• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

17. januára 2017 
22. apr 2013 o 16:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vždy keď idem na sono som celý den zbitá ako pes :slight_smile:

Asi z toho napätia...
22. apr 2013 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska inač sa to volá aj kombinovaný test. a meria sa aj to NT - teda šijové prejasnenie, musí byť hrúbka toho šijového prejasnenia určitého rozmeru. Ale zisťuje sa aj prítomnosť nosovej kosti (lebo deti s downovovym syndromom maju taky splaštený nos a v 12 tt ešte nie je nosová kosť pritomná. tiež sa merajú prietoky v cieve ductus venosus, je to cieva, ktorá spáva pupočník a srdce a tak okysličuje srdce. táto cieva sa po narodení uzatvorí. Taktiež sa meria spätný tok krvi z pravej komory srdca do pravej predsiene a ešte sa može merať FMF uhol, teda uhol medzi čelusťou a čelom. A berie sa aj krv, kde sa vyhodnocujú PAPP-A a free beta hCG. potom sa to kombinovane vyhodnocuje. úžasne to robia aj v Brne, ale sú odborníci aj v BA a KE a určite už aj inde. určite odporúčam sa na to objednať čím skor, lebo väčšinou je to potrebné urobiť s predstihom. tento test je dosť spolahlivý, narozdiel od tripple testov, ktoré urobí v druhom trimestri z krvi gynekolog a ktoré sú častokrát falošne pozitívne a tým je to pre tehulku poriadne strestujúce.
22. apr 2013 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Ahojte kocky, mozem sa pridat? Dnes sme boli na konzultacii a sme velmi spokojni. Od buduce cyklu asi zaciname.
:slight_smile:
22. apr 2013 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule neviete nahodou preco admin zmazal temu Mam-nemam lieky na IVF? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. apr 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 vitaj v klube.Spravna volba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. apr 2013 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota Dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , prave som si chcela ist pozriet stranku mam-nemam lieky a som prekvapena ze to zrusili
:slight_smile:
22. apr 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 tak sme dve.V Brne budes spokojna.
22. apr 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota vyzeralo to tam pekne, tichucko a mili ludia :slight_smile: A este sme videli 2 bociany...ze by znamenie? :wink:
22. apr 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 bude to tvoje prve IVF?
22. apr 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. apr 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 ja si pojdem pre nanucikov len do jula musime mat pauzu.Na 4 krat sa vam to podari.Aj nam to vyslo na 4 krat .Bohuzial dopadlo to ako to dopadlo. :frowning2:
22. apr 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota drzím palce aby toto bolo uspesne :slight_smile:
22. apr 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. apr 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martini aka si ty ale odbornicka! :wink:
22. apr 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emma30 super ti rastu foliky! :wink: dobre reagujes! a aku si mala liecbu? soft? clostyl et menopur ci ine?
Drzim palceky na stredu!!! :slight_smile:
22. apr 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini ďakujem :o)
22. apr 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amali ahoj nemal by byt stou marodkou problem, teda aspom ja som bola pn uz od stimulacie, tak ked uz si tehu tak v tom nevidim ziaden problem..... :wink:
22. apr 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cora41 zacinam teraz v maji niekedy zaciatkom....a kolko stimuliek si uz mala?
22. apr 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka025 ano ja tomu verim musi verit a kedy zacinas?
22. apr 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko slniečka :slight_smile:
23. apr 2013 o 06:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
krasne dobre rano aj tebe melisska :slight_smile:
23. apr 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucky29 u nás bol hlavným dôvodom vždy veľmi zlý spermiogram. Čo potrebuješ vedieť? :slight_smile:
23. apr 2013 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 a
@sarasota podľa mňa to zrušili preto, lebo sa to nesmie a dokonca neviem či to nie je trestné, ale sa čudujem, že to tu bolo tak dlho. Každopádne to niekto napadol, ale ja si myslím, že baby si nájdu nejakú cestičku ako to tu ponúkať. Predsa len to bola skvelá pomoc pre nás všetky.
23. apr 2013 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska dobré ránko ty si aký rannovstaj :grinning:
23. apr 2013 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 ja ti tie kombinované testy aj vyhodnotím :grinning: :grinning: :grinning: Ja som strávila hodiny nad čítaním štúdie univerzity z Oulu (fínsko) o vyhodnocovaní týchto faktorov pre downov syndrom...ale to som ja psychopatka, ktorej nestačí povedať, že výsledky sú v poriadku, ja si to sama musím nejak naštudovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale teraz pri drobcovi doma sa už nedá tráviť toľko času na nete, tak hádam už budem menej otravná pacientka :wink:
23. apr 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 @izzie27 @sarasota ja si viem predstaviť aj verziu ako sa nejaký výhradný dovozca IVFkových liekov prihlásil pod nejakým nickom a vypisoval adminom o106 s tým, že kto ponesie zodpovednosť za to či tie lieky sú OK, nie sú vymenené krabičky a expirácia je skutočná, či boli skladované správne a kto ponesie zodpovednosť ak z toho vznikne nejaký problém...tak radšej to zavreli...
23. apr 2013 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 jasné znamenie :slight_smile:
23. apr 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy no áno:grinning:, mm ide do práce a ja mám mobil v ruke :grinning:
23. apr 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska inač k tomu, že chodíš na sono zbitá ako pes...ja som to mala presne tak...som určitým spôsobom závidela ženám, ktoré otehotneli by-the-way a potom sa na sone výslovene tešia, že uvidia drobca. Aj ja som sa tešila, ale primárny bol strach z toho, aby všetko bolo v poriadku. Ale je to asi poIVFková diagnoza - precitlivelá matka už v prenatálnom vývoji :wink: :grinning: :grinning: Ale je to prejav zodpovednosti a silnej túžby, je to ok, len pritom hladkaj bruško :wink:
23. apr 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok