Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

buba08
15. apr 2013

@melisska super sprava hned rano, davas nam novu nadej 🙂

monita81
15. apr 2013

@melisska super,slzy mi normálne vybehli,presne toto sme chceli počuť 😵 😵 😵

speranza1
15. apr 2013

@melisska Boze... pocitila som neskutocnu ulavu, vyhrkli mi slzicky..a to vsetko len a len od stastia... velmi si prajem aby kazda sprava od teba bola takato krasna 😵 😵 😵

tinkatinulka
15. apr 2013

@melisska nadherná správa na pondelok...gratulujeme maminaaaa 🙂 🙂 🙂

ria191
15. apr 2013

@speranza1 aha jarné slniečko vyšlo 😀 😀 😀 . Ty bosorečka nejak nás tu zanedbávaš 😀 😀 😀

speranza1
15. apr 2013

@ria191 ahooooooooj draha..... nezanedbavam..stale si vas tu citam, len pomenej prispievam...a mimochodom cakam na odpoved jednej babenky, ktora bola pred nedavnom na KET .. nevies tak "nahodou" ako to s nou vyzera???????? 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😵 😵 😵

ria191
15. apr 2013

@speranza1 veľká bieda 😀 😀 😀 ale berie to s 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
15. apr 2013

@ria191 jajaj.. tak bieda... a to uz preco??? 😕
ako sa inak mas? aky bol vikendik? 🙂

ria191
15. apr 2013

@speranza1 vieš ako sa hovorí žiadne príznaky žiadne tehotenstvo ☹ ☹ ☹ . Cítim sa presne ako v novembri 😠 😠 😠 . Ale beriem to teraz športovo 😀 😀 😀 zatiaľ. Tak ja mám v poslednom čase veru perne víkendy. Zmenila som taktiku, aby som na to nemyslela, tak som sa starala o dve neterky a to veru nemám čas si ani sadnúť, ale od včera sa cítim veru veľmi zle. Je mi stále zima tak neviem čo sa deje. Som ako zbitý pes. Totálne psycho nervózna chudák mm a rozladená 😠 😠 😠

speranza1
15. apr 2013

@ria191 nemyslim si, zeby ziadne priznaky znamenali ziadne tehu....kedy ides na krvicku?? alebo kedy sa chystas testovat??
ake "stare" su neterky? 🙂

ria191
15. apr 2013

@speranza1 tak, ale väčšinou to tak je ☹ . Aspoň čo tu tak čítam a aj z vlastnej skúsenosti. Obidve majú 6 😀 a ešte majú kámošku tak ich mám tri 😀 😀 😀 . Keby som nemusela tak netestujem vôbec , ale keďže musím tak v stredu. To budú nervy 😀

lynx19
15. apr 2013

@melisska gratulujem k srdiecku 🙂

pufa
15. apr 2013

@melisska rozplakala si ma... velmi sa tesim 🙂

pufa
15. apr 2013

@ria191 jednym z mojich prvych priznakov tehu bolo, ze mi bola stale zima a citila som sa ako zbity pes. Ledva som sa presuvala z miesta na miesto. Si mi to pripomenula 🙂

ria191
15. apr 2013

@pufa neverííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím fakt?

sarasota
15. apr 2013

@falin asi to bude Makarska 😉

sarasota
15. apr 2013

@melisska gratulujem krasna sprava hned na zaciatok tyzdna 🙂

sarasota
15. apr 2013

@ria191 a Ty budes v stredu pokracovat s // kolajnickami velmi Ti to prajem 🙂 🙂

sarasota
15. apr 2013

@tinkatinulka na sto percent nikto nevie ale podla lekarov tam bol zapal hned od zaciatku 😒

ria191
15. apr 2013

@sarasota ďakujem ti sarasotka 😀. Ja som sa tej ekonómke vyhrážala, že keď mi nedala ten s dvoma čiarkami tak si tam tu jednu od zlosti dokreslím 😀 😀 😀 . Už ma to začína fakt hnevať 😠 😠 😠 . Ja neviem čo mám v tú stredu očakávať. Ja som totálne zmätená. Ja si prosíííííííím tehu príznaky a hneď teraz a nie hnusnú chrípku ☹ ☹ ☹

cora41
15. apr 2013

@melisska HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, tak vidis, vsetko bude tentoraz dobre, len pekne oddychuj 🙂 🙂 🙂 si doma alebo pracujes??

buba08
15. apr 2013

@sarasota ahoj, prosim ta, mozes napisat o aky zapal sa jednalo? ci tak vseobecne, ze zvysene crp? ja mam v mocovych cestach e. coli uz 9 mesiacov, doteraz mi zakazovali pokusy o tehu a zrazu sa rozhodli, ze aj tak ziadne antibiotika nezabrali, tak ze to mame skusit, tak fakt neviem co dalej...

tinkatinulka
15. apr 2013

@sarasota keby sa tomu davo vyvarovat ☹ , neboj s nanučikom dobojuješ až do štastného konca a Tomáško ta postráži z nebíčka

sarasota
15. apr 2013

@ria191 nebojkaj sa budu tam // zasluzis si ich budeme drzat palceky a vecer sa pomodlim za teba a za chrustika .Myslou som stale s vami zienky. 😉 😉

melisska
15. apr 2013

@lubica1979 ďakujem moja , ste zlaté 🙂

melisska
15. apr 2013

@monita81
@buba08
@speranza1
@tinkatinulka
@lynx19
@pufa
@sarasota

Cori som na pn
@cora41 dakujeeeem, je to aj vďaka vám🙂 toľko pozitívnej energie ...cítime to 🙂 ďakujem
Ria ja som tiež nemala ziadne príznaky a hneď ako sme prišli domov z brna som sa silne nachladila ...

pufa
15. apr 2013

@ria191 no vážne 🙂 okolo deviateho/desiateho dna po vklade to vzdy zacalo (tehotná som bola 3 krát), teraz naposledy uz na siesty/siedmy tusím. bolela ma hlava aj cele telo, bola som taka malatna, mala som aj zimnicu par krat. zajst do obchodu bolo utrpenie. potom to preslo neskor. kazda sme ina, ale ja to poznam podla toho. ja som uz v den robenia testu vedela ze som tehotna skrz tieto pocity

sarasota
15. apr 2013

@buba08 ahoj.Crp som mala v norme .Zapal musel byt vo vnutri plodoveho obalu a to sa neda zistit pocas tehotenstva.V Trnave mi brali vyter prvy vysiel pozit.na e.coli nechceli ma hned napchavat liekmi tak spravili kontrolny a ten bol negativny.Svagrina je lekarka ta vravela ze sa dost casto stava , ze je pozit. staci aby sa dotkla tycinkou koze ako vchadza do vnutra.V Bratislave po prijati mi tiez brali kultivaciu a bola negat a po tyzdni co som tam lezala som dostala teplotu zvysene crp a po dalsej kultivaci z posvy-masivne e.coli.Ale to bol uz dosledok toho ze sa to postupne od toho 3 mesiaca zhorsovalo.Vlastne tan zapal vo vnutri prezral plodove obaly a potom mi postupne odtekala plod.voda.Kontrolna kultivacia pri prepusteni negat.Teraz po prvej menst. po porode som mala Enterokoka a po kontrolnom stere zase E.coli takze beriem od vcera Macmiror.Dufam ze po douzivani uz bude vsetko v poriadku.Lekarka vravela ze pred dalsim pokusom budem chodit castejsie na kontrolnu kultivaciu.

annetty
15. apr 2013

@cora41 ja som bola tiez prekvapena, ked som to pocula od Vitouskovej, tiez som si kupila dva velke sacky alchemilky, ale zatial ju nepijem. Ja som bola u nej 8.dc a len tolko povedala, aby som neuzivala ziadne bylinky a este som sa ju opytala na alechemilku, a tak mi povedala, ze aj to su bylinky a nik nevie, co vsetko je este v nej zamiesane. Som len kukala 😒 . Ze alechemilku v skuse len max 3 mesiace pite, potom uz to moze byt skodlive. Tak ja neviem ci je na tom nieco pravdive, ale od januara do marca moja sliznica bola max 6,5 a co nepijem alchemilku tak som mala 7,2. Ale zas pravda je aj to, ze tento krat beriem aj estrimax a pijem aj ten nosifol.
@falin moja, straaasne to lutujem ☹ . Vcera som ti precitala tvoju smutnu spravu, a hned som isla off. Zurila som, ze ten zivot je nespravodlivy 😢 😢 😢. Tak som velmi som myslela na teba ☹

nelly3
15. apr 2013

@falin
ahoj moja a ides aj na krv ci? neviem co napisat, cas lieci, aspon u mna to tak funguje, prve dni su hrozne, tebe sa to podarilo uz viacej krat, podari sa opat, uvidis, ja stale dufam a verim, ze aj mne sa to raz konecne podariiiii, som trpezliva, ale niekedy je to hruza, velmi rada si precitam, ze sa to niektorej po x krat podarilo, tak preto sa ja nevzdam ani nahodou a ani ty. cmuk 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre