Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

isabellaa
15. apr 2013

@melisska z uprimneho srdca ti prajem krasne tehulkovanie az do zdarnehe konca, ked budes mat mimi v naruci.

annetty
15. apr 2013

@melisska uzasna spravicka 🙂 Gratulujem! 🙂 Prajem krasne tehulkovanie 😉

karkana
15. apr 2013

@melisska moja zlatá, teším sa s Tebou, 🙂 nech všetko dobre pokračuje 🙂

melisska
15. apr 2013

@isabellaa
@annetty ďakujem dievčatá 🙂

melisska
15. apr 2013

@karkana ďakujem moja 🙂

tinka9075
15. apr 2013

@melisska držím palčeky nech bublinka pekne rastie 🙂 🙂 🙂

melisska
15. apr 2013

@tinka9075 ďakujem moja 🙂

martinusa22
15. apr 2013

@melisska teším sa dobrej správe a nech všetko az do konca pekne hladko prebieha🙂

dafy
15. apr 2013

@ria191 takže sa už blíži ten deň poz.správičky? 😀 silno silno držím palce 😉 budeš aj testovať?

tancik
15. apr 2013

tak sa to nepodarilo na OPU som bola vybrali mi to jedno vajicko,ale vraj nebolo dobre....som velmi sklamana...a bola som bez narkozy..nebolelo

dafy
15. apr 2013

@tancik och....je mi to luuuto ☹ ty si bola teraz iba clostilbegytom??

tancik
15. apr 2013

ano len clostilbegytom....vraj bolo prazdne co ci...

martinusa22
15. apr 2013

@tancik aj ja som natom prvy krát tak bola, ale zvýšili mi potom stimulačku a bolo dobre🙂 takze budúci mesiac znova s tiez som bola bez narkozy ale dalo sa to vydržať

tancik
15. apr 2013

a aku si mala stimulacku,ked ti ju zvysili?mne povedalki, ze ziskali 1 oocyt,ale po ocisteni bola prazdna zona pellucida

melisska
15. apr 2013

@martinusa22 ďakujem 🙂)))
@tancik nebuď moja sklamaná, urcite ti nastavia inú stimulku a pomôžu tí, určite

tancik
15. apr 2013

dakujem....snad to vyjde lebo som velmi sklamana...

tancik
15. apr 2013

@melisska snad uvidime....a tebe blahozelaaaam

falin
15. apr 2013

@sarasota - tam je krasne. Urcite si tam super oddychnete a nacerpate sil do dalsieho boja. Velmi ti prajem aby to vyslo

@annetty - vdaka anet, nebud smutna za mna. Sustred teraz energiu na mimco, Nech je to tentokrat u teba ten uspesny pokus. Drzim palceky.

@nelly3 - nejdem na krv, to je zbytocne. Ja som to citila ze nie som tehu 😖 , zivot ide dalej. Len neviem ci naberiem silu do dalsieho boja. Dokedy budeme skusat? Uvidim co bude dalej, mozno este jeden soft skusime a koniec. Neviem sama.
Asi prenecham stafetu mladsim snazilkam 😖 . Dakujem

martinusa22
15. apr 2013

@tancik no clostybegyt menopur a pregnyl

falin
15. apr 2013

@tancik - nebud sklamana, na zaciatku vyskusaju uplne miernu stimulku, aby ta zbytocne nezatazovali hromonmi. Druhu stimulku ti nastavia inak, urcite budes nieco dopichavat (merional, menopur). Teraz sa ti to zda cele na figu, ale ver, ze je lepsie zacat takto, odsledovat reakciu na stimulku ako naopak. Ked som bola na 1. stimulke na SK, tak mi dali konske davky hormonov a mala som hyperstimulacny syndrom, nic prijemne. A takuto skusenost ma viacero bab z SK centier.
Uvidis dalsia simulka dopadne dobre.

tancik
15. apr 2013

@falin dakujem velmi pekne za podporu....dufam, ze to tak bude....

annetty
15. apr 2013

@tancik ☹ nabuduce ti to urcite vyjde, som si ista, ze ti pridaju k dalsej stimulke menopur alebo merional a budes mat minimalne 7-10 vajicok 😉

tancik
15. apr 2013

@annetty dakujem..zajtra mam ist na konzultaciu tak potom dam vediet co mi navrhli

holly74
15. apr 2013

@melisska to je super krásna správička.... moc ti to želám a držím palce nech všetko krásne napreduje tak ako má 😉

tancik
15. apr 2013

tak na konzultaciu idem az v piatok...tak potom vam dam vediet ako pokracujeme

buba08
15. apr 2013

@tancik ku komu chodis?

tancik
15. apr 2013

@buba08 ku dr. otevrelovi,ale ULZ aj punkciu mi robila dr. Kurilova

martinusa22
15. apr 2013

@tancik k tomu chodím aj ja🙂 a este aj stou istou stimulkou 🙂

tancik
15. apr 2013

martinusa22 s clostilom 1-0-1?

martinusa22
15. apr 2013

@tancik áno ale potom mi pridal k tomu menopur dva krát a mala som 4 folikula z čoho boli 3 vajka ci je uz dobre a vravel ze mi uz nebude meniť stimulku možno mi len pridá o jednu tabletku clostybegytu denne a to bude všetko , tak uz sa neviem dočkať mrchy kedy príde🙂))))zhanam si zatial este nejake lieky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre