• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

30. mája 2017 
@ria191 vidim, ze si spravna pionierka :grinning: Vzdy pripravena :grinning: :grinning: :grinning:
@dafy a ty si mala v piatok??? to fakt? Este aj to mi povedz ze u Stelcla si bola :slight_smile:. My sme boli o 1-nej. Dufam ze nase bublinky nevymenili, lebo keby si porodila maleho s velkym pupkom, tak to bude nase :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
dievčata co znamená Teratozoospermie?
17. apr 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy hej hned, cas nas tlaci, endoska je uz obrovska, s estrimaxom ju krmim velmi :frowning2: Stelcl povedal, ze hned bez pauzy ideme do dalsieho kola :sweat_smile:
17. apr 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 jasneeee ja trúbka :D
17. apr 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty no ved to ze Stelcl ma cakal do tretej ale meškali sme a on uz mudel ist po deti :frowning2: tak mi dal nahradu Dr.Vitouskovu...velmi som jeho chcela ale nevyslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne to nevadi aj ked s pupkom hlavne ze ostanem tehula hahaha :grinning:
17. apr 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teratozoospermia... myslim, ze je to nizky pocet normalnych spermii
@dafy
17. apr 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nasla som toto:
Normozoospermia: semeno normálnych parametrov
Polyspermia: nadmerná koncentrácia spermií
Oligozoospermia: nízka koncentrácia spermií
Azoospermia: semeno neobsahuje spermie
Aspermia: ejakulát neobsahuje semeno
Globozoospermia: spermie so zaguľatenou hlavičkou a bez akrozómu
Hematospermia: semeno obsahuje krv
Leucocytospermia (Leukocytospermia): semeno obsahuje biele krvinky (Leukocyty)
Teratozoospermia: nízky počet morfologicky normálnych spermií
Asthenozoospermia: nízka pohyblivosť a/alebo neprogresívny pohyb
Necrozoospermia (Nekrozoospermia): semeno neobsahuje živé spermie
17. apr 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska meliska idem sa riadit tebou aby som ostala tehulka takze mi pekne napíš čo si robila ze sa to ujalo :grinning: :grinning: :grinning: pila si vela vody??lebo mne inac voda nechyba inokedy , ..ale teraz sa snažím logať vodu lebo som citala ze to je ako lepidlo :grinning: :grinning:
17. apr 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 dakujem za info :wink:
17. apr 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile: nemate niektora dlhy protokol a nezacinate v priebehu aprila alebo maja?mam v chladnicke decapeptyl 0,1mg tak by som vam ho poslala :slight_smile:
17. apr 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy Aj Vitouskova je dobra, stale vysmiata, a neponahla sa. Raz som bola u nej na utz. Bola podarena. A som pocula, ze ma velmi dobru referenciu v cechach, ako u nas Stelcl. :wink: A jasne, nech je hoci co, uz chceme byt tehule so zdravymi bublinkami :wink:
17. apr 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@freeze24 tu nikto nemá dlhý protokol :grinning:
17. apr 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 okamžite chod vyčurať sa na test :angry: lebo potrebujem počut poz správičku aby mi bolo lepsie a mala pekny deň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy "kua" ale keď ja sa bojím, že vám ho skôr pokazím :angry: :angry: :angry: . A inak ja čúram a mm čaká na výsledok a on tu nie je :grinning: . To mu nemôžem spraviť :frowning2: on sa tak teší chudák neviem na čo.
17. apr 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ale zda sa mi ze aj take kocky tu uz boli, ci nie? :wink:
17. apr 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freeze24 myslím si že nie. Iba jedna kočka tu raz zablúdila, ale tá chodila do Heliosu Brno.
17. apr 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy inak ja som v práci :grinning: . Síce výkon nula bodov ale inak pohoda :grinning: . Pokiaľ nemusím na niečo cikať :grinning:
17. apr 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ria191 jj, nasa Zuzi :slight_smile: Chuda bola este na tom dlhom protokole v dec. a este stale caka na KET, kedze je chorucka :frowning2:
17. apr 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 a ty mas test pri sebe?
17. apr 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vie mi niekto napísať ze troj dnove embr...na ktorý deň sa najskor uhniezduje???dakedy davno som to niekde videla a teraz to neviem najst
17. apr 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy pila som víno a dva dni aj slivku:slight_smile: mala som narodeniny akurát a nič som si nevsimala lebo som to necalala
17. apr 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 no na // sa teší, že chudák :slight_smile:
17. apr 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy asi 5-7 den si myslím
17. apr 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 nie to by som nevydržala a to by ste už vedeli výsledok. Rozmýšľala som, že ho hodím do kabelky, ale našťastie som ešte pri zmysloch :grinning:
17. apr 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ale on je o nich presvedčený :grinning:
17. apr 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska juuj vidis vcera som vynechala vínko idem si rychlo naliat aj ked teda vypit 2dc vina je pre mňa des ale pre babo všetko :grinning: :grinning: a večer uderím jednu slivku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 kedy dojdes domov??uz mám krrče z teba :grinning: :grinning:
17. apr 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy :grinning: :grinning: :grinning: žeby do 17-tej by som to stihla?
17. apr 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska až na 5-7deň?? a dovtedy čo robí chudáčik??rozmýšla ci ostane alebo nie?? :grinning: :grinning:
17. apr 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 ach moja..zo srdiecka ti prajem, nech najdes na testiku to, po com tak velmi s mm tuzite... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... a ak sa budes na to citit, tak mi to daj vediet a ak nie... ... tak....aj tak mi to daj vediet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. apr 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok