• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
Dnes varím sviečkovu na smotane :slight_smile:))) krásne vonia j!aaaaaaj
26. apr 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No dnes pracujete ako vcelicky, len to neprehanajte, je piatok :grinning:
26. apr 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rot - ahojky, mozem sa spytat ake davky D-cka a listovky si si davala? A tu vceliu mat.kasicku si kde kupila a kolko si si davala? Potrebujem aj ja nastartovat, teraz bolo ket-ko neuspesne (to som mala po 3-mesacnej pauze po cisteni)

@tinna13 - to mi je luto. Mate este mrazacikov?
26. apr 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska -mnaaam, doletim k tebe na obed :sunglasses: :grinning:
26. apr 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska no určiteeeee vylihujeme na slniečku :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin ja nepreháňam je to svätá pravda :grinning: . Akčnejšia :grinning:? skôr "šibnutá" minule mi to povedal môj gynďák, že mi z toho všetkého už šibe :grinning: :grinning: :grinning: a má pravdu :angry: :angry: :angry:
26. apr 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčata mám nárok na to aby mi gynekologička dala na recept napr. utrogestan??alebo ked uz mam vycerpane IVFka ta si ho musím hradit sama???..este vas chcem poprosit ked sa niektorej niečo zvýšilo injekcie atd co je potrebne na IVF cez recept budem rada ked sa mi ozve :slight_smile: budem velmi vdačná kedže som uz samoplatca..
26. apr 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy jasné že máš nárok, veď utrogestan sa predpisuje aj normálnym pacientkam nie len tým čo podstupujú IVF. Ak nemáš ťapu, ktorá rada robí problémy tak by s tým nemal byť problém.
26. apr 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy mozu predpisovat na recept ale len po 2 krabicky, teraz mi dala na recept 3 krabicky
@falin veľmi by si ma potešila, čakám:slight_smile:
26. apr 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 doma si???? :grinning:
26. apr 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska nie "akože" pracujem :grinning: :grinning: :grinning: keďže furt visím na koňovi :grinning: :grinning: :grinning: .
26. apr 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dafy pozerám, že si rozbehla iniciatívu. Kľudne zháňaj aj menopur je podobný merionalu (ale lepší) a kočkám na SK ho predpisujú častejšie takže ten zoženieš asi ľahšie :grinning:
26. apr 2013 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ahoj, no bohužial je to už moje tretie IVF, dve boli na SK /Iscare/ a toto je prvé v RF. vklad mi robila moja dr. kurecova. a maš pravdu, toto je dost zle, to cakanie. uvidime...
26. apr 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. apr 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ja len preto ,že ked som bola min.rok na KET a Hredzak mi predpisal utrogestan ale to som mala vtedy este veseobecnu tak som platila plnu sumu :confused:
26. apr 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ja som mala predtým menopur a to 225 jed,,denne a aj tak som mala Len 6 dobrých vajok..preco si myslís ze je lepsí menopur?
26. apr 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ja som si dávala teraz prepisovať u gynekológa po KET utrogestan a predpísal mi 6 krabičiek, v pohode dala som mu kópiu správy že som po KET, predtým som mala z RF iba správu že mám užívať utrogestan aj tak mi ho predpísal. Doplácala som minimum v lekárni, len na extrimax som platila celý, to mi povedal že mi nemôže dať cez poisťovňu
26. apr 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy povedal mi to MUDr. ale sú v podstate na rovnakej úrovni len menopur obsahuje niečo navyše (ale keďže sa tomu nerozumiem tak si nepamätám čo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Ty máš zisťované AMH? Lebo mne na základe tohto výsledku nechali rovnaké dávky ako na SK a bola som spokojná. Prečo si teraz picháš menej?
26. apr 2013 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 - ty si ozaj neprekonatelne cislo :grinning:
26. apr 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy - ano moze, mne hovoril ze max. 3 krabicky, takztiez ti moze predpisat estrofem, prednison, a zda sa mi ze aj pregnyl
26. apr 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska - moja, si zlata, ale ked si taaaak daleko.
Som si dala v zavodnej jedalni zemiaky a rybie file no nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dneska zrovna môžem byť na "koňovi" a tu zdochol pes :angry: :angry: :angry: . Baby trošku od veci, ale mám problém. Bolí ma jedna bradavka :grinning: dúfam, že ju nebudem musieť otŕčať môjmu gynďákovi :angry: :angry: :angry: . Prejde to samé? Poraďte :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ja neviem proste chcel asi vyskušat z nižšou davkou ..... takto mi nastavil stimulku a teraz pisal ze budem pichat 150jed....ked ti mam pravdu povedat vobec neviem co je AMH :grinning:
26. apr 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy a ja som mohla aj na kolenách kľačať a nie a nie znížiť mi dávku :grinning: :grinning: :grinning: . AMH to je ovariálna rezerva ak ju máš zníženú (menšiu zásobu vajíčok) , tak zle reaguješ na hormonálnu stimuláciu a aj pri vyšších dávkach máš menej oocytov aj by som to na teba tipla podľa toho čo píšeš. Ja som pichala v RF 225 jednotiek a mala som 7 oocytov a veru som rada, že mi to neznížil, ale ja som si kvôli tomu dávala robiť to AMH, aby sa vedel rozhodnúť :grinning: a rozhodol sa správne MARCELKO :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no a to si kde mám spraviť??to AHM u gynekologičky?tota bude zase pozerat namňa jak puk ze preco mi to nespravili v centre :grinning:
26. apr 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy mne to robil môj gynekológ :grinning: :grinning: :grinning: načo by som to platila v RF a áno bude na teba pozerať ako puk :grinning: :grinning: :grinning: to si piš :grinning:
26. apr 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 inač pri 1 IVF som mala 21 vajok-18oplodnene, PRI 2 IVF 11vajok 7oplodnene,3IVF 6 vajok -5 oplodnene a to som pri vsetkych troch brala 225jed
26. apr 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no moja aj tak si to budem platit u gynekologičky si myslím teda lebo aj za ultrazvuk som platila :grinning:
26. apr 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy a aby ti rozumel tak presne to je takto AMH - Anti Müllerov hormón :grinning: to by už na teba nemusel čumieť ako puk :grinning:
26. apr 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 mne este stale nedorazila ta sprostá mrcha dáva si načas :grinning: dnes som 14den po vklade a normalne by som dnes mala aj dostat mrchu a pred dvoma dnami som vysadila utrogestan :unamused:
26. apr 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok