• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

28. júla 2017 
@tinna13 je tam duch ja som mala takeho na 4 den po Ket ,tiez sa nedal dobre odfotit neboj je to tam :slight_smile:
24. apr 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 ďakujem :slight_smile:
24. apr 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. apr 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
a toto su moji mali duchovia :slight_smile:
24. apr 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zlatanka30 rozkošníííí :grinning:
24. apr 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 sú prekrásniiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile:
24. apr 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 nádherné deticky :slight_smile: cmucik
24. apr 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 chutnucki su :slight_smile:
24. apr 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby:slight_smile: Tak sa aj ja pridam:slight_smile: Ja som tiez videla ducha :grinning:
Nekoluje sa nam tu jeden tehotensky test? :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@melisska - nebud smutna, ja viem ze je to dlho byt sama doma cele dne. Ale ty nie si sama, si z vasim chrustikom :wink: Zacni hackovat :grinning:

@tinna13 - tinka slaby dusik tam je vidno. Drzim silno palce aby silnel. Inac mamatest pouzivam aj ja, iny si uz ani nekupujem
@sally2401 - taktiez drzim palce

@kika017 - super, parada, len tak dalej. Drz sa maminka
24. apr 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatanka30 krasne deticky :slight_smile:
24. apr 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 he he ano aj ja to tam vidim, a to kukam zo vsetkych uhlov a stran! :dizzy_face: Na ktory den po transfere si si urobila testik? Pripomen mi, ty si mala transferik s blastocytom? jednym, dvoma? a ivf softik tiez?
Tesim sa, urcite je to OK tentokrat!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. apr 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska si na PNke akoze? preto sa nudis? :wink: Tak sup sup do hackovania a pletenia!!!! :slight_smile:
24. apr 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska Presne tak!!! Babetko na prvom mieste, ostatok pocka alebo sa nahradi, no nie???! :wink:
24. apr 2013 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatanka30 vyzerajú jednovaječne, teda že sa podovajú drobčekovia...aj ked teda je mi jasné, že sú dvojvaječní, kedže sú iného pohlavia. krásne detičky.
24. apr 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 krasni drobci! rodicia mozu byt hrdi na tieto dve bambulky! :slight_smile: :slight_smile:
24. apr 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dnes 12. den po KET (vcera som to nejak zle vyratala). Robila sa 2 testy, na jednom tak slabo vidiet toho ducha ale na tom druhom lepsie:slight_smile:
24. apr 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
Babky, vcera som varovala jedno mesacne babatko dievcatko, krasny pocit! Hoci to zatial len spinka a papa a cika, je to strasne mile take male drobuliatko :slight_smile:)))
No musim si pockat do leta este na to moje ivf soft! Je to zaroven tak daleko ako aj blizko dovtedy! Z leta mozno si nic neuzijeme (prideme na SK len na 3 tyzdne) ale nevadi, pokus o babetko na prvom mieste! :dizzy_face:
Dufam len, ze mi aj cyklus bude vyhovovat a vsetko bude dobre a presne naprogramovane, aby sme isli do toho smelo! :wink: Uz sa neviem dockat, ale sa aj bojiiiimmmm! Ale verim Reprofitu! Hoci moja 40-ka sa blizi, v juli...este nestracam nadej, aj Stelcl povedal, ze netreba nic odkladat lebo fertilita potom prudko klesa vraj....tak tak veru! Trapime sa uz 7 rokov celkovo a vek nam uteka zaroven tiez...."c'est la vie!!!"
Inac, chcem sa este opytat, Reprofit nerobi a nevyzaduje odber krvi pocas stimulacie? myslim, hladinu ostradiolu, progesteronu a LH? len ultrazvuk ich zaujima pocas stimulky???? Pytam sa lebo, ine centra to tak robia vsade, aj tu v zahranici...
24. apr 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty - parada, blahozelam. verim ze budu silniet. Ides aj na krv?
24. apr 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty tak už je to jasné :slight_smile:))
24. apr 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annetty
hlavne, ze si vcera stresovala a vzdavala to a vidis je to tam a ziadny duch. gratulujem. super a kolko ste si dali vlozit?
24. apr 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 nie neberú krv, len utz :slight_smile: drzim palceky, aj ja mám už vek....

Dnes som sa objednala na kombinované testy do KE l dr.Muránskej, na 22.5. :slight_smile: to buduuuuu jaaaaj
:slight_smile:
24. apr 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 - veru je to krasne take drobciatko. Verim ze sa v lete zadari :wink:
Nie v RF nevyzaduju krv, staci utz
24. apr 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 no presne :slight_smile: netreba sa dopredu vzdať :slight_smile:
24. apr 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin takze ta hladina ostradiolu ich velmi nezaujima len velkost folikov cez utz? takze sa riadia len utz potom na to OPU? aha, sranda, a aky rozdiel od inych centier tiez :slight_smile:
Dakujem, no dufam pevne ze mi toto centrum prinesie to dlhoocakavajuce stastie! vkladam do toho celu moju poslednu nadej! :slight_smile: :slight_smile:
24. apr 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 jejoooo nadherne deticky, aj ja chceeeeeeeem :wink:
24. apr 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dakujem :slight_smile:
A nech tie testiky dobre vyjdu!!! :slight_smile:))
24. apr 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 krásne detičky :slight_smile: :slight_smile:
24. apr 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty super ja som to vedela hlavne že si to včera už vzdávala len tak ďalej posielam tehu vírusiky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. apr 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty tak to už nie je duch ale pekná ciarocka :slight_smile:
24. apr 2013 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok