Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
19. apr 2013

@bibi24 dakujem moja...napodobne...aj ja vas budem nadalej sledovat ako pekne napredujete.... 😵 🙂

melisska
19. apr 2013

@speranza1 áno jedno, zmrazené bolo HB2 a ked sa rozmrazilo vyvijalo sa krásne nad očakávanie všetkých a vložili mi HB1🙂

speranza1
19. apr 2013

@melisska 😀 😀 😀 ... juj sa tesim s tebou....a neskutocne ti prajem, aby ste to dotiahli aj s bojovnikom do uspesneho konca (musela som ti to znova napisat...vies,aby si na to nezabudla 😀 😉 )

speranza1
19. apr 2013

OK babule, tak ja sa v Vami na dnes lucim..packo a prajem nadherny vikend... paaaa

melisska
19. apr 2013

@speranza1 paaaa

ria191
19. apr 2013

@speranza1 ahoj "bosorečka" aj ty si uži víkendík 😀 😀 😀 a nie že budeš umývať okná 😀 😀 😀

melisska
19. apr 2013

Som samaaaa 🙂

cora41
19. apr 2013

@melisska ahoj moja🙂 len tak som s chcela potesit Tvojou radostou, tak Ti pisem 🙂 Ja dnes v soft stimulacii na 7 DC mam iba jeden folikul a aj ten nie je zatial velmi velky, takze neviem, ci sa tentoraz dostaneme az do Brna...☹ Neviem, ci kvoli jednemu folikulu to nie je velke riziko, za ktore zaplatime vela peniazkov☹ ach jaj... ale aspon Ty si jasny priklad, ze sa netreba vzdavat a strasne ma to naplna pocitom, ze to pojde 🙂

cora41
19. apr 2013

@tancik ahoj, ja som presne takto stimulovala teraz a vysledok zatial biedny, iba jeden folikul.. Posledny krat som mala tiez takuto liecbu a mala som 2 foliky, z ktorych jedno bolo tehu, no po amnio v 14 tyzdni sme to vzdali☹ ale po punkcii mi chodila mrcha pravidelne, podla toho , kedy vysadis utros 🙂 Kedy zacinas?

melisska
19. apr 2013

@cora41 prečo iba jeden? Aka bola stimulka?

cora41
19. apr 2013

@melisska bola soft, mala som 3x clostil a k tomu jednu ampulku menopuru, no ktovie.. Naposledy som mala iba clostil a na 8 den som mala iba jeden vacsi folikul - 10mm a ostatne 4 boli male a nakoniec zo mna vydolovali predsa len dva.. Len teraz je tu iba jeden, tak neviem, ci risknem alebo nie.. Predsa len 700 EUR nemam len tak v skrini.. ☹

martinusa22
19. apr 2013

@cora41 ja som mala podobnú stimulku a ked som bola na ultrazvuku tak som mala jeden folikul 19,5 na 10 den cyklu a vôbec som neuvazovala nadtym ci je to malo alebo veľa, myslela som ze ani opu nestihnem kedže bol uz veľký a tak som tam prišla a nakoniec z toho boli 4 folikuli a tri vajka, takze môj gynekolog mi ostatne vôbec nevidel🙂dúfam ze na ďalšiu stimulku budem zase aspon tak reagovať

cora41
19. apr 2013

@martinusa22 a nevyslo to? no ved sa nevzdavam, len tak nahlas rozmyslam a zbieram silu to nevzdat od vsetkych bab na konikovi 🙂 a ty kedy ides znova?

martinusa22
19. apr 2013

@cora41 mala som potom vložené jedno co sa pekne vyvijalo len teda nevyšlo to:( ale čakám uz na mrchu a idem do toho, tento mesiac som mala pauzu

cora41
19. apr 2013

@martinusa22 a ides znova na soft?

martinusa22
19. apr 2013

@cora41 ano na druhy soft , som este len na zaciatku 🙂ale verím ze to bude aj koniec teda stastny koniec🙂

cora41
19. apr 2013

@martinusa22 jasne, ze bude!!🙂 len teraz ti pridu kramy a potom sup sup 🙂

martinusa22
19. apr 2013

@cora41 ved najradšej by som ich uz teraz dostala🙂 ale este si take dva týždne asi počkám ked teda dostanem 🙂))))

pufa
19. apr 2013

@speranza1 zapajam sa do prieskumu 🙂 mne odobrali len dve vajíčka a vkladali mi na 3 deň 10 bunkove embryjko jednotkovej kvality. Druhé malo len 5 buniek a bolo dvojkove, ale do siesteho dňa to dobehlo tak mame jedného mrazacika HB1.

martinusa22
19. apr 2013

@pufa super povzbudiva sprava🙂a želám nech to všetko dobre dopadne🙂

cora41
19. apr 2013

@martinusa22 neboj, to rychlo zbehne a juchuuu 🙂

martinusa22
19. apr 2013

@cora41 ved ano cas ide rýchlo , nech aj tebe všetko dobre dopadne a uvidis bude to dobre , nad tvoje očakávania uvidis🙂

martini
19. apr 2013

@annetty k tej refundácii, neviem aku maš poisťovnu, ale ja som doveru požiadala po dvoch rokoch a preplatili. a všeobecna určite nema problem s preplacaním do roka. mala by si niečo dostať.

martini
19. apr 2013

@kika017 nevadí, že bruško pobolieva. mňa tak pobolievalo celý prvý trimester a hlavne v čase, kedy by som mala normálne MS. Pýtala som sa aj lekára na to a povedal, že to je normálne. Aj teraz pri druhom tehu ma pobolievalo aspoň dva týždne. neboj, na najlešie ceste je to 🙂

alka025
19. apr 2013

@tancik ja mám to isté len miesto menopuru mám merional. Neviem aký rozdiel je medzi nimi šak uvidíme musíme len veriť že nám to vide.

melisska
20. apr 2013

@cora41 vidíš moja, nehadz flintu do žita 🙂

Dobré ranko slniečka. 🙂

🙂

cora41
20. apr 2013

@melisska skusim, uvidime, co bude v pondelok, nechame sa prekpvait 🙂 dobre ranko aj vam dvom 🙂

kukulik30
20. apr 2013

@melisska dobre ranko 🙂

amali
20. apr 2013

@speranza1 aj mne vkladali HB1 2x a ujali sa obidva 😉

amali
20. apr 2013

@speranza1 a zamrazené máme 2.......HB1, HB2

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre