Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lubica1979
18. apr 2013

@ria191 riuška to mi je veľmi ľúto, tak som verila, že Ti to teraz dobre dopadne. ☹

ria191
18. apr 2013

@evulatko ďakujem ti veľmi 🙂 . Idem sa na to pozrieť.

ria191
18. apr 2013

@lubica1979 ďakujem ti ľubi tak zatiaľ to nechám na vás ostatné a ja sa neskôr pripojím.

ria191
18. apr 2013

baby neuveríte ako rýchlo mi dal Štelcl termín 😀 . Už budúci týždeň 😀 zlatý je. Musím vyzerať fakt zúfalo 😀

evulatko
18. apr 2013

@ria191 , ma i stranky www.myomy.cz, zkus mu napsat mail, urcite odpovi🙂 Kamoska se u nej nechala operovat, tvrdila, ze na Slovensku ty myomy nikdo neumi. To nedokazu posoudit, kazdpopadne u ni se vysledek dostavil|🙂 Jo a Stelcl je jednicka🙂))

ria191
18. apr 2013

@evulatko ďakujem ti. Určite mu napíšem a áno kámoška má asi pravdu. Ja som totižto jednu takú operáciu na Sk absolvovala a jeden mi tam zostal. Štelcl je fakt super.

dafy
18. apr 2013

@ria191 bože nieeeeee čo to čítam ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ja som tomu tak verila ze budeš tehulka 😖 strašne ma to sklamalo....ale som rada ze to nevzdávaš a uz riešiš další termín 🙂 dalsie kolo uz musí byť uspešnééé do kelu...ach jaj myslím ze uz začínam aj ja stresovat ze to nevyjde 🙄

ria191
18. apr 2013

@dafy kde sa mi dneska flákaš? Tak u mňa žiadne ďalšie kolo nehrozí. Idem zatočiť s "kámošom" myómom 😀 . A žiadne pochmúrne myšlienky. Teraz vás veľa zostane tehotných 😀 😀 😀 ver mi 😀

sarasota
18. apr 2013

@tinkatinulka kedy testujes? Drzim palceky nech su tam kolajnicky 🙂

dafy
18. apr 2013

@ria191 je mi na prd uz tretí deň v kuse mam tu alergiu je to o držku som cela doškriabana do krvi 🙄 ale zas nemozem kazdy den teraz brat dithiaden..aj ked teda som volala gynekologicke ona vravela ze mozem aj Stelcl...ale každý deň???......no a ked ti mam pravdu povedat moje pocity su asi take ze sme zrejme prepásli tu tehu vlnu ktora bola pred mesiacom 😝 😀

melisska
18. apr 2013

@dafy ja neviem, ale ja som vôbec nečakala // a podľa toho som sa aj správala, akoby nič, neriešila som to

kika017
18. apr 2013

Baby dnes ma dosť bolí spodok brucha. Dúfam, že to nie je nič zlé. Tak ako na MS. ☹

nelly3
18. apr 2013

@ria191
ale ides ho 😀 aj mne sa paci Koudelka, sice ma u mna jedno minus zato, ze ma neoplodnil 😀 😀 , ale davam mu este jednu sancu na opravu 🙂

dafy
18. apr 2013

@melisska moja a preto ti to aj vyslo toto iste sa stalo mojej znamej....6krat nic vzdala to posledne embryo mala zmrazene a nechcela ist poňho uz lebo uz tomu neverila....manzel ju uprosil tak isla poňho ale s tym ze neriesila nic nepozorovala sa chodila do roboty ... bicyklovala sa zmokla jak kura ..na zahrade robila proste tomu ona uz nedavala nadej a ostala tehulka.....takze je jasne ze aj psychika vela robí 🙂 ...a som velmi rada ze tebe sa to napokon podarilo...pamätam si ked sme si písali pred 3-4 rokmi aj s Ixi 😀 neuveríš ale stale som na teba myslela a pozorovala tu na MK či sa ti uz konečne zadarilo velmi som ti to priala uz len preto ze nemas ani jedno a jasné ze aj vek tlačil 🤐

melisska
18. apr 2013

@dafy ďakujem 🙂 je to iste v hlave, a ixi 🙂))))

melisska
18. apr 2013

@dafy ja sa aj tak cítim na 35 a menej :D
:-*

melisska
18. apr 2013

@kika017 to je normálne moja pokoj 🙂

dafy
18. apr 2013

@melisska ja na 25 😀 😀 😀 😀

melisska
18. apr 2013

@dafy si v práci ?

melisska
18. apr 2013

@dafy dúfam , že so v pondelok nezabudnem od strachu vypýtať vychádzky a recept na utros ako teraz. Už mi volala kolegyňa že kedy prídem do práce, neviem, dr.Mi napísala rizikové tehu, veď mám toho veľa za sebou, možno ak bude ok, pôjdem po 1 trimestri a možno ma do práce nepustí.

dafy
18. apr 2013

ináč dievčata ja som sa tak odrbala v peniazoch 😠 niekto tu napisal ze je lepsie zmenit peniaze a tak zaplatit, lebo ze ked v eurach tak sa preplatí a prd!!! 😠 ...ja hlupa som sa ani nespytala ci sa da aj v eurach u nich tak som pekne na hranici zmenila ...prisli sme do brna a pokladna uz bola zatvorena tak automaticky nam dali fakturu a ucet na eura ked som kukl ma skoro šlak trafil dali mi 25,90=1 euro.......na hranici 25 😠 ....no a teraz pekne musim zmenit naspät na eura takze prídem o 58eur 🙄 .....

dafy
18. apr 2013

@melisska hej v praci 😀 😀

dafy
18. apr 2013

@melisska no ja na tvojom mieste by som nesla kedze si ucitelka a vieme ze dnesne deti vedia poriadne vytočit 😠 to by ti neprospelo 😉 no a ked dobre pamätám más tam jednu koleg..mrchu hahah 😀 tak a ona by ti tiez asi neprospela 😝 😎

melisska
18. apr 2013

@dafy 🙂 ty mas pamäť 🙂 to ona mi volala 🙂

melisska
18. apr 2013

@dafy no ale jednej kocke dali f v eurách a ked v eurách tak dali také ceny ako pre cudzincov. A to bola riadna pálka, aj my sme radšej platili v czk, ale menili sme tu na sk

dafy
18. apr 2013

@melisska haha som ti vravela ze som ta mala na očiach 😀 😀 😀 takze ona ta volala?,co nema koho buzerovat?? 😀 😀 😀 tak pekne nech teraz zastupuje 😝 😀

dafy
18. apr 2013

@melisska no nechapem fakt vsak oni mi dali najvyhodnejsie 😕 😕

annetty
18. apr 2013

@ria191 Rius, je mi to strasne luto 😢 😢 😢 Place mi jedno oko 😢 Tak som verila, ze sa stal zazrak, ze mi das silu a nadej. Ale ty si taka bojovnicka neskutocna, obdivujem ta velmi 🙂 . Vidim, ze Stelcl to nebude mat lahke o tyzden 😀 . Povedz mu, ze za 2 tyzdne som tiez u neho 😅 ....ms mi prichadza, ta svina mi ani tych 12. dni nepocka aby som mohla testovat ☹ . Dufam ten doki myomovy Dr. Mara ti pomoze, ked uz nebude ine vychodisko. 😉

ria191
18. apr 2013

@annetty nestraš čo ťa bolí bruško? Dúfam, že špinenie nemáš. Bruško bolieť môže dokonca musí 😀 . Mňa nebolelo a vidíš ☹ ☹ ☹ . Tak áno snažím sa, ale fakt to nie je ľahké. Keby boli € tak je to jednoduchšie. Nejako bolo nejako bude. ☹ ☹ ☹

annetty
18. apr 2013

@ria191 no uz ma tak pobolieva ako pri ms a dnes ma o dost viac boli ako vcera. Citim, uz prichadza ms ☹ Cysta ma boli uz dost, je to jednoznacne ms zaciatok ☹ A ty kludne plackaj v praci, mas to dovolene. Ja som v januari preplakali celych 8 hodin medzi kolegami. My este teraz pojdeme na ivf, ale potom neviem..lebo aj ta operacia co hovoril Stelcl stoji ako ivf a uz sme s peniazkami tak tak. Prave dnes posielam ziadost o refundaciu, neviem ci to nebude neskoro ak po 3 mesiacoch posielame, ale vyskusam. Keby to zaplatili, tak by sa to este dalo vydrzat. Posielam vela sily, sucitim uplne s tebou.....za par dni budem plakat ako pavian ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre