Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
18. apr 2013

"Kua" negatívne už som si aj zanadávala. Baby prepáčte, ale včera som nemala šancu dostať sa k PC, ale ako vidím tak ste to prežili 😀 😀 😀 . Do frasa ostatné si zo mňa neberte príklad 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 . Keby som nemusela sedieť v práci tak niečo by som rozkopala ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ . Idem písnuť Štelclovi, teraz mu veru nedám pokoj.

tinkatinulka
18. apr 2013

@ria191 je mi to luto 😒 večer si daj za panáka

ria191
18. apr 2013

@tinkatinulka no určite exnem celú fľašku 😀 😀 😀 . Som v poho napodiv.

tinkatinulka
18. apr 2013

@ria191 len sa vyplac to pomahy aspon mne.mas este nanuky?

natali225
18. apr 2013

@ria191 JOOOJ do keluuu 😠

melisska
18. apr 2013

@ria191 :( nedaj stelclovi pokoj, a večer by som si dala panská s tebou, aspoň virtuálne, aby si nebola v tom sama, aj tak verím, že budeš maminkou.

ria191
18. apr 2013

@melisska "kua" keď ja už tomu ale totálne neverím. Bohužiaľ budem musieť veľmi zariskovať a dať si ten myóm odstrániť. Môžem ale prísť o všetko, ale už iné východisko nevidím. "kua" život ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .

melisska
18. apr 2013

@ria191 dr. Ti povedal, že ho mas dať odstránit? Že prekáža ?

lynx19
18. apr 2013

@ria191 to mi je luto,dufala som v dve // 😢 ,ale este pojdes pre istotu aj na krv ,nie?

ria191
18. apr 2013

@melisska môj gynekológ tvrdí, že sním nezostanem tehotná ale v Reprofite mi Štelcl tvrdí, že má aj horšie prípady, ale aj ja to vidím už čierne. Ten parchant je priamo vo výstelke, kde sa má to embryo uchytiť. Čo ja viem či to môže robiť až takú galibu. Každopádne som v koncoch. Ja už som raz bola na odstránení myómov, ale tento sa nedal ☹ ☹ ☹

ria191
18. apr 2013

@lynx19 nie nepôjdem na krv je to zbytočné

ria191
18. apr 2013

život je na chuja a najhoršie je, že sa nemôžem vyrevať. Ale už sa mi kotúľajú slzičky po tvári a to som si sľubovala, že budem silná a h...no. Som slaboch ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nelly3
18. apr 2013

@ria191
moja len sa vyplac, mne to pomoze velmi, zivot je proste taky, treba len verit, ze sa to podari, vid rienok, melisska 🙂 ty sa dockas uvidis ako aj ja a aj ine co sem chodime, vsetky budeme tehulky do jednej 😵

melisska
18. apr 2013

@ria191 nie si slaboch! Nemôžes ísť na wc a pustiť slzicky, aby sa ti uľavilo a
Ocistila by si si dušicku?

melisska
18. apr 2013

@nelly3 presne tak 🙂

ria191
18. apr 2013

@nelly3 to áno určite máš pravdu, ale vy všetky máte maternicu v poriadku ale ja nie ☹

ria191
18. apr 2013

@melisska kurňa už som bola horšie je, že som ako angorák (červené oči) dúfam, že si to nikto nevšimne. Ste zlaté baby. Nie som naivná. Viem aký som prípad a ako ma poznáte tak to určite nevzdám. Tak ľahko sa ma veru nezbavíte. Budem vás tu ešte strašiť 😀 😀 😀

ria191
18. apr 2013

chudák Štelcl dneska si veru so mnou užije 😀

melisska
18. apr 2013

@ria191 taká sa mi páčis moja zlatá 🙂 cica

ria191
18. apr 2013

@melisska pochádzam zo 6-tich detí. Bojovnosť mi nechýba 😀 😀 😀 . Som veľmi rada, že vás tu mám a že dokážete vstrebať aj negatívne emócie 😀 😀 😀

melisska
18. apr 2013

@ria191 moja zlatá, veď mi to prežívame tiež 🙂 s tebou

ria191
18. apr 2013

takže MUDr. už si so mnou dohodol "rande" 😀 😀 😀

ria191
18. apr 2013

@melisska a ja si to veľmi vážim 🙂

melisska
18. apr 2013

@ria191 bacha naňho kanca 🙂)) a kde je dafy kurna

sarasota
18. apr 2013

@ria191 je mi to luto.Zivot je niekedy svina ale sme silne a budeme bojovat dalej.Posielam objatie. 😉

ria191
18. apr 2013

@melisska nie je môj typ mne sa páči Koudelka 😀 . Tiež sa čudujem kde je moja uhánateľka. Dúfam, že ju to nepoložilo namiesto mňa 😀 . @dafy kde si?

ria191
18. apr 2013

@sarasota ďakujem sarasotka. Más pravdu život je fakt niekedy veľmi ale veľmi ťažký.

kika017
18. apr 2013

@ria191 Verím, že raz musí prísť na každú z nás rad. Tie hormóny so mnou tak zametajú, že aj mne vybehli slzy. Ale ja som už na to prišla, ty si určite doteraz stále v zlom rade, musíš sa postaviť za tie tehuľky 😀 Teraz sa to už musí podariť. Veľmi držím palce

ria191
18. apr 2013

@kika017 ďakujem. Tak ja dúfam, že raz nájdem ten správny rad 😀

evulatko
18. apr 2013

@ria191, ahojky, omlouvam se, ze sem lezu, kamaradka mela problem s myomem a byla u dr. Mary a ten ji pomohl a uz ma mimco🙂 Ona je taky Slovenka🙂 Kdyz tak koukni na www. porodnice.cz, dr. Mara tam ma myomovou poradnu, treba Ti aspon poradi.-) eva

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre