• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. júla 2017 
@majbo ja tiez mam mesiac pauzu, tiez by som sla najradšej hned ale az v máji začínam :slight_smile:
13. apr 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 mne vyslovene tak povedala ze kazdy den kvoli tomu ze sa potom prekrvuje maternica :wink: ja vinko nemusim ale dneska som si povinne dala...ked musis tak musis :grinning:
13. apr 2013 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
13. apr 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, nebojte sa toho červeného, deci - dve je úplne v poriadku a dokáže veľmi pomôcť. Ja som ho pila denne až do testov a ešte aj chvíľku po krvi, ale už len tak maximálne do jedného deci, resp. skôr pol deci :slight_smile: Držím palce!
14. apr 2013 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@annetty ináč vcera som pisala cez mobil tak toho smutneho smajla si nevšímaj prípadne iné preklepy :grinning:
14. apr 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin a este jedna spolubojovnicka posielam srdiecka na testovanie nech su tam krasne kolajnicky a potom bijuce srdiecko a zdravucke babetko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. apr 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 drzim palceky nech je to tentokrat uspesne az do sameho konca zasluzis si to ako kazda jedna snazilka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. apr 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte dievčatá ak mi vychádza ultrazvuk na sobotu môžem ísť v piatok alebo sa mám radšej dohodnúť s lekárom. dakujem
14. apr 2013 o 10:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dakujem, tiez k nej chodis? a drzim palce na ten najlepsi vysledok!!!
14. apr 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emma30 podla toho ako sa dohodnes s dr. 1kontrola je od 8-9 DC, ale robia aj vikendy sona
14. apr 2013 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pufa 5 bunkové mi dávali...len teraz čítam ze sliznica 7,1 to asi není dobré či?? :unamused:
14. apr 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sneznicka nie, ale raz mi robila vklad a v piatok dafy :slight_smile:
14. apr 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč dievčata všetko sa na mňa valí zlatá žila ma bolí uz dva tyzdne a nie nie sa jej zbaviť a este k tomu jak naschval sa mi spustila alergia koprivka v den vkladu ale hrozne tak som si musela dať dithiaden nemala som na výber :unamused: a dnes ráno zas ale uz som si nedala dithiaden ....aj pred OPU sa mi spustila asi 2 dni a vtedy mi Stelcl povedal ze kludne mozem zobrat ..no a vcera v lekarni mi povedali ze sa nemoze v prípadnom tehotenstve tak ja neviem teraz :confounded:
14. apr 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy skús sa spýtať dr. Či môžeš ??? ? Ja som chcela niečo na upokojenie, a dr. Povedala, že ide všetko do plodu, ale zajtra si iste dám poľky kinedrilu, už je to aj na mňa veľa.
14. apr 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ten kinedril si das kvoli ukludneniu pred utz alebo proti nevolnosti, prepac, dnes nejako nechapem :wink:
14. apr 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota- sarasotka moja, dakujem za srdiecko, poslem dalsej bojovnicke. Zial dnesny test zodpoveda tomu ako sa citim. Hnusna / ciarka :frowning2: Nasi posledni dvaja bojovnici to vzdali.
Inac @kukulik30 presne vystihla to co aj mne vrta v hlave. Kde je ta hranica, kedy povedat dost. Mam pocit ze sa k tomu bodu uspesne blizim.
Drzim palceky dalsim snazilkam cakajucim na testovanie a strasne myslim na teba @melisska , aby si zajtra mala pekne spravicky. Zo srdca ti to zelam.
14. apr 2013 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba08 áno koli utz, mňa to veľmi upokojí
14. apr 2013 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ďakujem moja, dúfam, ale veľmi neverím a tu bude moja hranica...
14. apr 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin je mi to velmi luto posielam jedno velke objatie nech rychlejsie vilieci telo aj dusu
14. apr 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska jedno srdiecko pre zajtrajsi den budem na teba mysliet
14. apr 2013 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota ďakujem moja
14. apr 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin je mi smutno s tebou, želám aby to rýchlo prebolelo
14. apr 2013 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska Veľmi držím palce na zajtra, mňa čaká prvý ultrazvuk v utorok. Tiež som plná očakávaní a veľmi sa bojím. Tak veľmi si prajem za nás, aby to dobre dopadlo.
14. apr 2013 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika017 ďakujem moja, tak u mňa je to horšie, budem vedieť zajtra, ale ty sa nebojkaj, držím prsteky :slight_smile:
14. apr 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annetty nemozes pit od mrchu do OPU alechemilku? prave som si ju kupila na sliznicu...:frowning2: som stratena ..:slight_smile:
14. apr 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy tak si teda dam dnes aj ja...:slight_smile:
14. apr 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska moja, nevzdavaj to... budem sa za Teba dnes modlit, aby ta ten tvoj maly spuntik prekvapil:slight_smile:
14. apr 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cora41 ďakujem :slight_smile:
14. apr 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska posielam srdiecko, myslím na teba a stále verím, že zajtra uvidíš na UTZ svoje drobčiatko vitálne:slight_smile: držím siiilnnnoooooo palce :wink:
14. apr 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babenky mame vysledky z pitvy nas anjelik bol zdravucky ako buk-LUBIME TA LASKA.Naberieme novu silu v CHorvatsku a v auguste sa pustime do dalsieho boja. :wink:
14. apr 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok