Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sneznicka
26. apr 2013

@lucky29
@mimika1973 Co je to za doktora ten Konzumplik? Aj ja som bola u neho na kontrole, trochu sa mi zdal nemastny, neslany:( Je to len moj dojem? Mate s nim nejake zazitky a skusenosti?🙂

lucky29
26. apr 2013

@sneznicka
Neviem aj ja som bola u neho na kontrole taky sa mi zdal ako zajacik tak neviem dufam ze mi naordinoval pokrocovanie stimulky dobre

sneznicka
26. apr 2013

@lucky29 Mala som pocit, ze o stimulacii viem viac, ako on🙂 Tak hadam sa mi to len zdalo.

tinkatinulka
26. apr 2013

@lucky29 určite by som to skonzultovala mailom s Koudelkom, menopur ani nic podobne sa už nepichá v den pregnylu. 😉

lucky29
26. apr 2013

@sneznicka
Aj ty mas teraz niekedy opu?

lucky29
26. apr 2013

@tinkatinulka
Koudelka mi nejako nereaguje na maily.mam zavolat do centra? A komu?

sneznicka
26. apr 2013

@lucky29 ano, streda alebo stvrtok. Idem este v pondelok na jedno kontrolne sono

lucky29
26. apr 2013

@sneznicka
Ktory den stimulky si? Este ta objednal na dal.kontrolu?aku mas stimulk?

sneznicka
26. apr 2013

@lucky29 dnes mam 9.DC, 5 dni som mala clostlybegyt, 10 dni po 2 ampulky menopuru, este orgalutran - v nedelu prvy, v pondelok sa dohodnem, co dalej... myslim, ze mi uz mohli znizit davky menopuru, lebo uz vcera som mala nejakych 10 folikov

lucky29
26. apr 2013

@sneznicka
Ja som dnes tiez 9 den cyklu. V zajtra pridavam orgalutran a v nedelu tiez .ja som mala clostil 1-0-1 5dni + 1 amp. menopuru 75 teda dopopy 10 amp.menopur + 2 orgalutrany v nedelu vecer pregnyl a v utorok opu

tinkatinulka
26. apr 2013

@lucky29 majú horucu linku aj cez víkend,nie som doma tak neviem to číslo..možno kocky tu majú

sneznicka
26. apr 2013

@lucky29 Ja som to presne takto ako Ty mala pred rokom a boli z toho krasne 2x 8-bunkove embrya na 3. den. Jedno sa chytilo, ale len na 8 tyzdnov:( Teraz mi zvysili davky menopuru a clostilu takmer dvojnasobne, aby bolo viac folikov, ale ja si myslim, ze menej je viac, ze kvantita moze ist na ukor kvality. Zelam si, aby som sa mylila:( Drzim Ti palce na OPU.

bibi24
26. apr 2013

@sneznicka kozumplik je fajn a urcite aj odbornik, neboj nic. Pri poslednom ivf som pri nom absolvovala 2 kontroly pred opu a aj ET robil. Vsetko super 😉

rot
27. apr 2013

@mimika1973 nie, to som tak iba ja nazvala, pretože sme dávnejšie absolvovali prvé genetické vyšetrenie, keď nám robili len karyotypy a ešte čosi, no a vlani potom zalomili na inej genetike rukami, že sme mali mať dávno toho spraveného viac a hneď do toho zahrnuli tie hematologické a imunologické markery u mňa a cystickú fibrózu + ďalšie markery u manžela.
PiGD je už predimplementačná genetika - gen vyšetrenie embryí. To sme nemali, odborné názory sa na to dosť rôznia.

sneznicka
27. apr 2013

@bibi24 dakujem, si ma trochu upokojila🙂

isabellaa
27. apr 2013

@rot Jeeej, velmi pekne, dakujem a krasne tehulkovanie ti prajem.
Uz je to lepsie.... prisli 3 kamosky, tak som sa im vyliala, opili sme sa 😀 a postupne to opadava 😉

pekny vikend vsetkym

melisska
27. apr 2013

Dobré ranko 🙂

Čo robievate keď vám je fest zle na žalúdok ?

bettypo
27. apr 2013

@melisska mne sa osvedcili zazvorove lizatka z lekarne. Aj do auta. Este teraz ma obcas napina, zaludok dostal zabrat

melisska
27. apr 2013

@bettypo ďakujem, skúsim ich kúpiť, nezvraciam, ale býva mi fest zle na žalúdok, akoby nestrávil jedlo,a zazvorovy čaj ? Či radšej nie?

bettypo
27. apr 2013

@melisska juj toto neviem.ale ten je asi silny.zistim Ti v lekarni znacku, fakt boli dobre aj proti napinaniu.mna napinalo skoro cely den

melisska
27. apr 2013

@bettypo ďakujem🙂

sally2401
27. apr 2013

ahojte, ja už som naprášky z toho KETu, dnes som 13 deň na teste // ale slabá, mám strach že to bude zase biochemické, testy od vrchu 8deň iba duch nie je vidieť na foto, potom 10 deň, 12 deň (test citlivost 10), pod ním tiež 12 deň (test reprofit 20), a posledný dnes 13 deň (mamatest 10)...... 😖 😨 😝

melisska
27. apr 2013

@sally2401 ten posledný je pekný 🙂)) držím palceky, jasne //

zeina62
27. apr 2013

@bibi24 kedy ides rodit?

nelfilka
27. apr 2013

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem vpadám, přešla jsem do Reprofitu a jdu v úterý na OPU.
@lucky29 Neboj se aplikace Menopuru v den Pregnylu, mám to od dr. Machače také tak napsané 🙂 v kolik máš OPU?
Přeji vám všem hodně štěstí na cestě za miminkem 🙂

lucky29
27. apr 2013

Ja mam prist do reprofitu na 8:30. Ja mam uz dost velke bolesti podbrusku, Koudelka mi odpisal ze bolesti sa pri konci stimulacie mozu objavit.Och jaj .... uz len vydrzat. A ty kedy mas opu?

nelfilka
27. apr 2013

@lucky29
Lucí, dr. Machač mi včera napsal v 9h, nevím, jak to tam chodí. Nemáme podepsané papíry na minimálku-po vašem soft 🙂 podbřišek mě také bolí 🙂

melisska
27. apr 2013

@nelfilka každá pôjdete po pol hodine, tak pôjdete jedna za druhou, a je tam súper, su strašne zlatí, ľudskí, milí 🙂 držím vám palceky 🙂

lucky29
27. apr 2013

@nelfilka
Papiere nam dali po kontrolnom sone a urcite ti ich daju vypisat pred opu,tak sa urcite stretneme.😉 Mi pricestujeme o den skor lebo to mame daleko cca 550 km.

nelfilka
27. apr 2013

@melisska
Děkujeme 🙂

@lucky29
My jen 310 km 🙂 jsem z Mostu, sever Čech. Budeme vyjíždět asi kolem 4h. Jak uslyším slovenštinu, budu se ptát 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre