Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
21. apr 2013

Ahooojte, dnes zase nik 🙂

dafy
21. apr 2013

@melisska ahoj tehulka 🙂 tak ja hlásim 9 deň test snehobiely ☹ je mi hrozne nič sa mi nechce a som neštastná 😢

nelly3
21. apr 2013

@melisska
ahoj, tak ako, ja varim a popritom kukam kona 😀 co si dneska dobreho navarila?

melisska
21. apr 2013

@dafy :( a nemala si testovať 12 den?Ešte počkáme

melisska
21. apr 2013

@nelly3 kuracie prsia v cestičku, zem. kaša, kapustovy šalát s mrkvou, zeleninova polievka, ale mám chuť na svieckovu, bude zajtra 🙂 a ty ?

dafy
21. apr 2013

@melisska nebudeme si nahovárať je jasné ze na 9 deň by tam uz nejaky ten tienik bol kebyže 😖 je to v ri... 🙄

nelly3
21. apr 2013

@melisska
ja som robila pecenu fasirku v celku, jedna kocka z konika mi dala receptik, je uzasna, stuchane zemiaciky a zavarane uhorky, poobede ideme na taku malu turistiku, je krasne 😵

melisska
21. apr 2013

@nelly3 aj ja si prosím recept na fasirku 🙂
,

melisska
21. apr 2013

@dafy viem moja, ale musíme počkať ešte 3 dni...

buba08
21. apr 2013

@nelly3 aj ja si prosim recept na fasirku 🙂))

nelly3
21. apr 2013

@melisska
@buba08
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lululka555/a...
od tejto kocky mam receptik, ma ho v albume 😉

buba08
21. apr 2013

@nelly3 dakujem 🙂

melisska
21. apr 2013

@nelly3 ďakujem 🙂

sally2401
22. apr 2013

@dafy ahoj, dnes som čítala že si si už robila test, ja som dnes 8 deň po KET a nemám odvahu si urobiť test, aj keď vnútorné ja mi hovorí aby som to skúsila, aj keď bude asi iba / vôbec nič ma nebolí už, ešte minulý týždeň ma každý deň bolelo brucho ako keby som mala mať ms a od soboty nič, a dnes 28 deň cyklu, takže mám strach si robiť test, mne kázali v RP urobiť test 26.04.

speranza1
22. apr 2013

krasne ranko dievcata, tak aky ste mali vikendik?

@dafy aj dnes si testovala, alebo nie?

melisska
22. apr 2013

Dobré ranko 🙂 dnes máme slniečkovy den

lucky29
22. apr 2013

chcem sa Vás opýtať na ktorý deň cyklu je lepšie ísť na kont. UZG na 7. deň alebo až na 8.deň cyklu?
Ďakujem za odpoveď.

melisska
22. apr 2013

@lucky29 moja si pred opu? Ja si myslím, že to máš jedno, choď vtedy, keď to tebe lepšie vyhovuje
🙂

melisska
22. apr 2013

Kde ste ? V práci 🙂
Dafy, nebuď smutná, čakám ešte test na 12 den po 🙂

nelly3
22. apr 2013

@lucky29
presne ako pise melisska 😉

nelly3
22. apr 2013

@melisska
kedy ides na sono? ako sa citis? urcite len dobre, som strasne rada, ze ti to vyslo ani nevies ako moja 😵

lucky29
22. apr 2013

@melisska
áno som pred OPU, teraz idem na prvé kontrolné sono a uvidíme ako sa majú moje vajíčka či mám nejaké a ak to dobre dopadne tak asi okolo 1.5. mam OPU.Volala som do centra tak ideme vo štvrtok teda na 8. deň cyklu.( 7. den stimulky).

lucky29
22. apr 2013

Dievčatá je tu niekto tehu zo zlým spermiogramom?

dafy
22. apr 2013

@melisska ahojky test biely som fakt uz zufala vkladala som nadeje do Brna je mi do plaču zase ma to psychicky zlomí pýtam sa samej seba som egoista???? tak strašne tužim mať druhe dieta ze som schopna všetkého ale pritom si uvedomujem ze ze tie peniaze (von oknom vyhodené 😖 ze tým vlastne pripravujem napriklad krásnu dovolenku pre nás ze tie peniaze by som mohla investovat do emmky napr....ale jednoducho neprejde den aby som nemyslela nato ze chcem to druhe bábo ☹ je mi fakt hrozne a plačem tu jak trafená....kazdy okolo mna len vysloví noo tak tento mesiac planujeme bábo a lusknutím prsta je uz v tom a já?????????????kedy ja budem mat to co niekto to má samozrejme a ja si za to musím platit nekrestanske peniaze..... ☹ vybrala som si vajcovody ,vytrhla zub mudrosti behala po hematologii same vyšetrenie a nič z toho......a teraz mozem ist ku zakazničke vyrevana 😝

speranza1
22. apr 2013

@dafy 😔 viem ako ti je...a je mi to luto... 😔 😔 😔 ..ale vyplac sa a aj kric ked treba... to napatie, stres a smutok musis dostat zo seba von...

nelly3
22. apr 2013

@dafy
moje presne viem ako sa citis, ja som uz 5x zacula to hnusne slovo negativne 😠 , je to strasne, presne kopec penazi, nic z toho, je to velmi smutne a som z toho nahnevana 😠

emma30
22. apr 2013

ahojte dnes po konotrolnom sonu všetko ok, foliky krásne vyrástli tak v stredu OPU už sa neviem dočkať. chcem sa opýtať mám si vziať so sebou nočnú košelu alebo stačí tričko a ako dlho po opu tam musím ležať. Dakujem

ria191
22. apr 2013

ahojte kočenky 😀 😀 😀 . Nechcem tu múdrovať, ale teraz je tu veľa z nás čo sa cítime "total nahovno" prepáčte ale muselo to byť 😀 . Tento boj, ktorý tu teraz podstupujeme je neskutočne ťažký a veľa z nás si siahne na samé dno. Ale ja verím, že všetky sa z toho dna odrazíme a nájdeme chuť bojovať ĎALEJ. Držím vám palce a samozrejme aj sebe 😀. Nevzdávajme to ešte 😀

speranza1
22. apr 2013

@emma30 emka staci dlhsie tricko, prezuvky a ak si zimomrava, tak aj ponozky na nozky.. (ja ich mam stale🙂 ). Mozes si zobrat aj slipovu vlozku, ak by si trolinku spinila...(myslim po OPU )...prajem vela stastia a zdravych vajok 😉 🙂

speranza1
22. apr 2013

@ria191 no konecne ze si tu...si mi uz chybala 😀 😀 😀 ... (tak to boli slova do boja..myslim tie tvoje uvedene vyssie 😉 😀 😀 😀 )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre