• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

19. októbra 2017 
@dafy aj ja si platím sono to asi každý. Fúha nejako ti to klesá. To sú dosť veľké rozdiely. Fúha tak to možno budeš mať AMH v poriadku. Chyba bude niekde inde.
26. apr 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no ano chyba je vo mne :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
26. apr 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy neboj sa to je v pohode ja som dostala na 37. deň cyklu. Určite sa dostaví milostivá, tak si to zatiaľ užívaj :grinning:
26. apr 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy som prekvapená, že netrval na tých 225 jednotkách teraz po tomto poslednom pokuse. Ide na to asi "opaterno" :grinning:
26. apr 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy a neskúsiš inofolic? Baby si ho dosť chvália. Je to tuším na podporu vaječníkov pred IVF.
26. apr 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no opatrno neopatrno teraz mi musí ušiť stimulku na mieru lebo to uz bude fakt moj posledny pokus...jedine ze este potom vykradnem nejaku banku :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy tak to ťa chápem. Nie je to veru ľahké s tými € tiež mám z toho hlavu v smútku :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
26. apr 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin mame ešte 2 ale dám si teraz pauzu asi nie je vhodne obdobie. Musím nejako zregenerovat telo , podobne ako ty, A na konci leta skúsime znova. A ty čo máš v pláne?
26. apr 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
mne predpisal gyn. aj pregnyl, to tiez mozu.
26. apr 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 - jasnacka treba dat pauzu, telo to potrebuje. Ja mam teraz pauzu a cakam kedy ma "kopne muza" ze ideme na to. Este necitim ze je ten spravny cas, ale asi niekedy v lete. Uvidime :slight_smile:
26. apr 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 - dik, zdalo sa mi ,ale nebola som si ista, lebo som si ho uz davno nedavala predpisovat. Pamat mi uz nesluzi ako volakedy :grinning:
26. apr 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,
tak kontrolné sono dopadlo dobre a OPU máme 30.4. v utorok o 8:30.Baby je to normálne že ma bolia vaječníky ako pred menštr.? Pri prvom IVF som bolesti nemala tak skoro.
26. apr 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucky29 a kolko mas folikov na utz? este beries liecbu teraz ? kolko jednotiek?
Tak fajn, OPU sa uz blizi, ak nech to vyjde!!!! :slight_smile:
26. apr 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska a ja som robila kapustnicku, mnam, vitaminiky C treba na toto obdobie!!! :grinning:
26. apr 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Menopur obsahuje navyse ten LH! T.j. FSH+LH. Ked je liecba napriklad len s Puregonom (len FSH), tak ho niekedy doplnaju aj s Luverisom (LH) ak je carencia v tomto hormone.
Merional nepoznam, ale asi tiez ide len o FSH, bez LH. A je lacnejsi nez Menopur! Stelcl mi to vysvetlil, ze nieco ako "vyssia kozmeticka uprava"! :grinning: v tom je rozdiel medzi tymito dvoma hormonmi.
Ja budem brat Menopur (uz som ho volakedy aj mala), lebo Merional tu nedostat velmi v lekarni u nas, tak preto. V Brne som si vyzdvihla len Clostyl a Pregnyl, zatial.
26. apr 2013 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Ahojky rius:slight_smile: Vcera som sa necitila dobre, nemala som silu ani na konika :frowning2:. A ze potvoreckaaaa ????? :grinning: :grinning: :grinning:. No jasne......potvorecka je endoska u mna :sweat_smile: Dnes som robila testik, ale je taky isty ako predvcerom :unamused: Tak neviem ci sa to nemalo zosilniet :confounded: . Vcera som sa dohodla horko tazko so sestrickou , ze v utorok rano idem na krv. Potom poviem, ci sme vitazili nad endoskou alebo nie :dizzy_face: . Ale ze ty mas ako naladicku kazdy den? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy urcite pride o jeden, dva dni! Mne to tiez tak sa robievalo. Cyklus je trosku perturbovany veru po tychto vsetkych hormonoch! :unamused:
26. apr 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 Ahoj :frowning2: Tak prave citam tvoju spravicku:frowning2: Je mi to strasne luto....velmi dobre to beris :slight_smile:. Ja som tiez taka neista, ze co bude dalej, ako som aj pisala Riuske, ta ciarocka nie je silnejsia:frowning2:....Ale tak pockame este....kazdopadne posielam objatie :slight_smile:
26. apr 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 tiež som si myslela, že merional neobsahuje LH ale keď som si ho pozrela tak obsahuje :grinning:
26. apr 2013 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty nooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tiež sa tomu čudujem :grinning: . Tak dúfam, že sa ti to iba zdá :grinning: a ona zosilnie :grinning:
26. apr 2013 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky, som v ovulacnej periode! Robila som si zo srandy vcera (16.den) a dnes (17.den) ovul testiky, a su super krasne pozitivne! To znamena, ze aj bez liecby ovulujem??? :grinning: No isli sme "na to" vcera :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale manzelovi sa urcite nebude chciet aj dnes, grrrr....povie, ze je unaveny, ze je piatok a koniec tyzdna! :pensive: A mozno ze by sanca bola vacsia, hmmmm...tlacit ho do toho zas nechcem! :angry:
Este jedna vec, pred rokom v aprili, mi robili drilling (perforacia vajecnikov) a laparku. Ale som spontanne neotehotnela veru z toho (a tom som velmi dufala), asi to bude aj mojim vekom alebo spermoskami! Tak uz zas len to IVFko nam zostava. :fearful:
26. apr 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 aha tak su oba asi rovnake, len sa to lisi znackou a vyrobcom, a cenou, ale ucinok je urcite ten isty! :wink:
26. apr 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kde sa da zohnat ten Infolic? to je na lepsiu kvalitu vajok? ci ani nie? a ako sa to berie, kedy v cykle?
26. apr 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 no choď na mm dnes ináč , že bude sám chcieť :slight_smile:
26. apr 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinna13 tinnka, je mi to luto, grrrr.... :frowning2:
A ta pozitivna ciarocka potom co bola? zvysok hormonov z liecby? alebo zaciatok tehotenstva aj tak? hmmm....a na krvicku si nesla pre istotu? to je presnejsie nez testiky niekedy!
26. apr 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa hodnotia embryjka v RF? myslim tu graduaciu kvality. Napriklad co je to HB1, Xb2 a pod.?
26. apr 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 aké nebude chcieť?? dneska aspoň 3 krát by som skočila na neho aj keby som ho sputať mala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ide sa robit tiramisu s jahodami v poharikoch! ;) Treba si osladit aj zivot, no nie? :grinning:
Vcera som bola behat, tak dnes potrebujem nabrat par kalorii! :grinning: :dizzy_face: :slight_smile:
26. apr 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ze odkial beries tu energiu kocka???? :grinning: :grinning: :grinning: Teba by bola normalna skoda, keby si neficala na koniku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Len uz by som ti dopriala iny forum, napriklad ako zabit cas pocas tehu...viem si predstavit ze by si mala napady :grinning:. S tebou je sranda.... :dizzy_face: A ta ciarocka druha, fakt nie je silnesia...sice som si nahovarala, ze je....ale prd, nie je. Teraz cakam na mm, som zvedava, zas aky test mi donesie :grinning: Uz mi volal, ze ani tu nemali mama test :sweat_smile: Chlapa poslat pre nieco?.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy jaaaj, niekedy ho musim veru do toho tlacit! Lebo ho odtrhnut z PC a netu, je velka udalost! :grinning: :confounded: :rolling_eyes:
26. apr 2013 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok