• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

18. októbra 2017 
ake veľke ste mali vajicka pri OPU? lebo ja mam dnes niektore skoro 22mm, ale na OPU idem v stvrtok...zda sa mi to byt neskoro
16. apr 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka025 dakujem pekne moja....urcite je podla mna lepsie , ze si zacala touto liecbou, ktoru mas...asi aj ja budem mat to co ty
16. apr 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. apr 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tancik veď uvidíš potom nápis čo ti dali aké lieky a začneme spolu v maji stimulovať .
16. apr 2013 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnacka napisem v piatok mi pan doktor povie....inak vcera mi OPU robila tvoja doktorka a bez narkozy ..bola uzasna
16. apr 2013 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes je tu tichúčko
16. apr 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ahoj moja... zrejme su dievcence vonku, ked je tak krasne teplucko:slight_smile:
ako sa mi mas?
16. apr 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska - dakujem moja, je mi trochu smutno, ze to nevyslo. Boli to posledni mrazacikovia. A rozmyslam ci mam sil ist dalej. Chce to teraz pauzu. Ale si mi velkym vzorom ze netreba sa vzdavat. A strasne sa tesim s tebou, som rada ze po takej dobe vam to konecne vyslo.
16. apr 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 alebo v praci :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
16. apr 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin v práci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@falin
@ria191 to som povedala na podrazdenie.. vedela som ze nas tu nenechate s meliskou same :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aj ja som v praci... a pozeram z okna ako je vonku krasne...juuuj :slight_smile:
16. apr 2013 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@speranza1 aj ja z okna ešte mám aj strešné :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Horšie je, že môžem iba na chvíľočku cez obedík :grinning: :grinning: :grinning: . Mám absťák :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 ešteže nemám doma PC lebo by som z toho koňa ani nezliezala :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@speranza1 @ria191 - ja som predchvilou prisla z obeda, je vonku tak kraaaasne
16. apr 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 no áno, ja som doma na pn, bez vychádzky zatiaľ,...mám sa dobre, dnes mi bolo dosť spätne na žalúdok, ale uuz je lepšie, varím vyvar a pečene kura, teším sa na vývar :slight_smile: okolo jednej má prísť svokrusa
16. apr 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 a
@falin kočeny moje pozývam vás hneď teraz na zmrzku do Piešťan :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2013 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191 povedz kde (ktora zmrzlinaren) a presny cas ..o chvilu som tam... :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin moja, to som rada a verím, že nám to teraz vyjde, aj tak som opatrná, ešte sme len na začiatku, nechcem to prekriknut
16. apr 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 mam to "len" nieco vyse 400km a nieco okolo 4-5 hod cesty autom... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nemam arabelin prsten... do kelu!!!
16. apr 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 naštartuješ metlu :grinning: :grinning: :grinning: ?. No čo bosorečka moja ako dopadne zajtra môj testík. Som srab ja ho zajtra určite neočúram :grinning: :grinning: :grinning: . Ja to potiahnem až do víkendu :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 cica nedrazdi :D
16. apr 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska ale krásny začiatok to je :grinning: :grinning: :grinning: . Ja by som hneď taký brala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska vies, co by som si zelala? aby sme toho vedeli a tych vsetkych peripetiach s babatkami co najmenej, aby sme sa co najmenej bali... vieme toho uz prilis vela, takze sa obavame prilis vela a niekedy mozno aj uplne zbytocne (aspon ja)...
kiezby sme si uz len vsetky co sme tu vychutnavali krasne chvile v ocakavani babatka... a boli by sme jedny z mala, ktore nemaju ziadne tazkosti v tehu a citili sa len a len krasne :grinning: :grinning: :grinning: (tak a mozem ist snivat dalej) :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ria191 to ti nemozem povedat :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: v ziadnom pripade :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
16. apr 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 áno krásny, ale najkrajší bude, ked bude nás batoztek s nami doma :slight_smile: potom budem šťastná
16. apr 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 ja som skromná mne by ani to grckanie nevadilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len aby nejaké to baby bolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 sra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bík
16. apr 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 presne si to napísala :slight_smile:
16. apr 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 :astonished: :astonished: :astonished: co?? kde??? ja??? kto???? :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som prijala grckanie a aj 3 krat denne len uz nech som tehotnáááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok