• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
Ahoj dievcence. Este mi stale nedosiel recept z Brna a ja zacinam byt v strese. Mam moznost od jednej kocky kupit Merional a Puregon. Mozu sa kombinovat, co myslite?Poradte mi...
11. apr 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy držíme ti prsty :wink: určite to nebude na prd :slight_smile:
11. apr 2013 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy nebude, oni su špička :slight_smile:
11. apr 2013 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááj dakujem dievčatá :slight_smile: najradsej by som sa dala do narkozy lebo to čakanie ma zabíja :grinning:
11. apr 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy neboj sa, určite to dobre dopadne, držím palce :wink:
11. apr 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska - meliska, nemysli na to moja. Ja viem ze je to tazke, podobne som zazivala pred vianocami. Ako vies u mna to nedopadlo dobre, ale verim ze po tolkych rokoch cakania ti panbozko da tesit sa z drobciatka. Myslim na teba stale, drz sa.
11. apr 2013 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rous - zavolaj do Brna , ze si ho este nedostala, nech ti to preveria. A mailom sa spytaj dr. ci mozes nakombinovat tie 2 lieky. Myslim ze ano, ale radsej si to over :wink:

@dafy - to cakanie je na celom ivf snad to najhosrie. A uvidis kym budes cakat na //, to je zabijak :confounded: . A neboj urcite sa dozvies pekne infosky
11. apr 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ver svojim embryjkam, urcite sa oplodnia, maju tam super embriologov, nie je dolezity pocet ale kvalita
@rous neviem preco to z Ciech tak trva aj mne isiel minule list tyzden a pol
11. apr 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy tak skoro? no zajtra idem na prvy utz tak som zvedava. Aj mam menej nafuknute brucho ako predtym, ved uvidim
11. apr 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ale ved nevadi, hlavne, aby to cele dobre dopadlo :slight_smile:
11. apr 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy no coooo ako?
11. apr 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte i ja sa chcem pripojit k teme Reprofit a skusenosti, zajtra idem tiez na prvy ultrazvuk a mam trosku obavu z toho snad to dobre dopadne.
11. apr 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence, tak už mám kontrolnú krv za sebou. Zo 180 máme 600. Prvá krv bola v pondelok a druhá dnes. Tak verím že to bude v poriadku :slight_smile:
11. apr 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@kika017 to je dobra sprava :slight_smile:
11. apr 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirm väčšinou na 13ty deň cyklu. niekedy den skor, inokedy den neskor.
11. apr 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika017 no stúpa ukážkovo, každý druhý -tretí deň sa má zdvojnásobiť. dobrá správa :slight_smile:
@dafy už si volala? verím, že máš dobré správy. držím prsty.
@tancik držte sa, už stimuluješ, ked ideš na ultrazvuk?
11. apr 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja hlásim, že som bola dnes na ultrazvuk - takže jedno 3 mm drobčiatko tam je a bije mu aj srdiečko :slight_smile: tešíííím.
11. apr 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@martini to je kraaaasne, kedy sa uz aj dočkam takejto užasnej správy :(
11. apr 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano stimulujem, ja som uplny novacik v tomto ......vsetko co tu baby pisete si poctivo citam a dufam, ze zajtra nieco na ultrazvuku uvidia.
11. apr 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martini gratulujeeeeemmm tesim sa s tebou
11. apr 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinusa22 dočkáš :slight_smile: len treba veriť a niečo preto robiť :wink: Ja ked som sa dočkala prvého syna, tak som bola v RF skoro každý mesiac :grinning: (oktober - konzultacia, november - IVF + ET, december - KET, februar - IVF +ET)
@tancik verím, že ich tam bude tak akurát a peknej veľkosti :slight_smile: držíme prsty.
11. apr 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini dufam i ja....zajtra mam 10 den cyklu radsej tam idem skor ako neskor...lebo neviem ako moje telo na tuto stimulaciu bude reagovat......
11. apr 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tancik no to je najvyšší čas na 10ty deň. ešte možu trošku ovplyvniť stimulku, ak by sa im to nezdalo a presnejšie určia deň odberu.
11. apr 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini veru tak ....dufam, ze k ovulke nedoslo skor..lebo dnes som mala take cudne pocity...ale vsade kde citam , tak clostilbeg.ju vyvolava na 11 az 15 den cyklu
11. apr 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini Ahoj, chcem sa spýtať na koľký deň po vklade si bola na ultrazvuk?
11. apr 2013 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinusa22 nemám dobré správy iba jedno sa oplodnilo a či sa bude deliť sa este nevie mám este zavolat o štvrtej...strácam nádej :cry:
11. apr 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini ved hej a nechcem to vzdať , ked sa do toho odhodlala tak to dobojujem az kým nebudem tehotna:slight_smile:))takze vlastne tebe to vyšlo na 3 krát?
11. apr 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ale neboj, dobre bude, ked uz budes vediet načom si tak ti bude lepšie uvidis:slight_smile: ver bojovnikovi:slight_smile:))
11. apr 2013 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
taká som z toho smutná že až mi je do plaču :cry: ani sa mi nechce robiť a pretvarovať sa :rolling_eyes:
@martinusa22
11. apr 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy Ach jaj ,verím ti, aj mne tak bolo,je strašne koľko si ženy musia vytrpet ale potom ked príde ten okamih tak je to zaslúžene , vydrž to do 4 hod a ver ze ti povedia dobru spravičku:slight_smile:
11. apr 2013 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok