobre spinkavat 😵 😉
evulka...najlepsie je ist na pn... 😉

bobjan
19. okt 2009

Ahojte🙂

Len som letmo preletela a čo som nenašla??? Zuzlik 😎 😎 😎 😉 Držím všetko čo mám 😵

Zdravím vás bambuľky a želám krásny začiatok týždňa😉

zuzla80
19. okt 2009

Pekné ránko 🙂
Avušik jejda aké pekné fotečky - a tá zývacia super, veľmi sa mi páči - je to sranda ako to dnes vedia zosnímať. Aj napriek tvojej únave, to bol určite pekný zážitok však 😉

Bobjan drž, všetko čo máš 🙂

Ako tak vidím, tak každá máme nejakú tú úvodnú skúsenosť so slovenským CARom - ja som to tu už viackrát spomenula ale u mňa košický car spln má straaašne ďaleko od Reprofitu, to je niečo neporovnateľné... Ale ako Lenik napísala, asi sme si museli prejsť aj zlými zážitkami, aby sme potom vedeli porovnať a zistiť, že na svete ešte existujú cari, ktoré niesú závislé na ziskoch.

Táni netestikovala som, asi zrejme zíjtra 😉

Juliček žiadne nové info ohľadne mirindika?

lenka20
19. okt 2009

dobre ranko baby, avuska malicka je nadherna, krasne fotecky, isto to bol krasny zazitok pre vas oboch 😵 😵
siamka tak drzim palce nech ten surodenec pride cim skor 😵 😵 😵 mas pravdu, u nas este stale ide o zarobok.... presne vystihnute...
zuzanka tak zajtra tam uz budu riadne tucne dialnice 😵 😵 😵
evulka ja som mala 2 IVF v R. tesne po sebe a dobre som reagovala... zalezi aky bude sono nalez po IVFku, inak nic nebrani ist do toho zas...na Slovensku trvaju na 3-mesacnej pauze.. viac-menej kvoli poistovniam, tie ti ziadost neschvalia skor ako po 3 mesiacoch od posledneho IVF.. a s volnom - no, ja som bola vzdy na PN a naposledy na dovolenke... cely cas.. manzel ma donutil...ale to podla mna nie je potrebne.. ak nemas fyzicky namahavu pracu tak to nie je treba.. ale mala by si si vybrat obdobie v praci ked je troska menej stresu a vies si zabezpecit, ze si tych par dni volna budes moct vybrat... na kontroly, na OPU, na ET, par dni po ET by bolo dobre povegetit..
tanicka ahoj, co nove veduci? 😉

tanitta
19. okt 2009

dbre ranko;)..
Zuzla.. ja som sa uz tesila na dalsi testik 😵 ...to si mala uz kazdy den teraz 😎 😉
Leni...no my v pohode.... 😉 veduci obcasne vyhlasi spankovy strajk ale hlavne ze v noci spi 😝 .. teraz mame take obdobie ze sa stale stvera na mna.. lozi do psovych misiek a zacinaju mat spolocne hracky 😅 😅 no ale mame urcene hranice co mozu jeden voci druhemu 😉 ...no a gombik na pc som nastelovala tak aby ho nemohol manualne vypnut 😀 .. konecne sa nam vycasilo ze v piatok max 17°C 😲

takyna
19. okt 2009

Ahojte kočkule, Avi malá je krásna a to zívanie 😉 🙂 chutná je, Veru Zuzík to si mala každý deň teraz testovať 😎 , ja som veru hej 😉

takyna
19. okt 2009

moja dievka má v sobotu 18rokov, tak dnes idem trošku pobehať a zabezpečiť sálu, nech sa má kde rodina zísť a si zatrsať 😀 , Tanit a ostatné mamule sa ani nenazdáte ako rýchlo to všetko beží..... 😵

takyna
19. okt 2009

teraz mi došlo , že ja už oficiálne môžem byť stará mama 🙄 😝 😀

zuzla80
19. okt 2009

Juuj baby vy ste hádam viac nedočkavé ako ja - možno testnem k večeru, dám vám potom vedieť, ale viete, že na mňa nemáte tlačiť 😅

Taky, že stará mama 😀 - veď budeš ako Habera, ten má aj malého synčeka a aj vnúčika zároveň 😉

Leni, Táni pozdravujem vás 🙂

tanitta
19. okt 2009

Zuzla.. my tlacime na tvoj mocovy mechur 😉 😉

zuzla80
19. okt 2009

😀 😀 ten ma poslednú dobú tlačí aj sám 😀 😀

takyna
19. okt 2009

Zuzík tak to je dobré znamenie 😉 , netlačíme na teba, ešte , že čo 😨 , len sme nedočkavé 😎

takyna
19. okt 2009

Hej *Habera to má zaujímavé, hlavne keď mu to začne hovoriť, že dvojročný chlapci "ahoj oci, ahoj starký" 😀

takyna
19. okt 2009

Diorík myslím na teba 😵 a držím palčoke nech je vajíčok veľa kvalitných 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

naduska
19. okt 2009

ahojte kocky po akej dobe sa moze ist znova na minimalku ak nevijde.?
taky-ku komu chodis do reprofitu?

takyna
19. okt 2009

Naduska k Mudr. Koudelkovi, myslím, že sa dá isť hneď nasl.cyklus, ale prípadne skús im tam zavolať, Naduska už si minimulku teraz mala?

naduska
19. okt 2009

nie ja som bola teraz vo stvrtok sa dohodnut, idem tam 1x chodila som do Brna helios.chodim Koudovi 🙂
aku si mala stimulaciu?

takyna
19. okt 2009

mala som soft cyklus , teraz čakáme na výsledok 😉

naduska
19. okt 2009

si tam 1x?
nebola si aj na minimalke?napisem ti na IP.

takyna
19. okt 2009

ok

tanitta
19. okt 2009

Taky... titul babicka este trosku pocka 😉 ...lebo coskoro budes mamicka 😉 .. takze budu oslavy? 😎 gratulujem k dovrseniu dospelosti 🙂 ... jedna moja znama ked dovrsili deti 18 pobalila im veci a ahoooj 😀 ...skoro som odpadla 😅 ... tento rok budu aj u nas velke oslavy tato a syn😉 ....

takyna
19. okt 2009

Aj my sme sa jej pred pár rokmi takto vyhrážali, že jej zbalíme veci a čavo 😉 , manžel si s nej robil srandu, že na 18-tku jej kúpi jednosmerný lístok do Ameriky 😀 , ale teraz nám chýba.... 😉

Tanitka veru rok tu máte coby dup 😉 🙂 , to bude tortička, sviečočky.... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre