Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka20
19. okt 2009

caute, no vo velkom sa tu chystaju oslavy 🙂 takynka prajem ,, malej ,, vsetko najlepsie ku krasnemu veku, booze co by som za to dala 😉 😝 ale nie, ja som spokojna aj takato stara, dnes som si kupila make up s liftingovym ucinkom, tak snad sa tie vrasky trocha vyhladia 😝 😀
veru zuzlik, mala by si kazdy den testovat aby si videla stale silnejsiu ciarku, stop testovaniu az ked uz bude tucnejsia ako kontrolna 😵 😵 😵 taky - a ty kedy??? testikujes?
naduska vsetky sme boli na minimalke, soft=minimalka 😉 prestavku nemusis mat, ale mala by si po IVF ist na kontrolne sono a ak je vsetko ok tak mozes hned ist do dalsej stimulky... ale mozno to vyjde na prvy sup 😉
tani vobec sa neboj, ved psika mate zdraveho, je doma, nema ako veducemu ublizit...prave naopak, bude mat lepsiu imunitu ako deticky bez zvieratiek 😉 kupila som dneska v meste nevesticke knizocky rozpravky, riekanky, ja som hrozna, ked nieco vidim hned beriem ako po nebohom 😀
a svojmu babatku buducemu som kupila tiez knizocku - MOJ MACIK 😵 😵 - ked teraz vysiel, no kto mi zaruci ze takto o rok ju budu mat 😝 tak pocka na babo v sufliku 😉

tanitta
19. okt 2009

jej Leni.. to nevesta uz celu kniznicu bude mat;)...ale je to strasne krasne od teba ze stale na nu myslis 😉 ... my sa ucime najnovsie zvieratka... pozna cicku havka kacicku konika...cistime zubky, ucime sa akoze umyvat zem atd adt...ked poviem daj maminke pekne mi poda tu vec co drzi v rucicke a hned priamo do pusy 😀 ...vie co je no no...sice sa na tom rehni ale hned mu odpusatm koli tomu kuzelnemu usmevu 😵 ... leni to ta ani nespoznam ked prides 😉 takze kupujes zlavneny polovicny listok 😎 😉 to by som aj ja mala take volaco kupit nech sa do mna mangel druhy krat zamiluje 😵
Takynecka... som sa s chuti zasmiala nad tou jednosmerkou 😀

takyna
19. okt 2009

Zuzinku sme naštartovali na stimulku, tak teraz kontolírujeme ako to ide ďalej 😉 , Leník ja až 30.10 oficiálne testíkujem, a neoficiálne? 😉 😵 neviem...
ale ma pobolieva spodok brucha , nafuknuta som jak sud, do noh mi vystreluje bolest...,moze to byt s Utrosa? 😨
Tanit ...postupne ho naučíte písmenka...., zlatúšik je, všetko treba ochutnať tak je to správne 😵
Leník aká značka make upu? aj ja chcem aby sa ten môj do mňa znova zamiloval 😀

takyna
19. okt 2009

A Leník ďakujem v mene Dianky 😵 😵 😵

tanitta
19. okt 2009

Taky...esteze si to napisala ta bolest do noh 😉 ... to som mala 😎 .... a este som mala to ked som si teplou sprchou sprchovala tvar ze ma hrozne bolelo medzi ocami....ked som dalal sprchu prec tak nic a zase dokola...alebo proste nejake teplo...napr. fenove alebo z truby ked som piekla...bol to zvlastny priznakl ake osvedceny u mna 😉
jemine uz je hore.... 😝 .. tak paa

lenka20
19. okt 2009

tanicka no poviem ti ked sa s nim zajtra namachlim, ze ci som omladla alebo nie 😝 na polovicny listok to ale asi nebude 😝 😀 😀 😀
jeeej to je veduci sikulka teda 😵 😵 😵 , to nevesta ma sice v ritke vrtulu - asi po svojej krstnej 😅 - ale inak neni ziadny genius co sa zvieratiek a takych veci tyka 😀 😀 knizocky ju moc nebavia, ona este tak trieskat do vsetkeho 😀 😀 ale tak ja dufam, ze ju to casom chyti... same take pekne som jej kupila - zabiatko, zlata brana, a este 3 take mensie leporela... o zvieratkach 🙂 budeme sa ucit v piatok babysittingujem 😎

takyna
19. okt 2009

Tanit som sa pobavila hlavne s tou trúbou 😀 , myslela som , že sa do trúbi dáva hlava iba ked človek chce mať vlnavé vlasy 😀 , ale vážne díky za rady, neviem , ale či je to tehu príznak, lebo ešte je to u mna asi prilis skoro, 3deň po vklade bez PK

takyna
19. okt 2009

Leni možno bude nová superstar 😵 , nejaký hudobný talent, nuž začni ti šetriť pomaly na bicie predsa to nie je lacný špás 😀

lenka20
19. okt 2009

takynka - margaret astor je to... liftingovy.. 😵 😵 ale ja myslim, ze ten tvoj je do teba stale este paf.. 😉 tak potom daj echo ked sa bude schylovat k testovaniu, ja myslim, ze 9.den po ET je uz ok aj bez OPK, aj tanicka tusim tak testovala 😉
taky - tak hadam bicie jej kupia rodkaci 😕 😕 😕 dokelu, dufam, ze nebudu mat 5 deti, ked na kazde utratim to co na malu, tak amen dolores, sme na mizine 😅

zuzla80
19. okt 2009

Babulky silnie to, kuk fotečka 😉

Nestíham na vás reagovať, lebo musm pustiť mužika, ale zajtra sa ozvem.

tomka12
19. okt 2009

Zuzlik som taka stastna, ze to silnie...normalne ma to posunulo dalej a uz chcem aj ja ist do Brna... 🙂
Ale tu fotku v albume nemas...

tomka12
19. okt 2009

Aha, tak som asi velmi skoro chcela pozriet...uz je to tam 😉

avaka
19. okt 2009

Zuzlik 😵 😵 super,moc sa tesim 😉 a na poobedie krasna dialnica... 🙂

Pre dalsie zosilnovanie posielam pre Teba aj pre Takynku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTSSSSSSSSSSSSSSSSS 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 VIIIIIIRUSIIIIIIIIIIIKKKYYYYYYYYYYYYY 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tanitta
19. okt 2009

Zuzla...len tak dalej... ako pisala lenka az pokym nebude silnejsia ako kontrolna 😉 😀
ja le tak narychlo... ideme sa kupat....pa

avaka
19. okt 2009

Nasa malinka dnes spinka ako sipkova Ruzenka,dospava asi este tu sobotu.. 🙂 ani sa nehla cely den..
Tani,ten Tvoj maly je riadny sikovnicek 🙂 technicky typ,aj na zvieratka....zlatusik.. 🙂 To bude mat Lenkine krsniatko sikovneho frajera.. 😉
A Juliska nam zmizla? Tiez som zvedava,ci nema nejake info o Mirinde.Dufam,ze sa maju s malinkou dobre 🙂

takyna
19. okt 2009

Ahojte kočky 🙂 , Aviiiiiiiiiii chatáááááááámmm 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Zuzík ide to dobrým smerom,......klopi klop 🙂

idem sa umyt a mrknem superstar,,,,,,,,pekný vecer 😵

tanitta
19. okt 2009

este som sa musela vratit sem mi to nedalo spat 😵 ....dnes tu padlo meno Diorka 😎 nieco som prehliadla??? 😎 co nove?...

bobjan
20. okt 2009

Ahojte🙂

Zuzlík super, držím ďalej 😎

Taky, gratulujem dcérke ku krásnej 18tke 😉 Nech sa jej v živote darí 😵

Babenky, čo čakáte na // nech sa to tu pekne rozbehne po Zuzlíkovi 😉 Krásne to tu začala 😎

Ja si ešte počkám... 😖

Tanitka, malý je zlatý, šikovníček múdručký 😵 Určite si to užívaš, však? Musí to byť super pocit...

Na správy o Mirindíkovi tiež čakám...dúfam, že sú o.k.

Avušik, šípková Ruženka bola uťahaná 😉

Všetky vás pozdravujem 😉

takyna
20. okt 2009

Ahojte kočky 🙂 , Bobjan dakujem za Didinu 😵
Zuzík má inú odvahu, prvý testík a hneď poobede 😉 🙂 , len tak ďalej Zuzi 😵

tanitta
20. okt 2009

dobre ranko 😉
Bobik..je to krasne obdobie 😉 ...len velmi rychlo to vsetko leti ☹ ...ale aj napriek tomu uz aby bol novy rok a aby ste uz kazda boli tehulkou 😉
dnes som mala starsny sen.. chodila som do nemocnice s kocikom do skoly... 😨 .. lezali sme tam na postelach dvaja vedla seba na takej dlhej chodbe... a ucili sa....potom sme sa zbalili a sli...fakt uz nemam v noci co robit?? 😠
Avaka...ved aj po narodeni babetko v podstate skoro cely den este prespinka;)....

takyna
20. okt 2009

Tanitka musis obmedzit masne jedla na noc 😀 , mne sa zase snivalo ze ocikavam testy tehotenske a prvy padol za obet s Reprofitu 😎 , vysledok neviem ., lebo som stratila k tomu navod, nakolko to nebol, klasicky papierik, ale nieco ako moderny teplomer s papierikom 😝 😵 , nuz bujna fantazia.... 😉

tanitta
20. okt 2009

no Taky... 😀 dla man to znamena ze v R mas velku doveru a nepochybujes o kvalitach o tom svedci ten moderny test bez navodu 😀 ... mne sa zase snivalalo po et ze som cikavala ale vzdy bola len / 😒

takyna
20. okt 2009

Tanitka a ze vraj sny sa plnia.... 😉 maly je dokazom , ze vzdy nastastie nie 🙂

tanitta
20. okt 2009

sny neznamenaju presne to co sa sniva... 😉 ked som bola v nemocke bola tam jedna kocka so mnou a ta to vedela perfektne co sa tyka vykladov snov a cisel...mame aj taku mensiu predpoved pre veduceho 😝

takyna
20. okt 2009

fiha Tanitka tak to mohlo byt zaujimave, mna zo celkom aj interesuje takeho veci 🙂

tanitta
20. okt 2009

aj mna.. a este zvalst co sa tyka zahady, predpovede...oblast ufo.... 😎
ale Julietka veru sa neukazala... 😕

takyna
20. okt 2009

neviem veru , kde je Juli ☹ , aj mne sa toto co si spomenula velmi páci 😉 🙂

tanitta
20. okt 2009

aaa uz vstavame takze sa zatial lucim;)... paa

lenka20
20. okt 2009

ahojte baby, zuzlicek - no super, len tak dalej zlatko 😵 😵 😵
pozdravujem vsetky 😵 😵

julietka
20. okt 2009

ahojte babulky 🙂 my sme mali nedelu akusi rozlietanu ani som nezapla PC a vcera som bola akasi do obeda leniva a po obede som sla do poradne potom sme mali az do vecera navstevu..

V nedelu sme boli na Antolskej na porodnickom na UTZ, presviedcala som svetosvete doki ze dole je ulozene dievcatko a hore chlapcek. ALe doki ma presviedcala ze potom asi dievcatku narastol pipik, a tak na mna muzik smutne pozrel ze dvaja chlapci a on sa tak strasne tesil na dievcatko, tak uz rozmyslal na aky sport da oboch chalanov, ale potom doki pozrela hore kde mal byt teda chlapcek,ale ten mal zrazu klitoris, tak sa doki na nas pobavila lebo drobci sa v noci otocili a maju z nas srandu uz teraz. Ja som to aj citila akosi sa mi zvlastne vydulo brucho a potom to zmizlo, ale som nevedela ze to bolo to otocenie sa 🙂
Inak sa mi v noci stalo ze mi prvykrat uplne stvrdlo cele brucho, Tani ty si mi tusim spominala ze sa ti to stavalo, vsak?
Doki mi na to povedala ze si ho nemam chytat, lebo chytanie a hladkanie bruska vyvolava kontrakcie..uz som to aj niekde citala ale sa mi to zdalo ako blbost..ale ja som sa na nete docitala ze ide len o falosne kontrakcie ze sa maternica pripravuje na porod 😕
Tiez som sa dozvedela ze nemam uz uzivat prenatalne vitaminy, lebo deti maju uz vsetko vyvinute a zbytocne budu len priberat na vahe a budu moc velke

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre