Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

timona
16. apr 2013

ake veľke ste mali vajicka pri OPU? lebo ja mam dnes niektore skoro 22mm, ale na OPU idem v stvrtok...zda sa mi to byt neskoro

tancik
16. apr 2013

@alka025 dakujem pekne moja....urcite je podla mna lepsie , ze si zacala touto liecbou, ktoru mas...asi aj ja budem mat to co ty

dafy
16. apr 2013

@melisska 😀

alka025
16. apr 2013

@tancik veď uvidíš potom nápis čo ti dali aké lieky a začneme spolu v maji stimulovať .

tancik
16. apr 2013

jasnacka napisem v piatok mi pan doktor povie....inak vcera mi OPU robila tvoja doktorka a bez narkozy ..bola uzasna

melisska
16. apr 2013

Dnes je tu tichúčko

speranza1
16. apr 2013

@melisska ahoj moja... zrejme su dievcence vonku, ked je tak krasne teplucko🙂
ako sa mi mas?

falin
16. apr 2013

@melisska - dakujem moja, je mi trochu smutno, ze to nevyslo. Boli to posledni mrazacikovia. A rozmyslam ci mam sil ist dalej. Chce to teraz pauzu. Ale si mi velkym vzorom ze netreba sa vzdavat. A strasne sa tesim s tebou, som rada ze po takej dobe vam to konecne vyslo.

falin
16. apr 2013

@speranza1 alebo v praci 😀 😀 😀 😎

ria191
16. apr 2013

@falin v práci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
16. apr 2013

@falin
@ria191 to som povedala na podrazdenie.. vedela som ze nas tu nenechate s meliskou same 😀 😀 😀 😀 😀
aj ja som v praci... a pozeram z okna ako je vonku krasne...juuuj 🙂

ria191
16. apr 2013

@speranza1 aj ja z okna ešte mám aj strešné ☹ ☹ ☹ . Horšie je, že môžem iba na chvíľočku cez obedík 😀 😀 😀 . Mám absťák 😀 😀 😀

ria191
16. apr 2013

@speranza1 ešteže nemám doma PC lebo by som z toho koňa ani nezliezala 😀 😀 😀

falin
16. apr 2013

@speranza1 @ria191 - ja som predchvilou prisla z obeda, je vonku tak kraaaasne

melisska
16. apr 2013

@speranza1 no áno, ja som doma na pn, bez vychádzky zatiaľ,...mám sa dobre, dnes mi bolo dosť spätne na žalúdok, ale uuz je lepšie, varím vyvar a pečene kura, teším sa na vývar 🙂 okolo jednej má prísť svokrusa

ria191
16. apr 2013

@speranza1 a
@falin kočeny moje pozývam vás hneď teraz na zmrzku do Piešťan 😀 😀 😀

speranza1
16. apr 2013

@ria191 povedz kde (ktora zmrzlinaren) a presny cas ..o chvilu som tam... 😀 😀 😀

melisska
16. apr 2013

@falin moja, to som rada a verím, že nám to teraz vyjde, aj tak som opatrná, ešte sme len na začiatku, nechcem to prekriknut

speranza1
16. apr 2013

@ria191 mam to "len" nieco vyse 400km a nieco okolo 4-5 hod cesty autom... 😀 😀 😀 😀 a nemam arabelin prsten... do kelu!!!

ria191
16. apr 2013

@speranza1 naštartuješ metlu 😀 😀 😀 ?. No čo bosorečka moja ako dopadne zajtra môj testík. Som srab ja ho zajtra určite neočúram 😀 😀 😀 . Ja to potiahnem až do víkendu 😀 😀 😀

melisska
16. apr 2013

@ria191 cica nedrazdi :D

ria191
16. apr 2013

@melisska ale krásny začiatok to je 😀 😀 😀 . Ja by som hneď taký brala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
16. apr 2013

@melisska vies, co by som si zelala? aby sme toho vedeli a tych vsetkych peripetiach s babatkami co najmenej, aby sme sa co najmenej bali... vieme toho uz prilis vela, takze sa obavame prilis vela a niekedy mozno aj uplne zbytocne (aspon ja)...
kiezby sme si uz len vsetky co sme tu vychutnavali krasne chvile v ocakavani babatka... a boli by sme jedny z mala, ktore nemaju ziadne tazkosti v tehu a citili sa len a len krasne 😀 😀 😀 (tak a mozem ist snivat dalej) 😀 😀 😀

speranza1
16. apr 2013

@ria191 to ti nemozem povedat 🤐 🤐 🤐 v ziadnom pripade 🤐 🤐 🤐

melisska
16. apr 2013

@ria191 áno krásny, ale najkrajší bude, ked bude nás batoztek s nami doma 🙂 potom budem šťastná

ria191
16. apr 2013

@speranza1 ja som skromná mne by ani to grckanie nevadilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len aby nejaké to baby bolo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
16. apr 2013

@speranza1 sra 😀 😀 😀 😀 bík

melisska
16. apr 2013

@speranza1 presne si to napísala 🙂

speranza1
16. apr 2013

@ria191 😲 😲 😲 co?? kde??? ja??? kto???? 😀 😀 😀

dafy
16. apr 2013

aj ja by som prijala grckanie a aj 3 krat denne len uz nech som tehotnáááá 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre