• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

3. decembra 2016 
@alka025 tak asi múdrejšia budeš až zajtra po konzultácií :wink: tam sa vyslovene opýtaj. neviem poradiť.
@dafy juj, neviem, lebo oni majú jednu cenu za protokol s odberom a potom inu cenu za protokol bez odberu. skus ešte pozrieť ich cennik na stranke RF.
11. apr 2013 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tancik na 13:30 hod a k dr. Kurecova
11. apr 2013 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alka025 aha tak to ja idem rano na ultrazvuk a neviem ci pojdem k tomu prvemu doktorovi co som bola na konzultaciu alebo k niekomu inemu....ja som bola u Dr. Otevrela
11. apr 2013 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alka025 a odkial?
11. apr 2013 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy za opu sa plati 3000
11. apr 2013 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tancik ja som zo Serede trnavsky kraj a ty? A uz stimulujes a je to tvoje prve ivfo lebo nase ano.
11. apr 2013 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alka025 to sme ale blízo, ja som zo Sládka:slight_smile:))
11. apr 2013 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tancik to je aj môj doktor, je strašne mily:slight_smile:))verím ze práve on mi pomôže
11. apr 2013 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinusa22 aj na mna velmi dobre zaposobil, vobec cela klinika na mna dobrym dojmom posobi. A ty si ako na tom?
11. apr 2013 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinusa22 super drzim palce aby ti v RF pomohli :slight_smile:
11. apr 2013 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka_1 ja začínam začiatkom mája, ak neprídem mrcha skôr
11. apr 2013 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@tancik ja som po prvom ivf a v máji začínam s druhým pokusom :slight_smile: musiii to vyjst, nebudem si uz pripúšťaš ze by to nevyšlo lebo je to to najhoršie, a ty stimulujes práve ?
11. apr 2013 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinusa22 ano tak uz mam dostimulovane resp. zajtra idem 1x na ultrazvuk a uvidime....ja si to nepripustam mne to musi vyjst....inak obava tam je ,lebo som mala nadchu min. tyzden,ale uz som fit...tak verim tomu, ze mi to vyjde...drzim i tebe palce
11. apr 2013 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tancik podobne držím palce a ideš do Brna na ultrazvuk ?ako si presne stimulovala?
11. apr 2013 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinusa22 ano do Brna idem....brala clostillbegyt od 3 dna cyklu rano vecer jednu tabletu pat dni...ty ako?
11. apr 2013 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tancik no ja som mala prvy krát to iste ale nejak som nezareagovala, neboli žiadne vajka ale potom druhy krát som mala od 3 dňa do 7 clostybegyt 1-1 a potom 7 a 9 den injekcie menopur a na konci pregnyl a bolo to dobre , v máji budem absolvovať zase to iste možno o jednu tabletku klistylbegytu viac 1-1-1 a uvidíme, ze som dobre zareagovala a nemusím brat vyššie dávky , ze to stačí
11. apr 2013 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinusa22 a ty si mala vsetky vysetrenia v poriadku pred stimulaciou?
11. apr 2013 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tancik ano ja som akože uuuuplne v poriadku:slight_smile:priniesla som tam čerstvé moje výsledky tak to šlo hned, beriem samozrejme vitamíny od môjho gynoša a aj na stitnu žlazu
11. apr 2013 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinusa22 mala som aj vklad všetko ale akosi sa mi to neudrzalo v maternici, začala som spinit 9 den po vklade az to prešlo k menzesu takze tak ale nevadi nabudúce to uuuurcite vyjde, verím tomu:slight_smile:
11. apr 2013 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tancik Ach napísala som to sebe:slight_smile:)))
11. apr 2013 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinusa22 a kto ti robil ultrazvuk i vklad dr. otevrel?preeeeeeeeeeeeeeco sa neudrzalooo...nabuudce bude to dobre
11. apr 2013 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tancik ja chodím do Viedne k Štefanovicovi na ultrazvuk a potom hned kontaktujem Otevrela, bol pri mne od zaciatku az do konca:slight_smile: a neuhnuezdilo sa jednoducho, strašne som bola nešťastná ako nikdy ale tento krát to nedopustim, nesmiem mysliet na to najhoršie ale občas tie hormóny robia svoje, vkusu som rumazgala:slight_smile:)))
11. apr 2013 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinusa22 aha tak ja aj na ultrazvuk idem k otevrelovi....ja som zase po tych liekoch taka nejaka ospala....a nic sa mi nechce
11. apr 2013 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tancik ja by som tiez najradšej išla k Otevřelovi ale mam to troska komplikovane kedže pracujem tu vo Viedni ale tak zatial všetko išlo pekne :slight_smile:
11. apr 2013 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinusa22 a ved to nie je ani daleko a hlavne,ked o neprekaza a vsetko je tak ako ma byt tak je to potom dobre...kedy idete opat?
11. apr 2013 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tancik no našťastie to nemáme ďaleko , ty si odkial?ja teraz budem upenlivo čakať mrchu ale to bude az niekedy začiatkom mája a potom zacnem, zhanam si teraz potrebné lieky dovtedy
11. apr 2013 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby kolko trva kym vas objednaju na konzultaciu,kolkokrat sa musi ist do brna staci ak by mi robil ultrazvuky moj gynekolog?Ake mate skusenosti a ktoreho lekara by ste mi tam odporucili? vdaka za odpoved.A daju sa vlozit aj 2 embryjka?
11. apr 2013 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ja hlasim 3. soft neuspesny :pensive: ...necakane mi dorazila 7. den po ET mrcha...toto sa nam este nestalo :frowning2:
11. apr 2013 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kukulik30 Ach je mi to ľúto ale ty si potom ten istý prípad ako ja, mne tiez prišla mrcha10 den, doktor co ti nato povedal?
11. apr 2013 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinusa22 dr vravel, ze mam pockat , ist na krv a potom sa mozu lieky vysadit, takze zajtra pojdem ...ale ja vidim, je to normalan silna mrcha...
nechapem, ja som nikdy nedostala skor ako som vysadila progesteron....
a mam za sebou 15 transferov ( Et a KET spolu) , z toho som sice 2 x otehotnela , ale ked som boal neg, nikdy som ani nespinila, ani mrcha neprisla...
11. apr 2013 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok