• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

28. júla 2017 
@martinusa22 no neviem..ja som dostala staaale aj cez utrogestan mrchu...ci to bolo na svk, pri nizsich davkach, alebo v RF pri vyssich davkach utrosu..
17. apr 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 aj ja som mu minule povedala, ze pri jeho povahe by mat vsetky tie tortury podstupovat on, kedze to tak vsetko dobre znasa... :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ja ráno vytrasená ako ratlík a on sa so mnou lúčil so slovami teším sa na večer :grinning: :grinning: :grinning: . Dúfam, že ho nesklamem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. apr 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 presne ako u nas..len ja som uz zopar krat testovala na tajnasa, taka som bola nedockava..no a potom som "dostala" slovnu sprsku...ze som nepockala nanho :grinning: :grinning: :grinning: .. ja ked uz viem ze budem testovat..ach jaj to ti ani v noci nemozem spat..rano som uz hore veeelmi skoro..potichucky sa vytracam zo spaaalne a on na mna..kde ides?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... no a uz ma hned odhaliiii....
17. apr 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@speranza1 to si iný slovenský úkaz :grinning: :grinning: :grinning: a to som si myslela o sebe. U mňa bol kritický 8. deň presne ako hodinky nech sa dialo čokoľvek a teraz sa to zmenilo a nič z toho :frowning2: :angry:
17. apr 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Jednu ciarocku viem aj ja vycarovat :grinning: Ale to druhe by som potrebovala :sweat_smile: Vecer myslim na teba :dizzy_face: Thuj, thuj, thuj..... :slight_smile:
17. apr 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 to este nevies, ci nic z toho!!!
17. apr 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty ja som sa veru tej ekonómke vyhrážala, že chcem iba ten s dvomi čiarkami. No som zvedavá aký mi nabalila mrcha česká :grinning:
17. apr 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 oprava v novembri prd z toho :grinning:
17. apr 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 dufam, ze ten spravny. Lebo potom mozes ist naspat reklamovat :grinning:
17. apr 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty veru veru Štelclovi to veru neprejde ak to bude ten zlý test. Som mu povedala, že ma hodne potrápil tak nech aspoň výsledok stojí za to. :angry: :angry: :angry:
17. apr 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no aj mne teraz povdal, ze tento krat to uz urcite vyjde :sweat_smile: ale pre istotu mi dal dalsi protokol a recepty :grinning:
17. apr 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby, neviete mi poradit, v ktorej lekarni by som dostala na pockanie Merional? Myslim v BA. Rozmyslala som, ze pri GF by mohla byt taka lekaren, ale nie som si ista, kedze na SR nemam s tymi injekciami skusenosti :frowning2:
17. apr 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no a ked vsetky pekne ostaneme tehu tak potom zorganizujeme stretko :wink: no a najlepšie by to bolo v Košiciach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@annetty oni ked rano objednaju poobede ich uz budes mat mne tak vravela do troch hodín ale merional maju iba kusovky a tie su drahšie :slight_smile:
17. apr 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy hehe, ty si presne den predo mnou :grinning:
17. apr 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty a na čo ti je? Veď si po vklade či?
17. apr 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annetty ty si mala vklad v sobotu??
17. apr 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 haha toto som sa aj ja
@annetty chcela spýtať ze naco jej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy fakt? super by to bolo, lebo teraz 2 tyzdne som doma v TT a mm mi to bude musiet zorganizovat za jeden den ak mi pride mrcha na navstevu :sweat_smile:. Len zas, chlapa poslat pre dolezitu vec niekam...hmmm, je to riziko :grinning: :grinning: :grinning: Ale dakujem ti za radu :wink:
17. apr 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty ale nechapem prečo?? ved este len cakas na vysledok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. apr 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty jaaaj ze keby to nevyslo aby si mala zasoby?? asi si v zahranici nie??
17. apr 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 jasne som po vklade, ale doki povedal, ak zas nic nebude z toho, i ked mi slubil, ze tento krat je to na 100% :grinning:, tak nech mam hned davky na dalsiu stimulku. Este mi dal 2 mesiace na teho, potom mi zas odporucil operacnu salu, ale ze tento krat v CR
@dafy vklad som mala v piatok :slight_smile:
17. apr 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 áno su aj také nizke, a ja som mala teraz pri vklade 8,1 a stačilo :slight_smile: možno to závisí aj od veku, v roku 2007-2008 som mala aj 14 mm...
@speranza1
Vládne tu optimius. :slight_smile:
17. apr 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annetty ďalšia "potenciálna tehuľa" čo si zabezpečuje zadné dvierka. Vitaj v klube :grinning: :grinning: :grinning: . Ja mám našťastie poistku v ladničke horšie by to bolo s € :grinning: :grinning: :grinning: .
17. apr 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy ale kde? :grinning: Sedim doma na riti v TT a tvarim sa ze robim z domu :slight_smile: A stimulovat budem musiet hned na 2. den ako pride ms, tak neviem ci by som stihla skocit do Brna za ten jeden den pre injekcie :wink:
17. apr 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty aj ja som mala vklad v piatok :grinning:
17. apr 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty čosí to sa tak dá ze hned??? dalsia stimulka??? :confused: :confused: :confused:
17. apr 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska úsmevne som narážala na tie cm za tým, ale je mi jasné že si myslela mm :grinning: .
17. apr 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska nesrandujte ja som mala iba 7,1 mm :unamused:
17. apr 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok